Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znas kako zeki, svi uvek volimo da bacimo pokoju prozivku, zezamo se i to, ali ajde sto je tvoja bila "van mesta", nego je jos i potpuno bezveze, nisi se ni potrudio, sto se ono kazhe :) Mada je mozda trebalo i da ostavimo da te drugi malo ishejtuju pa bi bilo bolje :) Ali kad su prozivke smislene, onda je to i podnosljivo.

Link to comment
Share on other sites

Ma daj Lucky molim te. Mislim na sta lici ovaj topic fotke. Sta je ovo ? - club.co.yu druzi.se. Podseca me na one serbian cafe forume i riba koje kace svoje slike iz dijaspore i diskoteka iz "svicarske".

NHF ali samo sam iskren...

poz

V

Link to comment
Share on other sites

Wtf? Gde bre? O.o

pa u onom kaficu sto je jedini radio posle 12 odma pored one diskoteke sto je izmestena :D drug mi se preselio u indjiju :D pa smo dosli kod njega :D onako :D bio je i byp sa mnom ako njega znas :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ma daj Lucky molim te. Mislim na sta lici ovaj topic fotke. Sta je ovo ? - club.co.yu druzi.se. Podseca me na one serbian cafe forume i riba koje kace svoje slike iz dijaspore i diskoteka iz "svicarske".

Samo uzmes i preskocis ovaj topic i otvoris sledeci koji te interesuje, cisto da se ne bi toliko nervirao.

Link to comment
Share on other sites

bez penaljenja, ali shto si se bre ti tripovao da si najruzhniji stvor jugoistochne evrope?

beshe si ti imao onaj topik da se lozhish na ribu, ali te ona netje pogledati jer si kvazimodo O_o

Ne, ne to ste se vi istripovali, nisam ja nikad to tako rekao, omg... nego, to se isposatavilo da je riba seljanka za neverovati, pa se sad polako hladim, bice dobro... a zbog nje sam smrsao, vezbao, batalio visenje na netu i sve to,,, budala:-)

lol milance izgleda isto ko avatar:)))

najs avatar =]

fak, dulio je bio brzhi ^^

Mental note to selph: Thou Shalt Not Leave Thy Picture on Teh RUR Forumses!!!

Salu na stranu, treba da vidite i frizuru: faca je manje-vise, ali friz je identican:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

bio sam i pre :D lepa ali mala :D izazvao sam neke mlade nade koje su igrale basket :D ali nisu smeli :D pih :D i imate tamo krimi likova :D onaj sto ima palme u dvoristu :D

kad smo kod slika :D imam i ja lift :P

ficauliftund4.jpg

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...