Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas kod druga na rodjendan \o/

Napicu se ko zver :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@Grujo

Sednes na 26, prekoputa ETF-a/Gradjevinskog/Arhitekture i sidjes kod centralnog groblja, koje je odmah prekoputa stadiona, ako je to taj stadion. Jel su Invalidi navijaci? Ako jesu, to je taj.

Ne brini nista, kada predjes most preko autoputa, onda je to recimo 3 stanica. Mozes da sidjes i na onoj gde je mesara Papak (nalazi se sa leve strane). Onda prolazis pored stadiona koji je sa desne, a groblje je posle sa leve.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

uf, njepra. otislo mi levo uvo u kurac, stajao sam na metar od zvucnika. sad mi zuji kad pricam, al sredice se za koji dan. dotle, nista muzika.

sad na bajs, pa neki lep rucak, pa cu da se izlezavam, pa posle cirka omg ;) :o

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ustao, kontam da li da odem na trening ili ne, posto kasljem kao monstrum... a i jebe me sto se trening zavrsava oko 9, pa dok stignem kuci pola 10-10, dok se istusiram i jedem nesto skoro pola 11...

hmm... videcu, ako uspem da izvucem kola od matoraca bice uberkul [:D]

posle toga naravno pravac grad i beerstruction \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nja nervozan sam malo...

bio sam juce na intervjuu za praksu u hajatu i dobio sam da sljakam kao asistent menadzera marketinga, sad treba jos da me zovu da mi jave kad imam drugi intervju,

kao fora je za te malo odgovornije poslove prvo direktor ljudskih resursa proverava, pa ako to prodjes odlicno onda ides na intervju sa generalnim...

i sad se nerviram jer su trebali da me danas zovu da mi kazu kad imam razgovor sa francuzom a nisu jos...

blja...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ustao jutros, pokazivao kevi MS Office, posle bio u setnji, pa do redakcije, sad bleja kuci i razmisljam kuda veceras...

/edit

Ulazimo mi tako u redakciju, kad ono na polici

DSC00026.jpg

i ja reko Jao super eto imamo na cemu da kacimo ves kad budemo prali [:D]

DSC00028.jpg

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Ja jeo pogachu jutros pa sam bio srecan ;) onda posle do redakcije i tako to. Sad planiram da pishem jedan polu-hate mail, pa cu posle malo do grada, nisam bio bas dugo negde da se proveselim ;)

Kao sto mozete da vidite, i ale je bio u redakciji, tako da smo je sredili, oprali, ocistili, doterali i sve tome slicno. Sad k'o je uprlja onako divljacki, osetice posledice!

Link to comment
Share on other sites

dosao sa treninga, umoran kao pas.. radili boken, ispucao 500 udaraca, sutra ruke necu moci da pomerim.. al nekako je kul osecaj kad ruke lebde oko tebe hohoho...

veceras, whorehunting [:D]

to jest, ako ne zaspem posle prvog piva od umora [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

STIG`O ADSL!!!

O DA! CHEKANJU JE DOSHAO KRAJ!

JUCHE OKO 17H JE TJALE UNEO MODEM U KUCU!

(nece da radi preko USB-a, iz nekog nepoznatog razloga, povezao sam preko Etherneta, jel ima razlike?)

Inache, bio sam danas u Kraljevu, slava kod devojchice, bash je kul bleja, priroda i tako to.

aDSL je naravno skidao sve to vreme od sinoc. Malo manje od 2GB se nakupilo. Moram da ispazarim taj news, ne iskoriscavam ga maximalno [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...