Jump to content

Recommended Posts

jao kakvi su moji snovi... uzas

kad sam imala 5 godina sanjala sam da idem kroz neki tunel, prljav, vlazan, odvratan i da su svuda mrtvi ljudi i bebe, u poodmakloj fazi raspadanja... sa mnom je covek koji mi objasnjava ko je kako poginuo i meni kao da se stvara film, kao da vidim trenutak kada oni ginu. neka beba je isprzena u tiganju a neko dete je skocilo sa neke odvratne terase i u tom momentu ga je sprilo nesto, nalik gromu... taj san pamtim od tada

skoro sam sanjala kako sam vezala nekog lika i kako ga danima drzim zavezanog i maltretiram ga. prvo sam mu odsekla kapke pa mu sipala kap po kap kiseline u oci dok mu se u potpunosti nisu osusile... onda sam mu danima sekla deo po deo tela. u poslednjem delu lik lezi na krevetu, sa patrljcima koji su nekad bile ruke i noge, sav unakazen. skidam mu povez sa usta i on govori nesto i ja kapiram da je sve ovo bila greska i da ipak nije bilo razloga da ga izmasakriram. uzimam pusku i pucam sebi u usta

sanjala sam jos gomilu perverzija...

a da, sanjala sam i da je maudova devojka zapravo lasica [:D]

tumac mojih snova? [:D]

i da... jel ovo sto sam sanjala za mauda isto predstavlja blisku buducnost? [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jao kakvi su moji snovi... uzas

kad sam imala 5 godina sanjala sam da idem kroz neki tunel, prljav, vlazan, odvratan i da su svuda mrtvi ljudi i bebe, u poodmakloj fazi raspadanja... sa mnom je covek koji mi objasnjava ko je kako poginuo i meni kao da se stvara film, kao da vidim trenutak kada oni ginu. neka beba je isprzena u tiganju a neko dete je skocilo sa neke odvratne terase i u tom momentu ga je sprilo nesto, nalik gromu... taj san pamtim od tada

skoro sam sanjala kako sam vezala nekog lika i kako ga danima drzim zavezanog i maltretiram ga. prvo sam mu odsekla kapke pa mu sipala kap po kap kiseline u oci dok mu se u potpunosti nisu osusile... onda sam mu danima sekla deo po deo tela. u poslednjem delu lik lezi na krevetu, sa patrljcima koji su nekad bile ruke i noge, sav unakazen. skidam mu povez sa usta i on govori nesto i ja kapiram da je sve ovo bila greska i da ipak nije bilo razloga da ga izmasakriram. uzimam pusku i pucam sebi u usta

sanjala sam jos gomilu perverzija...

a da, sanjala sam i da je maudova devojka zapravo lasica [:D]

tumac mojih snova? [:D]

i da... jel ovo sto sam sanjala za mauda isto predstavlja blisku buducnost? [:D]

e oduvek sam voleo da slusam ovo...

ne hejtujem nista,ali je jednostavno nemoguce da se secas tih sitnih detalja koje si ti navodila.

ajde da razumem da si sad ustala pa podelila san sa nama ali ovako tesko :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je problem sto sanjam jedan isti san svaku noc i tako mesec dana pa mogu da ga zapamtim ,u pocetku je zanimljivo ali kasnije to toliko smara da nema smisla, normalno nema sanse da se setim sna koji samo jednom sanjam.

Evo naprimer pre 2 godine sam sanjao 2 meseca ovakav san:

Ja na tribinama a dole teniski teren i 2 teniska igraca beze po terenu jer je teniska loptica 10 puta veca od igraca i automatski skace sa jedne strane terena na drugu i igraci je izbegavaju.I to traje do besvesti dok ja ne poludim i ne probudim se i zamislite tako 2 meseca kakav smor a prva 2-3 puta je bilo zanimljivo.Normalno da je san odjednom prestao i nije se nista meni desilo tad u zivotu kao kod ovog kome se sestra udala pa prestao da sanja zenu sa detetom.

