Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E bem mu misha, ni jedan od razloga mmi ne izgleda kao onaj pavi :o\

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trči rano ujutru?

Pa i trcim rano ujutru...

Pa imate valjda klimu u toj teretani? :)

Nije problem rad u teretani, nego ono sto se odvija u glavi kada skontam da moram da na +35-40 moram da izadjem iz kuce i pesacim do teretane po vrelom asfaltu dok se majca lepi za mene i sunce bije u glavu, a jedini period kad mogu da idem je od 14-17h...

Link to comment
Share on other sites

Cekamo 16-godisnjake da razrade pitanje.... :(

Ali "pucaju emocije" LOL

Gledah i juce na BN tv neku plavu polubabu (moguce vesna jugovic) kako prica nesto tipa kako bi volela da su muskarci opet vitezovi. Valjda nije bila svesna da bi tada svakom od njih krajnji cilj bio da je nabode na koplje, odsece joj glavu i okaci na kapiju grada.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pre nego shto umresh, leba ti pobrishi one viruse sa msn-a, samo me spamujesh sa nekim fotkama i spomenarima [:D]

Taj rad, jedno 10x dnevno dobijam to od raznih ljudi. Jel moguce da neko na to stvarno klikne...?

Prevodim neka anestezioloshka uputstva ovih dana, za dobre pare. Imam 22 dana da prevedem 45 strana. `Ladovina.

Devojchica mi otishla malo kod rodbine u Sarajevo, pa sam se raspustio [:)]. Vecheras bleja sa oldskul wc3 ekipom (Hajli odgovori na sms, thx).

Link to comment
Share on other sites

lepo je to cuti :) Izvrsio masovan updejte muzike na iPod-u izbrisao gomilu starog sadrzaja. Tek sam sada provalio kolika sam komercijala po pitanju zike :/ Sada racunam nesto i gledam koliko ce nas sutra biti na rhh-u i ono bice nas solidnih 5-6, ako i toliko :/ Ali pozitivna strana toga je da sam se najeo i napio kako samo srbin moze i sada idem u takvom stanju na cisco da swichujem tamo malo :)

Link to comment
Share on other sites

"Da li znas sta je to branding?

To je kada na after work partyju, najcesce posle lezernije nouveau cuisine u

nekom trendy fancy kaficu, corporate manager nalozi svom najboljem head

hunteru da na team buildingu izabere nekoliko mladih advertisera,

copywritera, marketing freakova, opinion makera i trendsettera, koji ce

nakon streaminga na creative meetingu medju sobom odabrati team managera, i

na visednevnom brain stormingu, ako treba i preko online-confference, tek uz

kratke coffee breakove i lagani finger food, od nekog imena napraviti takav

autenticni trade mark..."

:)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Tek sam sada provalio kolika sam komercijala po pitanju zike :/ Sada racunam nesto i gledam koliko ce nas sutra biti na rhh-u i ono bice nas solidnih 5-6, ako i toliko :/

Hoces da se kladimo? :)

Dobar ovaj igi :)

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem sta mi se desava....

molim vas,ako neko zna kalimera neka mu kaze pod hitno da proveri rur i da me pozove ili nek mi taj neko da njegov mob da ga zovem..pliz

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Odoh kuci da uzivam. Sutra dolazi Vladimir, tako da ce uzivanje da bude josh vece :o)))))))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mogo si da dodjes kod mene na prebranac... ;)

E 'vala bash da znas da sam mog'o. Jeo sam neke batake bez kostiju piletje, al' mi nesto nisu legli sto se ono kazhe, pa bih rado poj'o nesto drugo. Ali nema veze, izdrzhacu do 18h, onda idem kod babe na pasulj :)

Link to comment
Share on other sites

ozdravio sam... jupi jeee... (mada se iskreno nadam) ;-)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, jedno 10x dnevno dobijam to od raznih ljudi. Jel moguce da neko na to stvarno klikne...?

Prevodim neka anestezioloshka uputstva ovih dana, za dobre pare. Imam 22 dana da prevedem 45 strana. `Ladovina.

Devojchica mi otishla malo kod rodbine u Sarajevo, pa sam se raspustio [:)]. Vecheras bleja sa oldskul wc3 ekipom (Hajli odgovori na sms, thx).

odgovorio sam [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...