Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

dve godine na keca

bilo bi super da izadje ranije, ali blizzov production cycle je jednostavno takav...

za withch doktora kazhu nesto tipa "klasa nije zamisljena da zameni nekroa" ali opet kad okrenesh igra dolazi sa pet klasa samo, dve su barb i wd - koje tri onda ostaju? (i koliko ce onda josh klasa ubaciti u ekspanziji? ;o))

edit

ma ciro to za oba pola sam i pitao zbog skronova sa female barbariankom ali me i dlaje interesuje dal ce moci da se menja izgled lika josh detaljnije ili ce da budu svi identichni ko u prethodnim igrama...

Link to comment
Share on other sites

dve godine na keca

bilo bi super da izadje ranije, ali blizzov production cycle je jednostavno takav...

za withch doktora kazhu nesto tipa "klasa nije zamisljena da zameni nekroa" ali opet kad okrenesh igra dolazi sa pet klasa samo, dve su barb i wd - koje tri onda ostaju? (i koliko ce onda josh klasa ubaciti u ekspanziji? ;o))

edit

ma ciro to za oba pola sam i pitao zbog skronova sa female barbariankom ali me i dlaje interesuje dal ce moci da se menja izgled lika josh detaljnije ili ce da budu svi identichni ko u prethodnim igrama...

bice identicni samo mozes da biras pol, u pitanju je diablo .....ne mmo pa da moraju da izgledaju razlicito uostalom pod opremom izgledaju razlicito sve jedno postavili su to pitanje u onom intervju-u jos treba da gube vreme na takve stvari da menjas polozas obrva i boju ociju na liku za diablo lol..................

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

nadam se da nece biti mrtvog paladina samo

nadam se da ce biti sorsecerer / mage i paladin ... za ostale me boli kita...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

blizz je paladinu kao klasi oduvek davao mnogo ljubavi + shatro aure za timplej tako da je vrlo verovatno da ce to biti jedna od 3 nenajavljene

druga mi se chini da ce biti druid - mix caster+transformacije kao po malo za svakoga =o)

amazon/rogue/nesto sa lukom je do sada bilo uvek u igri i mislim da je ovo treca nenajavljena klasa

ostalo/klase za ekspanziju

mag ako bude morace da bude vishe lightning/ice based jer witch doctor vec ima fire i poison

lichno bih gotivio da vidim monka ili barda...mnogi nisu voleli hellfire ali meni je bio cool exp =o)

Link to comment
Share on other sites

Realno ima da cekamo jedno dve godine cenim da ce da izadje 2010 : ()

Madaaa po ovom gaymplej trejleru vidim da je dosta stvari gotovo... mada nema razloga da se nadamo da ce izaci ranije.. pogotovo sto se prvo ceka sc2 pa onda ovo a razmak ce biti minimalno godinu dana kontam : \

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Pazi SC2 je dosta komplikovaniji od D3 njima je sada najveci posao da odrade skilove kako treba i iteme. Verujem da su im karakteri gotovi, a da ih nisu pokazali odjednom da bi mogli da hajpuju jos malo. Tako da ima sanse da izadje za nekih godinu ipo max 2.

Link to comment
Share on other sites

mag ako bude morace da bude vishe lightning/ice based jer witch doctor vec ima fire i poison

Pa u D2 ih nije sprečavalo da i sorceresses i druid imaju fire magije :)

Ne verujem da će maga da preskoče, previše je eye-candy klasa pogotovu sa ovom novom fancy grafikom :)

(i koliko ce onda josh klasa ubaciti u ekspanziji? ;o))

[|)]

expanzija krajem 2011? :)

u međuvremenu, nekako sam opet dobio želju da posedujem ovo

diablobattlecstyp4.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva stvar u vezi D3 su heroji iz D2, poshto je "ekipa" koja je proterala Diablo-a i Baal-a "poludela usled svojih borbi sa glavnim demonima, i da su svi do jednog izgubili razum, zbog zla kojem su prisustvovali i zbog uticaja ovih demona na njihove dushe. Kao, trebalo bi usred igre da se naleti na poludelu amazonku koja ce da vija kopljem, ili Paladina kako postaje Blackguard. Kakav trip, da sretnes lika sa kojim si igrao u dvojci, koji te sada ganja po nivou.

Link to comment
Share on other sites

Pazi SC2 je dosta komplikovaniji od D3 njima je sada najveci posao da odrade skilove kako treba i iteme. Verujem da su im karakteri gotovi, a da ih nisu pokazali odjednom da bi mogli da hajpuju jos malo. Tako da ima sanse da izadje za nekih godinu ipo max 2.

Pa ono kontam i ja tako isto... realno kada bi se potrudili i pozurili mogli bi igru za godinu dana da izbace... ali to je blizzard tako da ko zna....

Realno sada mi se vishe igra d3 nego sc2 :DD

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva stvar u vezi D3 su heroji iz D2, poshto je "ekipa" koja je proterala Diablo-a i Baal-a "poludela usled svojih borbi sa glavnim demonima, i da su svi do jednog izgubili razum, zbog zla kojem su prisustvovali i zbog uticaja ovih demona na njihove dushe. Kao, trebalo bi usred igre da se naleti na poludelu amazonku koja ce da vija kopljem, ili Paladina kako postaje Blackguard. Kakav trip, da sretnes lika sa kojim si igrao u dvojci, koji te sada ganja po nivou.

Obzirom na to da u Diablu 2 kada ubijesh Diabla, zapravo ubijesh lika kojim si ubio Diabla u Diablu 1, nije ovo neka velika razlika. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Ako se gleda dosadašnja politika izbacivanja igara, to je ok. Međutim, ne verujem da će još da odugovlače sa SC2 posle nove godine, opašće hajp, naročito zbog Dijabla sad. Za katolički božić pada SC2 k'o bombona.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche klasa, ne mogu da zamislim kako tje kul magije biti od recimo druida i sorsera - kada doc-ove magije i barbovi abilitiji izgledaju tako dojajno. :) ne mogu da dochekam, odgledao sam gejmplej trejler jedno 30 puta (bez preterivanja) i otprilike sam spreman da prodam levi bubreg i pola plutjnog krila da igra izadje shto pre. a najgora stvar je, to shto sam ozbiljan! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...