Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

kao sto rece mladac killygor

wrath-of-the-lich-king.jpg

UNT ZIS

ice5.jpg

je isto eto stigao wotlk hype oko necega sto su svi znali lol.................safajte ga momci iz blizza

edit: za slucaj da neko ima jako jako jako jeftinu ulaznicu u pitanju su oci koje su iste.........

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

ajde bre ne budite retardirana glupa deca ... wotlk je vec announcovan ne bi oni pravili ovakve gluposti zbog wotlka ...

izlazi diablo3 , na bnetu su stavili diablo 3 subforum a tih 5 runa formiraju pentagram.

obrisi shlema i teksture oko ociju na slici uopste ne odgovaraju artasu. Tako da sam uveren da je d3 ... a ako nije ... jebem ti blizard !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pazi jedino sto me ne uverava 100% je sto je kaciga koja se ocrtava malcice drugacija od ove koju nosi arthas ali sam i dalje 90% siguran da je wotlk u pitanju jer postoji mogucnost da su namerno napravili main chara opet koji je leden i kome se dime oci isto kao i arthasu ali to bi onda bila kopija sa druge strane ako se secam kako treba diablov realm je vatra uvek bila i ostala e sada diablo jeste bio ubiVen mada kao sto svi znamo mogu da ozive diabla bez ikakvih problema........ e sada ako diablo jeste mrtav i ovaj je neki novi belzebtuthkuratzpalatz onda ne bi bilo smisla da se igra zove Diablo ako je jbn diablo mrtav.............

edit: u svakom slucaju nabijem blizzard na k*ratz za ovakve zaebancije

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

starcraft212_2.jpg

e sada kada ga malo zagledam kao da je protoss jbni !!!

jer se tripujem da se nazire protoska glava ,jagodice na protoskoj lobanji ./..... mozda je u pitanju beta SC omg omg

BliZZZard!!!!!!!!!! sta nam radis

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

f0dkds.jpg

Razlike...

diablo3isherear6.png

browxx2.png

Razlika postoji,i kao sto je vec neko rekao,ne znam sta je fora da blizz sad kao najavi wotlk:/,tako da,mislim da nam diablo 3 dolazI:)

ta slika gde je kao match je roflcopter jebeno doesnt match uopste

vise lici na ovo starcraft_1.jpg ajde ko ima ps pri ruci ja na poslu nemam komp za to da zumiram ovo i vidim sta je izmedju ociju

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Hm,nisam ja pravio tu sliku:),nego skidam sa diablofans.com gde sada sigurno milion ljudi gleda onaj topik,te mi baguje nenormalno:).Meni ove sve lici na diablo 3,sto se tice sc2 ista prica kao i sa wotlkom,bas bi bio bedak da je ovo sve sc2/wotlk:)

ma znam video sam na diablofans je totalna ludnica svi su friknuli..........mada su sanse da blizz radi sve ovo namerno ali ipak mi ne ide u glavu diablo i led jednostavno su suprotne stvari.......videcemo uostalom za dan dva

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

ma znam video sam na diablofans je totalna ludnica svi su friknuli..........mada su sanse da blizz radi sve ovo namerno ali ipak mi ne ide u glavu diablo i led jednostavno su suprotne stvari.......videcemo uostalom za dan dva

Jesu suprotne stvari^^,ali izvali,sto je ovo stvorenje blize,led se topi^^:D,to moze da znaci samo jedno:)))

Link to comment
Share on other sites

ma znam video sam na diablofans je totalna ludnica svi su friknuli..........mada su sanse da blizz radi sve ovo namerno ali ipak mi ne ide u glavu diablo i led jednostavno su suprotne stvari.......videcemo uostalom za dan dva

Led se topi ... zasto se topi ? Zato sto neko pakleno stvorenje hoce da nas wtfpwnuje sa druge strane ... vise nego logicno.

edit prestigao me ljubisha

e da zadnja runa je kompas vikinga.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pazi pre bi rekao da se led "povlaci nego topi" a i oci se dime od hladnoce tako da sumnjam da je pakleno stvorenje sem ako nije neki ledeni demon....ali mozda me ubedi sledeci tease koji nabace......... u principu trebalo bi da se zna sutra ........ da se ne varamo ocu i ja D3 ali za sada mi izgleda mrka kapa

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...