Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

3x gore je bilo u diablu 2 tako da l2p a sva deca koja ne znaju da kliknu i ljudi koji imaju zivot pa vajnuju da im je tesko i hoce nesto vise casual nek uplate svoj wow nalog ili ako ga nemaju nek kupe jedan na ruru za 10 evra

To na stranu nego je barb totalno underpowered u odnosu na retos/gay klase. Sa istim gearom je barb 1000 puta teži nego wiz, nema veze sa skilom.

@Longley Kreni wiza ili dh, razmišljaj na duge staze. Igraj neku drugu igru par dana da iskuliraš maina i onda powerlevelovanje alta. Meni lvl wizza ide mnogo lakše/prijatnije nego što sam očekivao, :)

Link to comment
Share on other sites

realna cena, oko 5e po liku, kupicu sinovcu za drugi rodjendan, taman kada izadje mop

da se igra dete :tf:

inace meni je malo bedno da boss baci samo plave iteme, koji god da je razlog.. radije bi farmao bossove nego champione..

barb je meni kul za igru, sad shto je up u odnosu na druge klase je druga prica

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

i na kraju koristis samos trelice hex i confusion etc :)

Nemoze sa strelicama nista i pogresno je igrati sa njima. Hex nije los, ali daleko od toga da radi posao kako treba. Znaci, probao sam gomilu buildova i ovaj je do sada najefikasniji, a pokriva sve (napad, odbrana):

firebomb+runa da loptice odskacu sto vise

haunt

4 zombi doga+gargantuan

wall of zombies (varijanta rush kada naprave kulu)

soul harvest (jedan od najboljih skilova za WD)

+dosta INT. na opremi

Link to comment
Share on other sites

Pazite ovako svi koji se zale za barba da je losh ne zna kako se igra barb i koja je njegova uloga u igri i to je to prica je zavrshena... Od kad smo u grupu Wiz+Monk ubacili Barba kao 3. toliko je lako da to nije normalno. Barb nam igra full tank build 70k hp-a, monk tank/dps build koji healuje i baca neki shield da absorbuje dmg, i ja sa Wiz sam smanjio hp sad 30k na 16k i full dps build, imam 32k dmg, za sad Act3 je preteran pa mora josh da se farma Act2 da bi ispalo bar jedno oruzje preko 1200 dps mogli bi lagano act3 bez problema da igramo (ne da farmamo jer su plavi mobovi mnogo debeli [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Pazite ovako svi koji se zale za barba da je losh ne zna kako se igra barb i koja je njegova uloga u igri i to je to prica je zavrshena... Od kad smo u grupu Wiz+Monk ubacili Barba kao 3. toliko je lako da to nije normalno. Barb nam igra full tank build 70k hp-a, monk tank/dps build koji healuje i baca neki shield da absorbuje dmg, i ja sa Wiz sam smanjio hp sad 30k na 16k i full dps build, imam 32k dmg, za sad Act3 je preteran pa mora josh da se farma Act2 da bi ispalo bar jedno oruzje preko 1200 dps mogli bi lagano act3 bez problema da igramo (ne da farmamo jer su plavi mobovi mnogo debeli [:D] )

Gari moj svi znaju kako i sta barb radi u grupi. Mi smo komentarisali (barem ja) o solo igri, posto ja igram solo 95% vremena. Jednostavno vise volim tako i ne zelim da forsiraju igranje u grupi kada je receno da ce biti igra solo-able.

Ok, nisam jos gearovan, radim na tome i sve, ali druge klase imam utisak da lakse soliraju.

