Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posle maratona mel gibsona nesto sam gledao po netu i naisao na neke njegove citate... covek je bog!

Asked what he thought of gay people, he said, "They take it up the ass." Gibson pointed, continuing, "This is only for taking a shit."

In his 1995 Playboy interview, he responded to GLAAD's protests over his comment with "I'll apologize when hell freezes over. They can fuck off".

"Fucking Jews... Jews are responsible for all the wars in the world. Are you a Jew?"

aaaaaaaaahahahhahahahahahahahhahhahaha

mel za preCednika!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

A Scanner Darkly

pajdomanski film. nije da ih ne volim, al suvishe su svi na isti fazon. shto se tiche priche. ali tehnika kojom je sniman ovaj film je neverovatna, chudi me kako je nisu vishe rabili jel mogutjnosti iste su endless. prilichno solidan film, sa chak i malom dozom neizvesnosti :) po knjizi Philip K. Dicka sa odlichnim (jbg meni je on uvek odlichan [:D]) Robert Downey Jr. :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Odgledao The Descent posto sam ovde procitao da je dobar film...da skratim pricu,sranje je!:) i to bas bas.Neoprostivo je da se u horor filmu nista ne desava do sredine filma a one zivuljke izgledaju kao retardirani Golumi,ma glupost.

btw totalno mi je nejasna 7.4 ocena na imdb-u zato sto horori,pa i oni mnoooogo bolji dobiju oko sestice,pa ako neko moze da mi objasni sta sam ja to propustio? :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao The Descent posto sam ovde procitao da je dobar film...da skratim pricu,sranje je!:) i to bas bas.Neoprostivo je da se u horor filmu nista ne desava do sredine filma a one zivuljke izgledaju kao retardirani Golumi,ma glupost.

btw totalno mi je nejasna 7.4 ocena na imdb-u zato sto horori,pa i oni mnoooogo bolji dobiju oko sestice,pa ako neko moze da mi objasni sta sam ja to propustio? :)

Visoka ocena je zbog preteranog hajpa koji se digao oko tog filma, naročito zbog činjenice da je engleski. I meni je film krš, naročito na kraju kada se iz klaustrofobičnog horora pretvara u krljanje zajebanih rambo "in the middle of the period" riba koje novonastalu situaciju i okruženje koriste da se međusobno raskusuraju jer je jedna preotela dečka drugoj!!!! (tako nekako, koliko se ja sećam filma). Šteta, jer početak, sa zaglavljivanjem u pećinama stvarno ima jezivu i teskobnu atmosferu, ali kako film odmiče postaje sve gore i gore. Film Cave je u tom smislu mnogo bolji i pošteniji prema gledaocu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

[Children of Men, super film, vrlo dinamican sto mi se najvise dopalo i bio sam odusevljen kada onaj hipi lik pusti ovome neki idm sa vristanjem i bicevanjem.

brate odgledo sam film al se sad bas ne secam tog dela..ako je sed i mator to je majkl kejn:)..secam se da duvaju tamo nesto u onoj njegovoj kucici u sumi..pre nego sto dovede crnjkinju

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Ovaj mu kaze da mu jos zvoni u usima od ekplozije a onda ovaj Pa, malo Zen muzike ti nece onda smetati, zar ne?

I tu krece bolest od muzike, ali jako kratko.

I da to je "Omgyjya Switch7"

Written and Produced by Aphex Twin (as Richard James)

Samo sto u filmu ima i nekog vristanja kojeg nema u original stvari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...