Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

nego govorite al nije cartoonish?????? ja ne mogu da vidim film josh

edit: sada gledam screenshotove i ono nasli su se negde na pola rekao bih izmedju cartoonish i original diablo stila mada mozda ga *ebe 3d pa izgleda tako..... ali dokle god nije kao wow ok je [=

odgledajte onaj flv sa gameplayom obavezno. vredi svih 200MB :)

meni uopšte nije cartoonish, bar ne u "wow stilu". Možda su boje malo "toplije" nego u D2, ali je atmosfera dosta mračna i opaka :)

ne sviđaju mi se health orbovi, previše vuče na arcade fazon, mislim šta je sledeće, quad dmg i ostali powerupovi razbacani po mapi?

whirlwind izgleda mnogo moćno kad oružija krenu da sevaju :)

šteta što je trailer pa su heroju stats verovatno prebudženi, siguran sam da oni Thousand Pounder i Siegebreaker sabijaju samo tako :)

Witch Doctor je pandan Necromanceru iz D2? Ne verujem da će biti i jedne i druge klase. Šteta... to mi je bila omiljena klasa

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Sjajno izgleda igra, sad ce da padne mass hype u narednih nekoliko nedelja/meseci, i onda uzasno cekanje od godinu/dve ^_^

aoc tome sluzi

samo da ljudima prodje vreme dok ne izadje d3 :)

jos jedna stvar

kada su najavili sc2 sc prodaja je podivljala

tako ce biti i ovde slucaj siguran sam hahahaha

i ja sam na ivici da instaliram opet :D

Link to comment
Share on other sites

pazi na onu koja je john1e postovao mi se ne dize tuks (realno me je smorio do jaja izgleda kao da su reciklirane wow i wc3 teksture upotrebljene posebno mi one statue smetaju jer izgledaju kao da ih je dete pravilo)

a da podsetimo diablo II je imao ovakvu atmosferu i jos uvek mi se dize tuks na ovakav fazon Diablo2_image27.jpg

gde tepih izgleda kao persijski tepih a ne kao kriva ploca sa ruzno nacrtanom teksturom , gde stubovi izgledaju kao stubovi od kamena ili kojeg god materijala trebaju da budu a ne kao deformisani murtzi iz crtanog filma..........

ali necu da kenjam srecan sam sto je D3 mozda budem srecniji kada odgledam filmic pa bude da gameplay jos drzi atmosferu ali definitivno nisam ni problizno srecan kao sto bi bio da nije toliko cartoonish odradjeno........... mada nisam ni trebao da ocekujem to jer su ljudi koji su radili diablo stil napustili blizz.....

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

pa pogledaj pa onda pricaj jbt :)

inace hvala za cin trailer

solidan je trejler, mada nisam ocekivao devojchicu maltene kao glavnog protagonistu

ko prvi dodje do rs linka za gameplay (jbte sta ima u tih 800 mega???) neka postuje :)

Recite ne retrogradnom zilotizmu! :P

Ozbiljno, kome se igra D2, nek igra D2. Prošlo je 8 godina, hoćemo nešto vizuelno blago izmenjeno (sa istim gameplay konceptom), nešto divlje! :P

:D

ali ozbiljno moze to malo tamnije grublje dublje :) animacije su sjajne, samo da je sve malko ozbiljnije, mada ne sumnjam da ce popraviti koliko mogu ono sto im fanovi budu sugerisali....

jao jao kakav li ce biti lan multi :)

kako je dobar doktor !! auf

p.s. kako li ce samo sacred 2 da izgleda smeshno sada kada smo videli ovo ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto vudu reche gogo d2 za total dark, za performans gogo ovo ;))

To vuche na cartoonish je zato sto oni sa svim svojim igrama ciljaju da igra bude igriva na shit konfiguracijama, da bi osigurali sto veci broj buyera, i sami su to rekli!

Link to comment
Share on other sites

pa sto onda ne napravishe 2d ponovo ;)

e da gameplay rs linkz

http://rapidshare.com/files/125609023/diab....part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/125611235/diab....part2.rar.html

http://rapidshare.com/files/125613434/diab....part3.rar.html

izvolte

p.s. i dalje nema one full quality verzije od 800 mega... searching...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...