Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Odgledao sam sunshine ... ne znam zasto ste ga toliko ispljuvali ... nije bas ... cista kopija i nije toliko los.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam prvi put gledao saw...

jako dobar film,zaista...imao sam predrasude zbog naziva,mislio sam da je to neki lik,ide i kolje sve redom,pa mi bilo smor da gledam...

ali prica,ideja,i pogotovo sto je kraj bio fenomenalan zaista...konstantno sam imao pitanja neka,i na kraju mi se sve otkrilo u poslednjih 20sekundi...

vrh vrh...jedva cekam da odgledam II,III i IV,mada kapiram da je kec najjaci...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gledao sam samo kece relativno skoro, ono shto me zanima je sledece.

jel mogu da se gledaju na preskok, tj jel ima neke vece priche koja povezuje sve delove?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

e da, juche sam pogledao horton hears a who (ima r5 kopija, sve je cool sem sto je naslov skratjen u "horton" i pesma na zavrshnoj spici je na ruskom =oD)...totalno je vedar crtatj, nije pixar produkcija, nije ni ice age (iz blue skya je) ali s obzirom da je radnja po slikovnici za decu odlichan je...u par scena prosto vidish jima carreya i stevea carrella kako izgovaraju tekst + ima jedno desetak minijatura/gegova koje su da se razvalish od smeha...sve u svemu, valja =o)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam samo kece relativno skoro, ono shto me zanima je sledece.

jel mogu da se gledaju na preskok, tj jel ima neke vece priche koja povezuje sve delove?

Dvojku relativno da u odnosu na keca, trojku teže, a četvorku nikako ako pre nisi gledao treći deo, jer su (po meni) povezani na priličo interesantan način (koji provališ tek pred kraj).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam "Me, Myself & Irene" onako osrednji film...

Ja se uvek ismejem kad gledam ovaj film,ne znam zasto film je glup do bola

sad sam prvi put gledao saw...

jako dobar film,zaista...imao sam predrasude zbog naziva,mislio sam da je to neki lik,ide i kolje sve redom,pa mi bilo smor da gledam...

ali prica,ideja,i pogotovo sto je kraj bio fenomenalan zaista...konstantno sam imao pitanja neka,i na kraju mi se sve otkrilo u poslednjih 20sekundi...

vrh vrh...jedva cekam da odgledam II,III i IV,mada kapiram da je kec najjaci...

E brate da znash da sam i ja planirao jedan vikend da uzmem sve delove da pogledam,a nisam ih ranije gledao iz istog razloga kao i ti,znachi kao joj sad neki lik sjeche ljudima glave testerom bla bla al mi drugarica reche da je mocno na koje ih nachine sve ubija i da je mega interesantan film pa sam se nalozhio

:)))))

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja se uvek ismejem kad gledam ovaj film,ne znam zasto film je glup do bola

E brate da znash da sam i ja planirao jedan vikend da uzmem sve delove da pogledam,a nisam ih ranije gledao iz istog razloga kao i ti,znachi kao joj sad neki lik sjeche ljudima glave testerom bla bla al mi drugarica reche da je mocno na koje ih nachine sve ubija i da je mega interesantan film pa sam se nalozhio

:)))))

evo ja veceras gledam vec III deo:)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

e da, juche sam pogledao horton hears a who (ima r5 kopija, sve je cool sem sto je naslov skratjen u "horton" i pesma na zavrshnoj spici je na ruskom =oD)...totalno je vedar crtatj, nije pixar produkcija, nije ni ice age (iz blue skya je) ali s obzirom da je radnja po slikovnici za decu odlichan je...u par scena prosto vidish jima carreya i stevea carrella kako izgovaraju tekst + ima jedno desetak minijatura/gegova koje su da se razvalish od smeha...sve u svemu, valja =o)

bio je davno taj crtani kratkometrazni ili tako neshto i kad sam ja prichala ljudima svi su mislili da sam to sanjala al eto sad dokaz napravili su rimejk!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

saw2 , shta ga znam, nije mi bio bash neki filing za razliku od keca, nekako predvidljivo, izostao je taj suplajs momenat:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ajde i ja da odgledam taj The Bank Job. Nije lose, moram priznati, iako je po istinitim dogadjajima (sto ja ne volim, jelte). Prava je steta sto od ovoga nije snimljena mini serija jer ima dosta materijala i prica je vrlo intrigantna. Ne svidja mi se ni to sto su lepo krenuli da pljuju po engleskoj, da bi na kraju malo ublazili. Ima tu jos stvari koje mi se ne dopadaju, ali film je dinamican i solidno slozen s obzirom na to da traje samo sat i 45 minuta.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

^

chim je statham umeshan to mora biti remek-delo:)

ja odgledah Lost in Translation..neverovatno chudan i zanimljiv film..kapiram da je jednom delu ljudi dosadan i malo spor..meni nije bio..i ovako sam fasnicniran i opcinjen idejom tokija upravo zbog ovih razlicitosti i potpuno suprotnog nacina zivota od onog koje mi poznajemo..mislim ne znam, mozda se i meni smuci ali ovako izdaleka deluje neverovatno primamljivo..bil marej legenda..nadrealna gluma..skarlet mi nije onako lepa kao inache..kad se sve sabere stvarno mi se dopao film..video sam od tokia vishe nego na svim travel filmovima dosad:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...