Jump to content

S.T.A.L.K.E.R-OUT, yeaaah


support

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa cek, ako se ne varam Stalker i Shivering nisu bas slicni, iako su kao na fazon RPG ... ono, meni treba nesto sto pucas, ides, ovo ono, zezanje, a ne da razmisljam previse kao kod obliviona :)

PDA uredjaji su unistili fps zanr.

Kad su u DOom3 stavili PDA koji si morao da citas da bi znao sifre

za ormarice, sve je otislo u ku....

Link to comment
Share on other sites

Pa cek, ako se ne varam Stalker i Shivering nisu bas slicni, iako su kao na fazon RPG ... ono, meni treba nesto sto pucas, ides, ovo ono, zezanje, a ne da razmisljam previse kao kod obliviona :)

stalker ti je veci rpg od obliviona [:D][:D] tako ti je to danas...

grafikau stalkeru nije krsh... samo nije sve lepo zeleno i zuto...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igram ga zadnja dva dana, vec me boli glava, gde ce im dusa. Ovo je nekome bilo dosadno i setili se "Ajde kao da napunimo igru sa 1928391823 stvari koje igrac moze a i ne mora da obavi pored glavne misije". A ja MORAM, MORAM !!!

plus:

- tona, ali tona vrsta oruzja sa zasebnim autenticnim zvukovima *racunam to sad i nije tesko postici posebno sa netom i rujom koji moze da kupi tenk ako ima para*

- detalji, i ako je vecina okoline copy/paste predhodnih to je i ono sto se trazi. Nisu ovo druge planete i zemlje fantazije pa da svaki regio bude razlicit

- emocije tj. strah. govori vam covek sa metkom u ledjima, ima trenutaka kad se useres posebno kad padne mrak + sam si u kuci + slusalice. Evo tresem se i levo oko mi igra.

- prica, i ako nije roman od 1000 strana, ubacili su dovoljno detalja nevezanih za samu glavnu misiju da te zanima sta to novo pise u PDA

minus:

- scripta, koju je ocito radilo 20 ljudi bez ikakvog medjusobnog kontakta.

- random efekat, sto se nekako vezuje za ovo gore pomenuto. Nemas osecaj da ce stvari ostati tu gde su. Primer, misija da pomognem nekim likovima u odbrani, sto i uradim samo da bi ih nasao mrtve posle 15min. I to ne zato sto je tako namenjeno vec zato sto su tela mrtvih privukla nekog mutanta plus spawn neprijatelja je tu iza coska bukvalno.

- swap, koji je konstantan na mojoj masini sa samo 1gb rama, jeste malo ali je swap preteran. Posle 6-7 sati igranja primetis da krece sve vise da seca kad igras.

Sve u svemu, dobra igra. Ovako sam nesto zamisljao F3 ako ga pretvore u FPS.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ne znam koji im je djavo sa tim spawnom neprijatelja, ajde ponegde ponekad ono cisto da razbije monotoniju ali jebote odbranish neko mesto i ne stignem ni nagradu da pokupim ili da lutujem leseve a vec stize respawn pojachanje koje nije u sastavu misije i onda otpilike ubiju baju kojem treba da se javim za kesh il nesto...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tacno to. Desi mi se egzaktna situacija mali milion puta. Sad vise i ne cekam da neprijatelj dodje, idem pravo na njih da bi nekako razvodnio situaciju. Ali najsmesnije mi je bilo kad su tri praseta naletela na patrolu i ubila jednog od njih, a zadnje prase onako povredjeno trci da pobegne kad naleti na anomaliju i samo cujes *skvikkkkk*, hehehehe.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jel' imao iko problem kod save-ovanja igre ?

Naime, dešava mi se jednostavan CTD kada hoću da odradim save.

Pozicija ostaje sačuvana, al' me nervira da ulazim svakih 10 minuta ponovo u igru :(

-edit-

Rešio sam situaciju, samo treba savegame folder prebaciti u read only :)

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...