Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

normalna osoba kad ustane,namrsti se , zapeva neku pesmu od koje ti se prevrne stomak i stavi ruke na kukove i igra,jel da ?

:))

grujo > ona glumi i to se vidi. nije iskompleksirana. normalna je. trazi neki nacin da "izadje na kraj" sa izolacijom u kuci... pogledajte recimo ivana iz prvog serijala VB. covek je bio zatvoren u svoj neki svet. to definitivno nije bio "on", jednostavno je glumio da bi izasao na kraj sa svime.

ista situacija. drugi nacin

Ajde rami i ti na neku meditaciju da povratish te zamrle mozdane tjelije i ne tjiletove "dvomesecne pauze" ti nece pomoci u tome ....

Mislim stvarno ljudi de su vam mozgovi tako mladima ....

Ah pardon verovatno je rec bila o onoj drugoj glupachi manekenki od 18 dina izbosne ...

Moje izvinjenje ali ste mi i dalje smesni sa odbranom riba koje vam se svidjaju. Nije izgled sve u zivotu.

Pritom rofl za "ona to glumi" ako se zaista odnosi na bosanku manenku od 18 ljeta koja nema dovoljno intelekta da sama podigne dasku za wc sholju, a kamoli da glumi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o kojoj ribi vi uopshte prichate ?

kapiram da ovaj mohi (poshto ne vidim na ignoru mi je) unosi konfuziju sa svojim sranjima (kao i obichno), a ni ne gleda VB .. al jbg prirodno je intelegentan i mozhe da vidi u budutjnost!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

I sta je to tacno ivan bio glumio? Decko je povucen sam po sebi sto se vidi i po tome da nakon pobede nije bio u reklamama i emisijama sledecih po godine ...

Nego za sve se nadje "izgovor" kad se zheli samo je pitanje koliko je dobar taj izgovor.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja uopshte ne uchestvujem u ovoj "diskusiji", samo sam hteo mohija lepo da zamolim da pojede svoje govno koje je tako shmekerski israo sa ubacivanjem anastasije u prichu :]]

prosto je neverovatno koliko si ti nesposoban da priznas gresku sa svoje strane. makar bila i ovako mala, ali ne, ti tjesh radije da iskonstruishesh neki kontranapad umesto da kazhesh "ok, istripovao sam da si mislio na anastasiju, moja greshka. mada i dalje stoji da kenjate o bosanki samo zato shto bi je prcali" :]

Link to comment
Share on other sites

Pa kad sam shvatio na koga ste mislili jos gore je ispalo ... Ajde da ova rospija modelsica nesto kao glumi ali ona mala glupacha je ROFL ... pritom obe pevaju domorodne pesme te stvarno ne znam zasto ocekujete neko omg izvinjenje posto isto vazi za obe osim onoga da je usla pre nedelju dana, a kad bi rasirili malo temu dosli bi do toga i da je anastasija isto kul i da "glumi" da pobegne od neke izolacije isto jelte ...

Sve u svemu ja govna ne volim da jedem, a vi nedojebani momci udjite u neki kesh pa zhenite kurve sto se mene tiche posto je to sustina onoga za sta se vi zalazete ovde.

prosto je neverovatno koliko si ti nesposoban da priznas gresku sa svoje strane. makar bila i ovako mala, ali ne, ti tjesh radije da iskonstruishesh neki kontranapad umesto da kazhesh "ok, istripovao sam da si mislio na anastasiju, moja greshka. mada i dalje stoji da kenjate o bosanki samo zato shto bi je prcali" :]

Ah pardon verovatno je rec bila o onoj drugoj glupachi manekenki od 18 dina izbosne ...

A i hronichni selektivni chitatitis je aktuelan.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa aktuelan je kad ga shirish po forumu kao kugu!

prochitao sam ja dobro ceo tvoj post, samo mi je ovaj deo izbio ochi :]

Ajde rami i ti na neku meditaciju da povratish te zamrle mozdane tjelije i ne tjiletove "dvomesecne pauze" ti nece pomoci u tome ....

Mislim stvarno ljudi de su vam mozgovi tako mladima ....

Link to comment
Share on other sites

evo dva puta citam mohijeve postove... hahhahahahahhaah... koji pogub jebote. :)

de si sad bosanku nasao da ubacis :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nisi u pravu, i ne treba mi vishe ljubavi... samo vishe seksa sa psihichki stabilnim devojkama :D

Sta nisam u pravu? Eno ti gore crno na belo ja lepo rekao da sam pogresio, a za ostalo ti nece pomoci samo "ne".

Sto se tice ljubavi, kako god ti to hoces da nazoves.

evo dva puta citam mohijeve postove... hahhahahahahhaah... koji pogub jebote. :)

de si sad bosanku nasao da ubacis :D

Pa o bosanci su pricali u onom delu koji sam quotovao, a ja sam pomislio da pricaju o anastasiji jer je vec bila rasprava gde gospoda rami i joker brane gospodje gorenavedene seljanke i pricaju kako su one megakul jer ne ogovaraju spletkare itd itd iz po meni nedojebanih razloga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Milić najverovatnije uzima pare, ako ne napravi neki major ispad.Prva pratilja Ajs.

koliko su usrali bad copy sa odvajanjem mrtvim. ja sam kapirao da ce sada jedan izaci, da bi glasovi mogli da se prikupe za ovog drugog i podele pare.

Slatka je Sladja kad joj se piski

brate...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...