E sada ako mi se nesto desi zbog ovih zuba ja cu javiti (cisto da znate sta vas ceka ako budete sanjali) mada ne verujem ali idem na more jos malo tako da cu biti oprezan jer ja volim da ronim dosta.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

e oduvek sam voleo da slusam ovo...

ne hejtujem nista,ali je jednostavno nemoguce da se secas tih sitnih detalja koje si ti navodila.

ajde da razumem da si sad ustala pa podelila san sa nama ali ovako tesko :)

zasto je nemoguce leba ti? to su snovi kojih se najbolje secam i koji su mi najzanimljiviji a ima jos x kojih se dosta dobro secam. secam se detaljno i onog s maudom i lasicom

Link to comment
Share on other sites

pi bre amateri...

ja sam sanjao kojerazne gluposti, aj ubedljivo najjachi san mi je bio tjelavi ciga sa onim masnim brcicima i sesirom ko bane garavi sokak, koji je ustvari glavni vampir, i kog ja nabadam viljuskom za rostilj (al koja ima srebra u sebi), i on ne umire zato sto je glavni vampir, ali mi obecava da ce da ode i da me vise nece dirati...

a prekjuce sam sanjao nesto tipa ona reklama za niveu kad onoj ribi sve ide uz kurac, samo sto sam ja bio u kupatilu, i tipa prvo se sprzim vrelom vodom, pa otkinem kukicu onu kad uzmimam peskir, pa uletim u tush kabinu da se istusiram (bez pranja kose), a pokvasim kosu skroz, pa se sprzim o5, pa otkinem onu cev na kojoj stoji glava tusha, pa posle poplava u kupatilu, okliznem se i padnem, zaglave se vrata kad hocu da izadjem... megaparanoja.

a to je bio popodnevni san od neka 3-4 sata... znam samo da mi je prva misao bila kako sam otvorio oci "proslo je jebote"

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ih, nubovi, kad budete sanjali da vas juri pti ber keks koji je tipa metar sa metar kroz vas hodnik, ali koji u snu nema kraja, e onda se javite:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, samo sam jednom sanjao i znam zasto, zato sto sam se ozdro od pti bera jer nije bilo niceg drugog.

a nisam se zalio nego se hvalim kako imam retardiranije snove od ostalih:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

realno najgori san je kad treba metnuti, al se bas tad probudis.

Ne bi bilo cudno da mudo zaista u trenutku nerrrvnog rastrojstva siluje Koletovu lisicu za oko vrata tako da je taj san iskaz moguceg futura

skoro sam sanjala kako sam vezala nekog lika i kako ga danima drzim zavezanog i maltretiram ga. prvo sam mu odsekla dred pa mu sipala kap po kap kiseline u oci dok mu se u potpunosti nisu osusile... onda sam mu danima sekla deo po deo tela. u poslednjem delu lik lezi na krevetu, sa patrljcima koji su nekad bile ruke i noge, sav unakazen. skidam mu povez sa usta i on govori nesto i ja kapiram da je sve ovo bila greska i da ipak nije bilo razloga da ga izmasakriram. uzimam pusku i pucam sebi u usta

Au! [:0]

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

netacno, stavise, uglavnom sanjamo sadasnjost i izvesnu buducnost

Znaci po tebi svi imamo natprirodne moci proricanja buducnosti? Jel vremenom moze da se dobije level sticanjem experience-a? :))

EDIT: ubedljivo najbolesniji (najbolji) san koji sam sanjao...

Dakle, probudim se(kao) u pola noci, oseca se neka psihodelija u vazduhu(neki cudan neopisivi ocecaj)...izlazim iz kuce imam osecaj da je sve stalo, nemogu da skapiram sta se desava, nista se ne cuje(ni 'cvrkut' zrikavaca)...vidim moje pse, koji beze da se sakriju negde...jos uvek ne kapiram sta se desava...mesecina je i sve se vidi jasno...pogledam prema mesecu i tada dozivljavam neopisivi strah...mesec se dezintegrisao u tom trenutku!!! wtf! :))) i to nije eksplozija nego se jednostavno rastavio u 'sitne' delove(krhotine)...pomislio sam nesto na foru - u kurac smak sveta, neko je zvekn'o nuklearku u mesec! :)))) tada sam se istripovao da je svuda radijacija, pa sam poceo da bezim nazad u kucu, ali nisam mogao da trcim(i toga je bilo) i gusio sam se...tada sam se probudio od straha...jeeeeeee :)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

realno najgori san je kad treba metnuti, al se bas tad probudis.

