Jump to content

tet na ledjima...


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate rek'o ti da si sisa

edit: sori za troll, odlazim sa topika dok se ne pretvorim u vudua :))

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

eto, Cizra hoce nekog demona da iscrta, i nikom nista (i treba da bude nikom nista - da ne bude zabune), ali covek hoce da iscrta krst sa Svetog pisma i odmah se pojave razni da serendaju.

jebemtizivot...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

eto, Cizra hoce nekog demona da iscrta, i nikom nista (i treba da bude nikom nista - da ne bude zabune), ali covek hoce da iscrta krst sa Svetog pisma i odmah se pojave razni da serendaju.

jebemtizivot...

Aj ćuti, ti prvi s jedne strane prodaješ neke priče o časti i tradicionalnim vrednostima, a ovamo bi da se opijaš i bahanališeš sa hot bankarkama. Jebem ti život indeed.

Link to comment
Share on other sites

eto, Cizra hoce nekog demona da iscrta, i nikom nista (i treba da bude nikom nista - da ne bude zabune), ali covek hoce da iscrta krst sa Svetog pisma i odmah se pojave razni da serendaju.

jebemtizivot...

prvo, nije hteo demona nego death knighta. i to mi je podjednako smeshno samo je uzaludno metalcu prigovarati za klinachki tet :p

plus ne vidim nikakvu licimernost kod tetoviranja "zlih" simbola, a itekako vidim kod tetoviranja "dobrih", poput krsta :[

Link to comment
Share on other sites

Aj ćuti, ti prvi s jedne strane prodaješ neke priče o časti i tradicionalnim vrednostima, a ovamo bi da se opijaš i bahanališeš sa hot bankarkama. Jebem ti život indeed.

[roflmao]

e Vudu, crni sine... [:D] [:D] [:D]

prvo, nije hteo demona nego death knighta. i to mi je podjednako smeshno samo je uzaludno metalcu prigovarati za klinachki tet :p

plus ne vidim nikakvu licimernost kod tetoviranja "zlih" simbola, a itekako vidim kod tetoviranja "dobrih", poput krsta :[

ne verujes da neko moze da bude istinski "dobar", pa je zato licemeran?

tuzno je ako je tako, Matori...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

eheh, to "istinski dobar" bi trebalo prvo valjano definisati pre dalje rasprave da ne bi uletali jedan drugom u zamke proizashle iz pogreshnog shvatanja i gledanja na stvar :]

ali ajd', bez neke dublje analize, da, smatram da velika vetjina ljudi koji se deklarishu kao vernici (pa ili nose krst oko vrata, ili ga imaju tetoviranog) ne poshtuje pravila i moralnost svoje religije. nebitno dal je to zbog objektivne ljudske slabosti, ili mozhda ignorancije, pa chak i zbog samopravednosti. nazhalost :[

Link to comment
Share on other sites

ljudi da se razumemo,

nisam ja postavio ovaj topic da bi pitao za savet da li je dobro da stavim krst ili ne...

ja sam hteo da pitam za uslove tetoviranja

(da li boli na kichmi, koliko koshta, da li neko ima neku sliku tj. da li zna nekog ko je vec radio slichnu stvar)

o tome ne treba raspravljati,

lik koji tetovira sve moje orake iz kraja,

ima na ruci jezha i ispod pishe "ima smisla..."

...nek crta ko shta hoce po sebi, nije moj prob.

evo nekih primera koje sam sachuvao... :)

tj. koje su mi zapale za oko! :)

:)

armpit-tattoo.jpg

extra fora! :)

exit-tatoo.jpg

ovo sam hteo da pitam nekog,

da li raspoznaje koji su ovo likovi? :)

tattoo_proph_lg.jpg

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

tet je nesto sto ti ostaje za ceo zivot, ne valja da ti bude hir, ja sam dve godine razmisljao pre nego sto sam uradio moj tet, pregledao sam vise od 1000 slika da bi nasao i modifikovao savrsenu za mene.

da boli, boli. sto je veci to vise boli.

ledja su jedna od manje osetljivih mesta za tetove, i dobro primaju boju tako da ne bi trebalo da bude problema, ali opet pitanje je kakvu kozu imas.

nekome je dovoljno da jednom predje i da bude savrseno, meni je recimo tri puta prelazio a koza mi je dobro upijala boju, sve je pitanje.

potom, nikako nemoj da radis tet sada, radi ga u kasnu jesen ili u kasnu zimu/rano prolece, tet je jako osetljiv u pocetku, znojenje moze da te sjebe do jaja, takodje je dosta preporucljivo da u prvih nedelju dana nemas nikavog didira sa tetom, dakle ne majice ne izlasci, ne suncanje. nego lezis gajbi na trbusu i cekas da prodje tih nedelju dve koliko je minimalno preporucljivo.

krst je kao simbol izgubio smisao onog trena kada je bog umro (ziveo zaratustra i antihrist)

cega ti simbol zelis? ja imam tet feniksa, sto meni znaci u prevodu "sto nas ne ubije cini nas jacim", preporod, ucenje na greskama i na uspesima, samousavrsavanje blablablablabla.

on kao simbol to sve ne znaci ali meni znaci. nadji tako nesto i tebi.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ne dulejmane, bodenje igle u kicmu ne boli, ali pobogu kako to moze normalan 20 godisnjak da zna, pa mora da pita ovde.

Dakle ti JESI dosao ovde da nam se pohvalis. Ako oces misljenje pitaces nekog ko se vec istetovirao, ili lokalnog tetovirasa.

Znaci tetoviraj ti sta oces i gde oces, ali opet, razmisli da li je pametno da das nekom da te bode po kicmi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne dulejmane, bodenje igle u kicmu ne boli, ali pobogu kako to moze normalan 20 godisnjak da zna, pa mora da pita ovde.

brate, znam da boli, nego sam chuo da je tu na kicmi jako tanka koza, pa da jebe kevu koliko boli...

Ako oces misljenje pitaces nekog ko se vec istetovirao, ili lokalnog tetovirasa.

pa iz ovog razloga sam i postavio topic, zato sto ja ne znam nikog ko je tetovirao krst na ledjima...

Dakle ti JESI dosao ovde da nam se pohvalis.

a zbog chega? hocu li onda skochiti u ochima shirokih narodinih masa? :)

dakle NISAM, nego sam hteo da chujem, mozda neko ima slichna iskustva, pa da me posavetuje...

aj...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

krst je kao simbol izgubio smisao onog trena kada je bog umro (ziveo zaratustra i antihrist)

o ovome se moze raspravljati duugo, ali zanimljiva teorija svakako.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa pitaj nekog ko je bilo sta tetovirao na ledjima, krst, macku, ilindana. Ja ti garantujem da boli do jaja + uvek postoji mala sansa da ti sjebe zivac u kicmi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...