Link to comment
Share on other sites

igram barba , doduse jos nisam 60 lvl.. oko 40-og sam i jos uvek na nightmeru tako da ne znam kako ce se stvari promeniti na hellu

pravi slabiji dmg ali je zivotinja sto se tice hpa , zadnji umire u svakom smislu i za sada spasavam sve moguce klase kod bossova

definitivno umirem barem 3x manje od ostalih

cleave+ rupture za ciscenje mobova sabija

earthquake sa giant's stried runom ako treba pojacati malo

leap za bezanje

jedno vreme sam koristio seismic slam za defanzivu/range , ali sam skontao da imam jako puno rage-a i da mi je bolje da koristim whirlwind jer sa njim prolazis kroz mobove a dmguje tako da moze da bude dobar skill za bezanje

battle rage uglavnom koristim od shoutova, lupa kritikale svaku 2-3 zamaha

i overpower ima solidan dmg , insta se baca , brzo se obnavlja ne trazi nista :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Ekstra, hvala za skrinove. Isti build cepam ocigledno kao vas monk. To je onaj kao cheesy build za spirit regen i mantra spam? FoT sa quickening za spirit, onaj sweeping wind vortex ako se tako zove, sa runom za veci dmg, bladestorm. Ovaj heal sto daje 15% dmg buff, serenity, tu koristim runu da ga produzi na 4 sec i naravno mantra za regeneraciju sa runom za absorb 15% dmga 2 sekunde. Samo ovaj spirit burner na desni klik koristim drugi. Po resistancu vidim da koristi onaj passive da su mu svi resistanci jednaki najvecem i verovatno ima i onaj sto pretvara spirit u life ka ga trosis? Sta je treci?

Jedino sto mozda malo fali je mozda veci crit chance ako moze i attack rate, inace je super. Mada ako radi ekstra i ovako super, tj ako dovoljno brzo generise spirit.

Link to comment
Share on other sites

Ekstra, hvala za skrinove. Isti build cepam ocigledno kao vas monk. To je onaj kao cheesy build za spirit regen i mantra spam? FoT sa quickening za spirit, onaj sweeping wind vortex ako se tako zove, sa runom za veci dmg, bladestorm. Ovaj heal sto daje 15% dmg buff, serenity, tu koristim runu da ga produzi na 4 sec i naravno mantra za regeneraciju sa runom za absorb 15% dmga 2 sekunde. Samo ovaj spirit burner na desni klik koristim drugi. Po resistancu vidim da koristi onaj passive da su mu svi resistanci jednaki najvecem i verovatno ima i onaj sto pretvara spirit u life ka ga trosis? Sta je treci?

Jedino sto mozda malo fali je mozda veci crit chance ako moze i attack rate, inace je super. Mada ako radi ekstra i ovako super, tj ako dovoljno brzo generise spirit.

Koristi resolve, transcendence i menja one with everything u zavisnosti od gear-a koji nosi jer ima 2. Perfect stats ne mogu da se skupe jer smo tek na act3. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja necu nikoga ovde da vredjam ali jebeni barb faceroll kroz ceo hell bez problema. Ocigledno da ga ne skilate dobro. Ili vas skill je..... Koji ce vam toliko vitalitija na barbu nije mi jasno. Imate jebene 3 magije koje ga cine neunistivim bar 1 min ako ne i vise. A na ostale 3 puknete dps pa da vidite kako se solira. Ja nisam imao nikakvih vecih prblema ceo hell da spicim. Sto solo sto u grupi posto nas nema uvek za grupu. Sada trenutno farmamo iteme sa MF od 60 lvl pa cemo mozda sutra da malo ozbiljnije krenemo inferno.

Longleyy koji si lvl da ti kazem kako da ga skilas da vidis sta moze barb da radi:).

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

57 lvl... idem ignore pain, stomp, revenge, war cry. Sada mi ide ok, polilo me par itema koji su poboljsali situaciju :)

Vidi ovako. Stavi leap i na leap stavi 1 runu. to bi ti trebalo sa tvojim armorom da ti da oko 70+ resist dmg koji primas kada leap u njih. Moze ignore pain sa 3 runom, onda stavi revange sa 2 runom. To ti je za prezivljavanje. Znaci leap u njih i ako ti se ne ukljuci revange onda puknes ignor pain, pa revange pa leap i bukvalno si neunistiv. Sto se tice dps. Kao primarni stavi cleave sa 4 runom i secondary hamera sa 2 runom. Probaj pa reci kako ide. Ovaj jos jedan skill vidi kombinuj ja stavljam nekada kuku nekada threatening shout sa runom za farmanje da mi se poveca MF zavisi. Probaj pa javi utiske

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...