Ne bi bilo cudno da mudo zaista u trenutku nerrrvnog rastrojstva siluje Koletovu lisicu za oko vrata tako da je taj san iskaz moguceg futura

Au! [:0]

sto je najgore bilo je i te verzije sa dredom... nesto slicno :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam do sad u zhivotu imao dva sna koja su mi sme chesto deshavala.

prvi je bio kad sam bio manji, vracam se kuci, uz stepenice i hocu da udjem u stan kad ono to nije moj. nastavljam da trazhim svoj stan po spratovima no nigde ga nema. onda vidim neki prolaz koji vodi u zgradu indentuchnu mojoj, ali opet ni tu nema mog stana. i josh jedan prolaz, i josh jedna zgradai tako ja trazhim svoj stan dok se ne probudim :) ovaj san mi se ponavljao ali bash godinama, pritom je imao i varijaciju da sam kod ortaka u zgradi (zgrada u kojoj je bio alonso na dorcolu pa ako neko zna kolika je sve mu je jasno :)

drugi san koji mi se ponavljao je bio taj da ja nekog trazhim po tashu, trchim u krug i trazhim nekog (ne znam koga) a tash vishe lichi na neku zatvoreni trzhni centar, sa kruzhnom stazom i sa chudnim stvarima u svakoj prostoriji. preko kupatila sa 20-30 lavaboa, preko jaslica, indor terena za tenis, restorana i ne mogu se setim chega sve ne.

chudna stvar je ta da uvek znam da sanjam, nekad kazhem aj necu vishe pa prestanem, nekad pochnem da sanjam neshto drugo, a nekad me prosto zanima shta ce se desiti. skontao sam da npr uvek znam na kojoj lokaciji mi se san odigrava, iako ta lokacija chesto ni ne podseca na pravu. danas sam sanjao da u njegoshevoj bijem neke klince (i to bash bijem ono noga u glavu) samo zato shto su mi govorili da vole kalcho (mislim wtf?!) pa me to i inspirisalo da postujem. ajd uzdravlje :)

Link to comment
Share on other sites

Znaci po tebi svi imamo natprirodne moci proricanja buducnosti? Jel vremenom moze da se dobije level sticanjem experience-a? :))

ne, imamo prirodne moci pretpostavljanja relativno izvesne buducnosti, jer podsvest konta i vidi mnogo vise nego svest koja je tip of di ajsbrg i to onda lepo skladisti i kroz snove (ponekad) upozorava na buducnost. ti u podsvesti drzis sve zivo, tipa ti znas brojeve svih registarskih tablica koje su ti danas uletele u vidno polje, ali da te ne bi opterecivao time, mozak to strpa u podsvest.

ima milion primera likova koji su 'prorekli' svoju buducnost, tipa, bas u 'simbolima' ima primer lika koji je stalno sanjao da pada i onda je otisao na planinarenje i zgino zato sto mu nije kais bio lepo securovan ili sta vec, fora je da je lik podsvesno hteo da se ubije, naravno, svesno nije imao pojma nista o svojoj nameri, tako da je isto tako podsvesno namerno lose namestio opremu i opet isto tako podsvesno namerno se samo pustio da pada bez 'ajaooo' i mlataranja rukama (tako rekose ocevici).

tako da sam mislio u tom smislu, ne u smislu 'letece celicne ptice i vode ce poteci bolescu':)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebote. zvucis ko da nisi procitao ama bas nista od ovoga sto sam napisao. upravo je poenta u tome sto NIJE stvar u sujeverju nego u cistoj nauci, nisam to ja izmislio i nema sta da verujes ili ne verujes, informisi se malo o materiji pa ces videti.

sa druge strane, tacno je da se 90% toga sto se tice podsvesti i dalje nagadja, ali ovo sto sam naveo su neke osnovne stvari potvrdjene u teoriji i praksi i odavno uzete kao reper za dalja istrazivanja.

a tacno je da gomila snova nema veze sa zivotom, ali ti koji imaju, oni imaju vrlo.

shvati da je podsvest mnogo zajebaniji baja od svesti. nije to nikakvo proricanje buducnosti, svasta. jel proricanje buducnosti kad ja kazem 'sutra cu da idem do grada' i onda sutra stvarno odem do grada? nije, naravno. banalan primer, ali vrsi posao.

mada, sve sam to vec napisao u prethodnom postu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sad ozbiljno, nikad nisam tako o tome razmišljao, a zvuči potpuno logično. priča za lika koji je podsvesno hteo da se ubije je malo hevi, ali kapiram da je to ekstrem... samo je pitanje koliko će se ljudi javiti sa prekognitivnim snovima vezanim za događaj na koji nisu mogli uticati (OMG SANJALA SAM DA ĆE FEDERER POBEDITI) i koliko im je za verovati. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...