Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ispravka, da ne zaseru kao sa krajem No Country for Old Men, koji je, otherwise, fantastičan film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kad nju vidim uvek mi nekako čudno, jer je uvek povezujem sa ulogom iz Leona gde je bila klinka mala.

Enivejz,

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/teamt/bj/bcmr/29122-the-worst-films-of-2010

Stick to No 1 :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Cenzurisana guza Natali Portman!

Gola guza holivudske lepotice Natali Portman bila je prevruć kadar za trejler novog filma "Your Highness" pa su glumici u fotošopu od tangi napravili donji deo kupaćeg kostima. Osim što su cenzurisali vruću Natalinu pozadinu, cenzurisano je i dosta stvari onoga što je prvobitno trebalo da bude trejler filma - jer je zbog golotinje trejler dobio oznaku "nije za mlađe od 18".

Komedija "Your Highness", koja bi u bioskopima trebalo da se nađe u aprilu iduće godine, fantazija je o arogantnom princu i njegovom bratu koji mu je sušta suprotnost i koji čini sve kako bi spasio očevo kraljevstvo. Princa Fabijusa igra Džejms Franko, a njegovog lenjog brata Tadeusa glumio je Deni Mekbrajd. Zli čarobnjak Lizar oteo je Fabijusovu verenicu Beladonu, a prinčevima u njenom spasavanju pomaže i seksi ratnica Izabel (Natali Portman).

3285_natali-portman-guza_ahl.jpg?ver=1293113456

Link to comment
Share on other sites

Ja kad nju vidim uvek mi nekako čudno, jer je uvek povezujem sa ulogom iz Leona gde je bila klinka mala.

Enivejz,

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/teamt/bj/bcmr/29122-the-worst-films-of-2010

Stick to No 1 :))

Prvi film na listi je pravljen tako da bude "shok film", a to shto je lik retard pa ne razume to je njegov problem. A kada kaze da je RE: Afterlife film bez stereo efekata, pochinjem da sumnjam da on uopshte ne vidi na oba oka...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jujuju! Mozda i pogledam, prvi je bio solidan ostali delovi su bili govno (ako je ovo fast and furios 5?).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Gad demn, bio je supersimpa lik. Mada mi je baš loše izgledao u Clash of the Titans i Townu, prepolovio se čovek.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...