Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Ovaj mu kaze da mu jos zvoni u usima od ekplozije a onda ovaj Pa, malo Zen muzike ti nece onda smetati, zar ne?

I tu krece bolest od muzike, ali jako kratko.

I da to je "Omgyjya Switch7"

Written and Produced by Aphex Twin (as Richard James)

Samo sto u filmu ima i nekog vristanja kojeg nema u original stvari.

Zar to vrištanje nije alarm koji se aktivira kad neko upadne u krug Kejnove vikendice (ako me sećanje ne vara)?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CLOVERFIELD

\o/ \o/

Ha! Bas sam uzivao gledajuci ga. Nacin na koji je snimljen mi se bas bas svideo. Mada ocekivao sam na kraju da ce roknuti atomka i to sam cekao da

vidim takodje snimljeno od strane nasih junaka (RIP) ali i ovakav kraj kakav je skroz je ok.

Voleo bih da vidim sve to iz drugih uglova (kamera) i za tim sam ceznuo od polovine filma.

Kontam da cu opet gledati film za par nedelja na nekom velikom ekranu i pojacano. :)

Jea! Jea!

Link to comment
Share on other sites

CLOVERFIELD

\o/ \o/

Ha! Bas sam uzivao gledajuci ga. Nacin na koji je snimljen mi se bas bas svideo. Mada ocekivao sam na kraju da ce roknuti atomka i to sam cekao da

vidim takodje snimljeno od strane nasih junaka (RIP) ali i ovakav kraj kakav je skroz je ok.

Voleo bih da vidim sve to iz drugih uglova (kamera) i za tim sam ceznuo od polovine filma.

Kontam da cu opet gledati film za par nedelja na nekom velikom ekranu i pojacano. :)

Jea! Jea!

ae chill sa spojlerima....

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Gledao i ja Cloverfield malopre....Dobar film..Kad sam video da traje samo 1:14 rekoh sranje...al ipak uopste ne smeta sto je kratak jer je dinamican dosta :D

Jel ste provalili sta kaze glas posle odjavne spice ???

evile llits sti (It's still alive)

Upravo sam nasao i neke podatke o 2. delu:

link

Izgleda da ce cela noc biti prikazana iz druge perspektive ..

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

evo ja da dam komentar za taj film , nekompletan.

the mist - za americko trziste, gomila jadnih scena, cak ni poslednja nije ostavila neki utisak, zali boze budzet.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

CLOVERFIELD

\o/ \o/

Nacin na koji je snimljen mi se bas bas svideo. Mada ocekivao sam na kraju da ce roknuti atomka i to sam cekao da

vidim takodje snimljeno od strane nasih junaka (RIP) ali i ovakav kraj kakav je skroz je ok.

Nema potrebe, nista znacajno nisam spomenuo. Kraj sa atomkom sam izmislio svojoj glavi da bi mi bilo lepo.

ma da, koga josh interesuje kraj filma [xx(]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Blade Runner (Director`s Cut)

blah ja sam mislio da ima brda scena kojih nema u osnovnoj verziji:)..ovako samo par popravki ako sam dobro primetio..

u ss provesti 2 sata gledajuci ovaj film pa makar to bilo i n-ti put je uvek jedno sjajno iskustvo..tesko je naci SF/noir film od 85e pa naovamo koji nema bar neki element `pozajmljen` od BR-a

Link to comment
Share on other sites

^

kolko ja znam

ima kao Final(international) cut..to je onaj `obicni` regularni iz `82

i ima director`s cut iz 90 i neke..

i Final 2007 cut - u cast 25 godisnjice (taj nisam pronasao na netu josh)

u ovom kojem sam ja gledao koji nosi naziv dir cut (mada je s haba, nepouzdano) najkljucnija razlika je da nema Fordove naracije..

i sto se naravno mnogo vise insinuira da je bot/replika...a da je onaj bajica sto pravi origami zivotinje u stvari Blade runner koji cisto koristi Harisona kao orudje za tabanje ovih ostalih..i film se zavrsava cim udju u lift..odma end titles i muzika krece..mada naravno ostavljene su mogucnosti za teorije zavere:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...