Jump to content

S.T.A.L.K.E.R-OUT, yeaaah


support

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zona to ti je evakuisano podrucje oko chernobyla u krugu od 30Km

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Samo ne kontam totalno prichu, ti si neki stalker koji sta tacno radi ?

ne znas ni sam ko si sta si i zbog cega si tu gde jesi

imas tet stalker i taj palmtop :)

ides i pratis nagovestaje gde se nalazi taj lik kojeg moras da ubijes i usput se prica razvija :

nije lose, sto vise igram sve je bolje....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa da falloutish totalno, skroz dobra fora sto mozes da trgujes sa svakim npcem, steta sto nisu nastavili razvoj igre ka rpgu vec skrenuse ka fps-u

ono nema municije, oruzje se kvari, radijacija, mutanti tu i tamo... cewl

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

je li, jel se i vama cini da ima malo mnogo ljudi u zoni :)

i strasno me nervira respawn protivnika, kao u oblivionu, ajde oni dzukci i ostale zivotinje, ali ljudi, bas smore kad prolazis kroz ono sto si vec ocistio kad neko zapuca :) i mogli su da urade neke prevoz kao sto je bilo planirano, ovako je cimanje vracanje na pocetak da se pokupi nagrada za neki od onih sporednih questova :)

Link to comment
Share on other sites

Bash ko sto Uveta kaze, kasnije kad naletish na onaj precizni upgrade-ovani kalash sve tamanish ko iz picke da prostite, a do tada se muchish da ikoga pogodis...

Jedino je stvarno smor to shetanje tamo-vamo, stvarno smaraju sa tim.

A nemaju nikakva prevozna sredstva!

Link to comment
Share on other sites

ok, prestani da pises oruzije sa i, ceo dan sam danas sredivao tvoj tekst od toga :))

arghhhhh

A nemaju nikakva prevozna sredstva!

Trebala su da budu, barem kako su izdavaci/proizvodjaci najavili. Ovako je stvarno smor vracati se iz Yantara do Kordona npr. i zavrsavati sporedne kvestove koje su ti tamo dali.

Link to comment
Share on other sites

Imaju kalvar na sebi, pa kao i u realnosti ako nemas AP municiju ili ne pucas direkt u glavu nemas nekog veceg efekta. Nisam igrao previse, pa imam jedno pitanje za ljude koji su vec tu pred kraj. Da li u igri postoji lovacki luk ili samostrel ? Nekako mi to oruzje najvise "fali" kad igram trenutno [:(]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ima mega zabagovanih kvestova, kao sto je recimo da se nadje ona pushka tamo kod Bar-a , ne mogu nikako da je nadjem iako pishe da je tu negde kao...

I ono vracanje po reward negde u 3 lepe materine uvek mi istekne vreme!!

Sad sam pokupovao gomilu onih konzervi za pitje da mi vraca staminu, i sad samo trchim preko cele mape...

evo jedan tip:

Kad pucate na protivnika, i recimo pri svakom trecem metku koji ga pogodi on se onako kao savije kao da ga boli, chekajte da se vrati na uspravnu/normalnu poziciju, zato sto dok se tako kao prenemazhe ON NE PRIMA DAMAGE UOPSTE! Stravichan promashaj kad su pravili igru, koliko sam samo bespotrebno bacao municiju i nervirao se da ga ubijem.... A svi znamo kako je municija vazha ovde, svaki metak prokleti.

Link to comment
Share on other sites

Ima mega zabagovanih kvestova, kao sto je recimo da se nadje ona pushka tamo kod Bar-a , ne mogu nikako da je nadjem iako pishe da je tu negde kao...

Znaci za tu pusku sam prevrnuo oznacenu kucicu, gledao ispod, pucao gde god sam stigao, jurio dal ima neki nacin na krov da se popne i sl. Kasnije skapirah da nije usamljen medju "neresivih" kvestova.

Izašo patch, ne rade stari sejvovi.

edit: jebo ih patch

Edited by uveta
Link to comment
Share on other sites

Znaci za tu pusku sam prevrnuo oznacenu kucicu, gledao ispod, pucao gde god sam stigao, jurio dal ima neki nacin na krov da se popne i sl. Kasnije skapirah da nije usamljen medju "neresivih" kvestova.

edit: jebo ih patch

Puska se nalazi u onom tunelu u wild place (gde spasavas onog naucnika) ,koji je obilat sa lightning anomalijama. lepo se polozaj vidi na mapi. Trebas da skakuces po sjebanim kolima i zaobilazis anomalije, dodjes do kontenjera gde pokkupis onaj nabudzeni dezert iz kutije ( najjace close-combat oruzje) onda se popnes na taj kontejner, prodjes iza njega i sa druge strane udjes u drugi gde se nalazi famozna dvocevka.

Igra je extra, ne budite hejteri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...