Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Koliko fanova jbt na ovom topic-u koji pucaju od znanja da evo ne mogu da zatvorim usta od cudjenja ... sa kog dela foruma ste dosli da znam da ne ulazim tamo jer bi me vasa mentalna nadmoc definitivno porazila?

Morao sam.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Napakon su prestali konstantni napadi spazmichnih orgazama, sad imam pauze pa mogu da se oglasim.

Manutju se odushevljenja, jer tu mogu do sutra...

Jedino mi je igra suvishe "svetla" nije dovoljno "dark" ...za sad...nadam se

I trulo mi shto izgleda wich doctor nece biti nova classa nego zamena za neku :/

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pogledah konacno shotove da vidim kako to izgleda u rez većoj od youtube snimaka (jes Diablo 3, ali 800 mega je 800 mega), uglavnom je ok. Možda samo malo više dark and gritty. Ne baš kao na ovim predlozima korekcije, ali malo mora. Ona slika kad je barb na stepeništu sa onim nasmejanim cell shaded statuicama je stvarno isuviše WoW-olik.

Link to comment
Share on other sites

vi kapirate da je ovo tek neka alpha ili beta ili shta-vetj, svakako ni blizu igre koju tjemo igrati kada izadje live? a chak i sada, u ovoj fazi izrade, igra izgleda.. pa.. recimo.. da nemam rechi da opishem moju odushevljenost.. sporadichni orgazmi i jeza dok gledam gameplay trejler je dovoljan opis. :)

enivej.. ja vetj vidim moju bodutjnost i zivot kada izadje D3.. igranje iznova i iznova i i i i i iznova dok mi ochi ne prokrvave i mozak se ne osushi.. sada vidim svetlo na kraju tunela, moje postojanje, moj zivot i sve shto jesam sada ima novo znachenje, novu teznju.. a to je igranje D3 a dok ne izadje, smisljam nachin da se bacim u hibernaciju jer tje dani prolaziti sporo i sve dosadniji dok ne izadje D3.

BLIZZARDE, ZELIM TVOJE DETE I DETE DIABLO TROJKE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja danas nerviram ceo gild jer svakog pozdravljam sa "Diablo" :)))

Btw shto se tiche priche tipujem da je Andjelko dvostruki agent koji je napravio sranje kad je Baal iskoristio shto su mu bratja dobili betonske cipele, pa je teo da preuzme monopol nad operativnim siste.. ovaj, nad zlom. Kakvo tje sranje da se zakuva mogu samo da zamislim, bitje zapetljanije od shpanske sapunice, ali tje biti hektolitri krvi (shto tje da uchinti stvar krajnje interesantnom...)

A sad se ja izvinjavam, ali idem da fapujem dalje na trejlere. FFS kako li tju da izdrzim dok ovo izadje u narod...

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ciro ajmo da napravimo novu religiju u kome worishipujemo blizzard !

AJMO BRE!!!11one BLIZZARD /bow /bow /bow /SACRAFICE_FIRST_BORN_CHILD

Idi kresni Andarielu, kapiram da od Dreadlorda mozes da nabavis broj.

opushteno, ja sam ga vetj pet puta izbacao na trejler i female barberijanku! :P

Link to comment
Share on other sites

Ok,svatam da ti se vise svidja ovaj tamniji dungeon,ali ova druga slika,ljudi jbt,to je neki level u prirodi,ne u tamo nekom dungeonu,ajde sada (lupam) da bude

neki nivo "gore" na raju,a vi recite ocemo mracniju atmosferu lol :D

Valjda si svatio na sta mislim:)

Kukaju ljudi za tamnim oblacima i kisom koja pada s vremena na vreme [:D] . Igra sada u ovoj fazi izgleda opasno dobro, a kada se bude pojavila, ima da zaprskate monitore od uzbudjenja koje ce vas obuzeti. Diablo je nesto vise od igre, a Blizz. ima vise crtaca, od programera u timu, tako da su im igre zlo kako izgledaju.

Link to comment
Share on other sites

Alo ljudi, sta je vama :D

Doradice oni igru, tek ce za godinu dana da izadje, chill :)

ma moramo svi da se deremo i kukamo u glas inače će misliti da je sve u redu i sutra će izbaciti finalnu verziju ;)

ciro ajmo da napravimo novu religiju u kome worishipujemo blizzard !

where can I sign up?

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

u dvojci je bili osmoro kako se secam, naravno bez battleneta nishta, dvojku nebih igrao ni dva dana da nema bneta. nego nije mi jasan ovaj witch doctor, ako se nevaram videh u filmu corpse explosion a to je necromanser skill :D

koliko cemo li morati da chekamo na ovo ,godinu ipo, dve ???

Link to comment
Share on other sites

e da, ladno sam se pitao tokom gledanja dal ce biti za svaku klasu likovi oba pola i eventualno nesto za menajnje llichnog opisa/izgleda samog lika pre pochetka igre =o)

e kole, kole.. razocharao si me. :(

Will players be able to choose the gender of their character, regardless of class?

Yes. Players will be able to create male and female characters for all five classes.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...