Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova Sladjana se zhestoko istripovala 1) da ce da je zovu da bude pevachica kada bude izasla iz kuce VB ili 2) da je svima mnooogo zanimljiva sa svojim glupim 24/7 pevanjem. Iako realno nemam sta konkretno da joj zamerim, veoma me nervira joooj!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ova Sladjana se zhestoko istripovala 1) da ce da je zovu da bude pevachica kada bude izasla iz kuce VB ili 2) da je svima mnooogo zanimljiva sa svojim glupim 24/7 pevanjem. Iako realno nemam sta konkretno da joj zamerim, veoma me nervira joooj!

3) da voli da peva

?

vama se kao nikad nije desilo da ustanete nekad, da se istripujete i da ceo dan pevate neku pesmu?

meni se to desava stalno a pevam 10x gore od nje

da li to znaci da se nadam da ce neki lovac na talente da me prepozna i da cu biti ultramegagiga popularni pevac?

a sa druge strane zasto bi za ime boga ona zelela da bude pevacica?! riba je top model. za 5 godina ce imati vise para od svih ostalih iz kuce zajedno.

realno riba je krenula da se bavi manekenstvom u 16toj. sad ima 19 godina i vec se "proslavila" na feshn tvju

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

3) da voli da peva

?

vama se kao nikad nije desilo da ustanete nekad, da se istripujete i da ceo dan pevate neku pesmu?

meni se to desava stalno a pevam 10x gore od nje

da li to znaci da se nadam da ce neki lovac na talente da me prepozna i da cu biti ultramegagiga popularni pevac?

case nr: vb001vip

object: Ena Popov

a sa druge strane zasto bi za ime boga ona zelela da bude pevacica?! riba je top model. za 5 godina ce imati vise para od svih ostalih iz kuce zajedno.

realno riba je krenula da se bavi manekenstvom u 16toj. sad ima 19 godina i vec se "proslavila" na feshn tvju

Na osnovu svega sto si rekao, deluje kao da si je jednom video na tv-u u akciji, bila ti je simpa, i sada ne mozes da shvatis nas ovoliko sto je hejtuju.

E pa, ovu sezonu VB-a gledam vrlo cesto, ponekad i live-stream, tako da bi ti verovatno promenio svoje misljenje kada bi video da ta devojka zna da muci ukucane sa 4-5 sati neprekidnog kukmachenja cecinog repertoara i tako danima! Mislim, evo, sinoc na live streamu - ona peva, kuka, muchi, krvare ushi svima, a oko nje samo era koji lupa u chiniju i milic koji kao lupa u onu neku tepsiju. A ona kukuleleche i kao djuska, a na Erino/Milicevo dobacivanje "Jao, bravo Sladjo, ma zhenio bih te odmah!" odgovara retos high-freq smejanjem.. I da, riba nije top model. Ona je, recimo, na statusu one iz VB VIP od prosle godine, koja se iz bosanske zemlje otkopala samo za potrebe tog show-a. Mislim da je njen najveci uspeh jos uvek samo to sto je dirala pishu Danijelu Alibabicu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ouch dovla is on fire :))))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

odlepili ste. zaboravili ste par kljuchnih stvari:

- 19 godina

- iz bosne

- u kutji si gde nema muzike

- pod stalnim stresom si

kapiram da bi posle 2 nedelje u tim uslovima fatso ishao sa prstom u dupetu i pevao "jajca i krompira" svako jutro. ne serite previshe.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...