Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da oću da igram "high end grafičke endžine igrice" © pre bih nadogradio komp za pare koje bih dao na x360/PS3.

Ne, oću da se povremeno skupim sa društvancetom, da opičimo teniski meč, ili neko kuglanje, i potom da se ubijemo od jela/pića pa opet da zaigramo ...

Oću, bre, da mašem onim čudom po sobi dok komšije ne veruju šta se događa :))

And when i said 2 joysticks, mislio sam na 2x "kontroler + nunčaks". A tih 5 igara su u stvari wii sports ...

Inače, konzola košta 249 eura sa 1 pakovanjem dzojstika, a to 300 sam lupio - jer me izađe oko 270, pa reko' da zaokružim. ;)

Back on topiks

Sada sam došao sa posla ... Mrtav umoran .. Možda ću da se bacim u neku noćnu dotu or somethin', a pazario sam i original SC (sa 10 'dina zakašnjenja :)) što mi se poklopilo sa tim da mi je jedan kolega sa posla nekada bio 2. igrač u FR, posle izvesnog elky-ja (možda ovi starcraft masteri znaju o kome se radi :))

bash si me zaintrigirao...ko je taj lik, bundy mozhda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doshao kuci, malo pripit, pun mi je kurac svega, a narochito toga da se iz dana u dan razocharavam u ljude za koje sam pre mogao sve da uchinim... Jebem im mater

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Uvek se zbunim kad ovako random riba uleti sa haiku lajnovima koji nagovestavaju kako je ona kul i inteligentna. [xx(]

Radim duple smene vec 5 dana i bice tako jos 5.Jer godisnji imas, placen - ne.Ali naravno to je javna tajna :)

lol stalking Stator :D

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

- umoran sam kao pas..

- jedva cekam da odem na to more vise. pa makar i cekao na granici 12 sati.

- usput sam poceo da ucim tri d bejsd programe. i izvalio da je sprdnja koliko vremena

moras da potrosis na ta govna. st a g o d..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

pa shta da je konstatujemo kad glumi ludilo.

ima dovoljno ruralaca tamo dole koji je konstatuju svaki dan ^^

a ja ustao... i sav sretjan shto mi josh nisu recnuli net. ali nemam zhivaca da sedim pred kompom ceo dan i danas... pa idem na lido uskoro. moram malo da se izduvam.

Link to comment
Share on other sites

ustao sav komiran... malo uneo Miku, kako je kul zec [:D]

sad cirkam kafu i visim na rurumu, posle treba da zvrcnem jednu ex da joj objasnim neko sranje oko modema (koje zam zaboravio gde se nalazi, posto nemam modem vec vise od pola godine), ali snaci cu se nekako..

posle feeding, malo crkavanja, pa na F R P.

z0mg, vodicu So'Kol elf rogua, koji ce cim sretne requirements da postane ubershadowdancer, samo me jebe sto sam bacio ocajne statove.... 13,13,13,12,12,11 :\

no dobro, nadoknadicemo to gomilom skilova :]

\m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ma raspad jbt.. pored ostalih likova koji imaju 18,17,16-tice, ja sam najgori lol

al kao ajde...

13 : dex, con, int

12 : wis, str

11 : cha

jebemga.. videcemo sta ce ispasti na kraju [:D]

elem, zavrsavam kafu, pa palim..

hohohoho... kako ce biti dobro, nisam frpao jedno 5 godina z0mg [;D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

napio sam se sinoc kao blesav, i ceo dan me boli glava...a u novcanik ne smem ni da gledam, kapiram da sam ga ojadio...kako sam izasao na bajs i odradio neke vezbe, tako je vugla prosla, ah taj carobni sport, osecam se kao car.

doneo mi postar danas novu bejbe za krukotronovu zvucnu laboratoriju ^ ^

BCR2000_medium.jpg

veceras na egzil na mnml rejv!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...