Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzivam se na posletu. Poslala sam mrmota za Barich i sad JA vodim glavnu rech. :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ali onaj od jabuke i cimeta.....mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

HA! vidi se ko ovde postuje prave vrednosti!

ovom aletu samo josh da nadjemo neku saru sajdl i bitje kompletna lichnost =o))

ja malo pishem nesto, malo gledam noleta nervira me...i taaakooo =o))

Link to comment
Share on other sites

caj pijem odavno i posto si ti baja (i) za caj :) jel da obratim paznju na neki?

prob'o sam neki grand caj u kasici, meni je super.

Realno, chaj iz kesice je nula u odnosu na one prave chajeve, ali kapiram da ti je mozda cim da pravis te "prave".

Od kesica je dobro poznata stvar, ovaj grand nije los od domacih, od stranih standard lipton (recimo) ili onaj teekanne i to je to.

Uvek je dobro da pijes zeleni chaj, crni bas ako hoces da zamenis kafu, i eto. Mozes i one vocne, da malo preseces ;)

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa ispita..

elem, gotovo ovaj ispitni rok za mene \m/

sledece, ako bog da, samo jos jedan za septembar, i odma posle diplomski.

sad, pada prvo rasturanje od diabla, pa spavanje, pa opet diablo, i uvece u kafanu na pivo i metal...

boze, kako je zivot lep [:D] [:D] [:D] [:D] [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ja sam jedno vreme 3x dnevno pila zeleni caj, pa sam onda morala da oladim jer mi neko rece da sadrzi kofein... bulazni.

mnogo vise gotivim da odem u one radnje gde moze da se kupi na merenje, pa onda uzmem npr. caj od kukuruzne klice or so... :)

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@ medolinka pa sadrzi, al' treba da popijes jedno 5 dnevno da bi unela u sebe istu kolicinu kofeina koju u sebe uneses sa pola litre koka kole recimo...

dan koji je obecavao mega smor se pretvorio u battle sa papirima i bankama, ne bi bili zivi kad nesto ne bi zasrali.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam jedno vreme 3x dnevno pila zeleni caj, pa sam onda morala da oladim jer mi neko rece da sadrzi kofein... bulazni

Sto reche krule, pusti ti tog sto to prica, od tri sholje zelenog chaja dnevno ne mozhe nista da ti fali, ne brini se.

Jeo sam spagete bolonjeze, i sad malo odlucio da prezhivam, pa mi se cak i prispavalo od hrane, a mozda i od ovog vremena i tako toga.

Link to comment
Share on other sites

[edit] uzgred Lazo skinuo sam skoro celu 2. sezonu!!! [:)] [/edit]

Jupi, javi se kad završiš da ja počnem treću, pošto me mnogo mrzi. :)

Još nisam ni odgledao prvu, pa ako mi se ne svidi džaba sam svlačio, ali me zabole, bar da se net ne uplaćuje džaba. ;)

Klima fercera fino, mada danas i nema potrebe neke za njom, čisto je testiram malo. Sad da malo usisam i oribam pod, ondaK na neko učenje i vežbanje, da se iskoristi ovo prijatno vreme.

Uveče do Beograda, ali ne zbog Coke (jebi ga, mrzi me :*) ali vidim da ću ipak nositi ranac s rezervnom majicom ili dukserom, za svaki slučaj, kontam da će me uhvatiti kiša.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

au koliko sam se istripovao jutros kad sam lego da spavam

budio sam se jedno 10 puta sav uznemiren da mi srce lupa ko da ce da mi iskochi i da ne mogu da gledam na ochi prvih 10 sec

usro sam se bio :(

jel bilo neko sjebano ili nesto ili samo meni :(?

Link to comment
Share on other sites

Sedenje i buljenje u monitor.

been there, experienced that.

vremenom se organizam navikne

A ionako ce Kole sa da se javi sa krdom nerazumljivih medicinskih fraza :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan slusham neki eurotrance i do jaja mi je :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

dosho s`posla posle hmm 11 sati (polako pa pochinjem da radim ko ovi ludi japanci, josh jedno 4+ sati i voila :D

i iznenadih sam sebe 18zgibova odjednom posle mesec dana ne aktivnosti :D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

uginula mi matora machka

uz mene je bukvalno od kad znam za sebe

nisam ni video da je nekad neka machka toliko zivela

imala je 14godina skoro

zvala se Mrvica

i iako znas da mora uskoro da ugine

iako sam govorio kevi ovih par dana dok smo je vodili na infuziju i slicno

da izbegavamo neizbezno

ne mozes da se ne skenjas ko pickica mala

bas sam se skenjao u picku materinu

jebem ti zivot

nakon prvog psa pre koju godinu,sad ode i prva machka

skenj jebote :(((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Steta sto nisam mogao da se druzim sa vama u kafani, zavrsio sam bio obaveze u pola devet, pa kapiram da je tad vec bilo kasno da dolazim na novi beograd :( Sta cu kad je sve tako full i popunjeno ovih dana :)

Drago mi je da ste se lepo proveli. Sad gledam noleta u reprizi cisto da vidim kako mu je islo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...