Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

rmah.jpg

A moze i ovako ;)

P.S. " Ako imate linkovan PayPal i hocete da bid na item, budite sigurni da imate dovoljno para. U suprotnom ako pobedite na aukciji, a nemate dovoljno sredstava, Blizz moze da vam dissabluje rmah na accountu. Preporucujem da iteme manje vrednosti stavljate na bnet balance, pa odatle kupujete/preprodajete za vise preko pp, jer ovo moze da se sjebe ozbiljno. Sve u svemu moze da se bid ili buyout item preko paypal iako nemate dovoljno sredstava na istom, pa da se neko ne zajebe "

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Haha realno cekao sam ovo samo da bih se posteno nasmejao :D Stvarno si potrosio par minuta da nadjes sliku i odgovoris na post Mlohi... I'm flattered!

Ja 96eur : Idioti 0bambija

Takodje Mlohi mozes da pojedes 96 govana, po govno za svaki eur koji mi je lego na racun samo na toj slici... Ako ti nije dosta mogu i ostale uplate da ti screenujem pa posaljem, da ne ostanes gladan... U svakom slucaju ja sam prodao i 17 miliona dobijenih za taj bow i sam bow za 46eur. 17miliona prodao za 6eur/mil, vratio ih kada je cena pala na 1eur/mil i to sve u nedelju dana. Eto ti jos malo matematike za domaci, da ti ne bude dostadno dok budes smisljao jos koji nacin da me "spustis", pa skontaj koliko sam ja ustvari zaradio samo za taj bow.

982737_460s.jpg

Sto bi rekao onaj lik Trajko, Rajko ili kako vec, "Ljubi Vas brat" i jos uz to vas nabijem na k**** sve zajedno ;)

Ulepsali ste mi ovaj do jaja smoreni dan, hvala! :*

P.S. " Ako iko od Vas bilo kad dodje u Novi Sad, posaljite mi PM castim pice. Ipak ste zasluzili jbg, gde bih ja bio da nije Vas! Ja sam covek od reci pa cu i ovu odrzati... "

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

@kruzer

Mislim da je poenta bila u tome da si slina od coveka i pogani lazov a ne dal si zaradio i koliko.

I umesto da te bude sramota svoje glupost ti se jos raspravljas ovde, sto ce reci da si i bezobrazan.

Ajde prvo procitaj post jos par puta, pa ako shvatis sta je Mohican napisao i sta sam ja odgovorio, izmeni svoj ili ga obrisi. Ja cu se praviti da ga nisam skontao...

A o tome ko je bezobrazan... Pa meni stvarno nije jasno zasto je 10ljudi ovde "lepo vaspitano i kulturno", a napusava k**** sve redom, dok se oni koji takve i slicne stvari ne rade ili retko rade u slucajevima kada neko sere po njima bez razloga, nazivaju "bezobraznima, scammerima, lopovima, prevarantima" i da ne nabrajam dalje... 10 redovnih flejmera na postovima su glavne baje, dok su ostala vecina boranija. Nije ni to lose, samo jbg, nisam takav covek... ne mogu da serem po nekom koga ne poznajem... Sta cu, ubite me zbog toga...

Hoce li neko objasniti sta je to Kruzer zapravo uradio, cisto da informise i eventualno upozori potencijalne zrtve prevare?

Sta kakve?! Vidis da prodajem isti item 10x na aukciji! Gde ces gore? :))

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Po mom iskustvu sa ljudima, igracima i mmo igrama, ti si mutan kao Dunav. Samo me interesuje sta si tacno uradio.

Pa u tome i jeste fora... Niti sam bilo koga prevario, niti sam "mutan" kako me nazivas... Jednostavno ne odgovaram ovim "profesionalcima" iz nekog razloga ili me ne vole zato sto znam da se snadjem, jebem li ga ;)

Kao sto sam vec rekao, sa kim god da imam bilo kakav "deal", dajem svoje licne podatke na zahtev, jer sam cist kao suza i nemam razlog da se sakrivam iza pseudonima na forumu...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ajde prvo procitaj post jos par puta, pa ako shvatis sta je Mohican napisao i sta sam ja odgovorio, izmeni svoj ili ga obrisi. Ja cu se praviti da ga nisam skontao...

A o tome ko je bezobrazan... Pa meni stvarno nije jasno zasto je 10ljudi ovde "lepo vaspitano i kulturno", a napusava k**** sve redom, dok se oni koji takve i slicne stvari ne rade ili retko rade u slucajevima kada neko sere po njima bez razloga, nazivaju "bezobraznima, scammerima, lopovima, prevarantima" i da ne nabrajam dalje... 10 redovnih flejmera na postovima su glavne baje, dok su ostala vecina boranija. Nije ni to lose, samo jbg, nisam takav covek... ne mogu da serem po nekom koga ne poznajem... Sta cu, ubite me zbog toga...

Sta kakve?! Vidis da prodajem isti item 10x na aukciji! Gde ces gore? :))

nema sta da citam opet sustina je da si slagao + to sto si ti napisao ne moze da napise osoba koja ima vise 15 godina (kruzer: Takodje Mlohi mozes da pojedes 96 govana, po govno za svaki eur koji mi je lego na racun samo na toj slici... Ako ti nije dosta mogu i ostale uplate da ti screenujem pa posaljem, da ne ostanes gladan... ).

"Jednostavno ne odgovaram ovim "profesionalcima" iz nekog razloga ili me ne vole zato sto znam da se snadjem, jebem li ga ;)"

Od tvojih postova mi se povraca, imam neki osecaj da si veliki ljigavac.

Link to comment
Share on other sites

Slagao? Ne razumem? Sta i gde sam ja slagao? Ti obavezno procenjujes ljude preko foruma ili si sada napravio izuzetak? Ja iskreno za tebe niti koga god nepoznajem licno nemam osecaj niti mi je potreban u zivotu... Takvi me se ne ticu, jednostavno, zasto bi... Jedino me zamara kada se pise gomila gluposti o meni bez bilo kakvog pokrica od strane nekog go nije ni "remotely related", eto tako to... Random gibberish me ekskluzivno iritira...

Od 5-6 ljudi ovde koji kosntantno odgovaraju gde i ja postujem sa totalnim glupostima, flejmom, hejtom itd itd (ne samo prema meni), mozda sam jednog primetio da je ostavio jedan iole normalan post (znaci da nije nesto od pomenutih komentara nego da je ustvari pohvalio nesto/nekog ili bio od pomoci) u protekle 2 nedelje, osim ako i taj post nije bio trolovanje, sto me ne bi cudilo uopste sobzirom na to kako se obracaju vecini ovde...

Tamo pljujete na ovog sto prodaje acc za 5k, onog sto hoce da kupi acc za 2k, onog sto hoce acc za dzabe, onog sto daje lol account, onog sto daje lol+wow+sc+swtor+svestoimauzivotu za diablo, onaj sto prodaje gold, onog sto kupuje gold, onog sto prodaje iteme, onog sto ima paypal, onog sto nema paypal, onaj sto uzima procenat, onaj sto ne uzima procenat, onog sto mu je crkla pegla itd itd itd... Jedan jebeno normalan komentar niste u stanju da ostavite i onda su vam svi drugi krivi, a ne vi sami sebi? Odes do ogledala, pogledas se medju rogove i mozda shvatis u cemu je problem...

A da inace account ovde sam napravio sa 7 godina, taman kada sam krenuo u prvi razred osnovne. Vec posle 3 meseca sam naucio da citam, pisem, radim za racunarom i sve ostalo sto ide uz taj uzrast...

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...