Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskoristicu josh jednu prilu da ishejtujem zodiaca, daleko je on od dobrog. koji crni kraj? govno.

prva scena ima tu neki lik koji ubija

poslednja scena. ovo je mozda zodiac

sve izmedju prve i poslednje scene, totalno irelevantno za ceo film, kao da je pricha o nechem drugom, samo je josh falilo da prikazu kako onaj novinar kenja u nekom zbunu, to bi verovatno dalo neki smisao svemu.

zamislite sad da se film seven zavrshio u momentu kada kevin spejsi ulazi u policijsku stanicu i kaze da je ubica, s tom razlikom shto se ovde niko ne pojavljuje da kaze da je ubica, nego je to lik koga su kao priveli na intervju, pustili i koji je umro neshto kasnije, zapravo ni en zna se da je on ubica, ali morali su da imaju neki kraj, pa kao eto mozda je to on, pa vi sad vidite, a mozda je i kenedi ubica, ha, mislite o tome.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa mozhda zato shto glavni lik nije ubica nego karikaturista i glavna pricha nisu ubistva nego kako je zodiac promenio njegov zhivot ? mislim kako je sve irelevantno za ceo film sve izmedju poslednje i prve scene, pa to je film.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ejste, ali to nije film, buhu razveo se od zene, jel to vrhunac,pa jbt, jednostavno nema tu priche zanimljive.

a istovremeno se toliko potencira na istrazivanju ubistava, kao on se tu enshto cima, i pajkan je odustao i sad kao pricha o tome kako je promenilo sve njegov zivot, kao you fooled me there.

si gledao film ili prichash na osnovu onoga kako se pravilo? tu tek prodaju prichu za medalju.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

uostalom, chemu film o liku koji ubije samo cetvoro ljudi i nesto najspektularnije sto znamo o njemu jeste da ima uzhasan rukopis pa pishe pisma koje niko ne moze da razume.... :)

film je sranje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne razumesh igi, nije film o njemu, ovo ej josh gore, ovo ej film o choveku kojem je taj ubica, bash takav kakvog si ga opisao, promenio zivot.

i shta ej tebi cile bilo zanimljivo u celom filmu?zashto si gledao ta 2 sata, shta te je vuklo da gledash i dalje.

samo mojne da napishesh da nisi rekao da je film govno, poshto i nisi rekao. onda lepo napishi film je govno, ili napishi shta ti se svidelo i zashto nije sranje.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa ja sad mogu da ti ispricham shta sam ja video na filmu, koje paralele mogu da se povuku, al poshto ti to nisi video ti tjesh mi retji da serem i shta onda da te ubedjujem .. boli me qrac da se upushtam u to.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

lol, bitno je da smo mi prevareni a da si ti spoznao iistinu, jel to opet ta pricha, uostalom postuj, mozda se neko nadje ko ce da potkrepi tvoje mishljenje, tj neko ko ce da se slozi s tobom, shto ce mene naterati da razmilim da li sam u pravu ili ne.

uostalom posle seven, fight club*a, the game, shta se moglo ochekivati od finchera, ovako ej ostalo samo wtf, shta si se istripovao matori, dobro nije bash toliko mator.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ako prichamo o promeni psihe ovog karikaturiste onda je i tu pricha monotona, jer lik nije postao bolesno opsesivan itd.... u sustini zaludio se jednim policijskim slucajemm razveo se i to je to....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

405px-Darjeeling_Limited_Poster.jpg

Baš dobar, ali mi je Life Aquatic i dalje nenadmašan. Izvrstan početak i cameo Bila Mareja (or is it?)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, Life Aquatic mi je kao da čitam raskošnu avanturističku knjigu, perfektan sa svih aspekata, gledao sam ga samo 3 puta za sada i nikada mi nije dosadan. Muzikica i humor su predobri, a "akcione" scenu sa pure gold of cinematography.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Crash je super film

The Other Boleyn Girl - smaracina teska.Kao istoricaru trebalo bi da mi bude bar malo zanimljivo ali nista posebno,cak na history channelu emisija o Henriju VIII je zanimljivija od ovog filma.Seksi sestre podizu ocenu doduse :))

The Deaths of Ian Stone - zanimljiva ideja,nesto losija realizacija i nedovoljno razvijena prica.Pristojni efekti za low budget film (bar kao takav deluje).Kratak film i gledljiv skroz...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...