Jump to content

S.T.A.L.K.E.R-OUT, yeaaah


support

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shteta shto imam posla, pa ne mogu da probam odma', al nadam se da cu vecheras/sutra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jel su corey i testthenext jedna te ista osoba [:D]

ahahhaahahahh

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

pa sto se tice igre ,igrao sam je par sati i moji ustisci su do jaja,atmosfera je toliko dobra da meni u 5sati ujutru kad sam igrao nije bas bilo prijatno da igram dok je u igri bilo neko nevreme po nocji,jedino sto mi smeta,mada sam to i ocekivao je velika zahtevnost tj igra mi ne secka vecj swapuje kao g3 ako podesim bolju grafiku trazi jak procesor i graficku recimo ,kod ortaka sa e6600 i 7950gt i ako ima samo 1gb rama igra radi savrseno na 1280 i na svim maximalnim podesavanjima,tako da ako imas bas sver od graficke i procesora nije ti toliko bitan ram

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

predugo uchitavanje, neoptimizovan tshi, ochajno kretanje i pucanje, igracu je sutra jer ima po meni zanimljivu prichu, al me smaraju ove tehnichke pojedinosti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

posle dosta podesavanja i cackanja oko grafike dosao sam do extra resenja, igra mi sad savrseno radi u 1024 sve na max,jedino je stavljeno static light sve ostalo je na maxu i fps ne pada ispod 50 dok je prosek oko 70

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice ai je extra

mozda se nekad malo zaglupi ali nista preterano

prica i atmosfera skroz kul, auf :)

na tehnikalije zaboravish posle dva tri cetiri sata igranja

zaglupi se malo cesce, bot se puca sa mojim teammateovima ja mu dodjem sa strane pucam ga on ni da se okrene :P a kada se nalazis blizu copora kerova ili nekih drugih zverova :) napasce te samo onaj koji bi se sudario sa tobom, ako ih ne daj boze pucas sa neke poludistance pocece da trce u random pravcu :P

fml

Link to comment
Share on other sites

zaglupi se malo cesce, bot se puca sa mojim teammateovima ja mu dodjem sa strane pucam ga on ni da se okrene :P a kada se nalazis blizu copora kerova ili nekih drugih zverova :) napasce te samo onaj koji bi se sudario sa tobom, ako ih ne daj boze pucas sa neke poludistance pocece da trce u random pravcu :P

pa ne puca na tebe jer te nije ni video sh'a kao ti da se napucavash sa pet likova znao bi odma sa koje te strane neko napucava ?!? :)

a kerovi trche u random pravcima jer se uplashe bre, ono nisi nikad pucao na kera znash kako shprinta :)

meni je ovo realistichnije od neprijatelja na koje jednom pripucas oni odmah preko pola mape ti dojure za vrat :) a neki shtakori te jure i po 2 kilometra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne puca na tebe jer te nije ni video sh'a kao ti da se napucavash sa pet likova znao bi odma sa koje te strane neko napucava ?!? :)

a kerovi trche u random pravcima jer se uplashe bre, ono nisi nikad pucao na kera znash kako shprinta :)

meni je ovo realistichnije od neprijatelja na koje jednom pripucas oni odmah preko pola mape ti dojure za vrat :) a neki shtakori te jure i po 2 kilometra

u pravu si da se pucam sa petoricom i da me jedan od njih pogadja verovatno se ne bi ni okrenuo vec bi nastavio da prasim u istom pravcu :)))))

realno kerovi su totalno retardirani :)

salu na stranu, vide te iz poprilicne udaljenosti i odmah se sakriju i pripucaju, mada kada ih je puno po defaultu te rushuju tako da mozes da se sakrijes i s vremena na vreme izviris i sabijes ga sa 2 metra(sacma rocks)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...