Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze barte, samo me nema sledeci petak jer je exit. aj smislicemo nesto u toku nedelje ^ ^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da li je to nova RUR romansa na pomolu?? (nova?)

Stay tuned for updates. [:)]

Bio sam juche ceo dan u Novom Sadu, uveche otishao na onu Exit promo zurku, bilo bash dobro. Jedino bedak shto je voz iz Subotice kasnio jutros 80 minuta u dolasku u NS, pa smo blejali na budjavoj stanici pola zivota.

Idem sad malo da spavam...

upali nekad msn, da se dogovorimo za neku opaku bleju ove nedelje [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bio juce u daffu coka laza stalja...(naravno blokovski autokomanda je sranje :) prejeli se [:D].Preso sam 165 kilomtera za jedan dan , a izgleda da cu danas morati jos jer je stalja rtd zaboravio mob kod coke :(

omg prva subota u mesecu, a vi u daf, prebolesno, meni su to jako traumaticna iskustva...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Do danas nisam znao koliko moze da umara kad ti se drugarica "ispoveda" (kuka) posto ju je decko ostavio, i jos moras da se pretvaras da ti je stalo....

muni joj ga na kvarnjaka sada.

Link to comment
Share on other sites

treba da palim na krov da jos jedno blago podesavanje antene... posle na frp #2. sinoc smo zaboli 18-03 i bilo je odlicno...

naravno, veliki plus je pivo i sto ortak ima odlicnu sljivovicu [:D]

pijani rogue ftw \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Treci put critical error u fallout-u :(((((

iako sam ga patchovao...

smorio sam se...

primoran na uchenje pa na ispit sutra ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ladno sam ostao gajbi. prvo vece posle ne znam ni ja koliko vremena. smorio sam se kao ker. bar imam posla pa necu blejati, ali braaate...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jao, krece beni hil od sutra, u terminu posle slagalice...

eto meni srece. :)

Hm, posle slagalice je Dnevnik 2? Jel to na RTS2?

Gledam ovu vremensku prognozu, kazhu sutra 34 stepena, pa u sredu 23 stepena, ima da nas "o'ladi" u tih par dana samo tako.

Link to comment
Share on other sites

Krecem na ispit pa posle toga na cisco kuci sam ko zna kada i onda idem samo u umrem u krevetu. Ali i to nije tako lose jer bar necu imati onaj ghay osecaj da sam bogu ukrao dan :)

Inace danas mi se ujedno i zavrsava ispitni rok sto je mega jej. Ali ortaci me prodali za more kao moraju da uce za fax o boze sa kojim se ja nerdovima druzim, a bas sam hteo na more :/ ah sta sada moram da smislim neku backup kombinaciju... pih :/

Link to comment
Share on other sites

fenomenalan vikend, odmor, spavanje, alkohol, uzivancij :o))))

sad u nove radne pobede!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

MondayKillinMe.jpg

prosao mi vikend u radu, pedalanju, alkoholisanju, i rejvovanju, nisam se odmorio ni malo, blah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...