Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

svaka joj chast. Samo josh jelena da razbije maler i da dobije onog pekinezera

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bjuuuuutiful, sve chestitke ani, odlichan mech

sad kad je dobila i nema sta da ureknem vishe mogu da lupetam =o))

sta joj je to sa "charapama" tj ima neke fixatore za skochne zglobove, jel povreda neka ili preventivno?

komentator nash nek se nosi de oce, britanac je bio totalno cool, chak pominje sad "an all serbian final" i djokovica i sve to tako super =o)

ipak mislim da je najveci kvalitet ane sto joj je default izraz lica nasmejan, uopste nije hejter nego i kad se muchi nema gadnu facu a kad opusti lice automaCki je u osmehu, naravno pomazhe sto nije grob ko zhastiiin =o))

odoh sad da gleduckam sta radi jelena...

alo gejevi bre ko ima kile vishka?

de su vama mishitji da vidim nekog da udari loptu 150kmph a kamoli ko ana =oP

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci: DEMONSTRACIJA SILE !!!!!

[:D]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

bjuuuuutiful, sve chestitke ani, odlichan mech

sad kad je dobila i nema sta da ureknem vishe mogu da lupetam =o))

sta joj je to sa "charapama" tj ima neke fixatore za skochne zglobove, jel povreda neka ili preventivno?

komentator nash nek se nosi de oce, britanac je bio totalno cool, chak pominje sad "an all serbian final" i djokovica i sve to tako super =o)

ipak mislim da je najveci kvalitet ane sto joj je default izraz lica nasmejan, uopste nije hejter nego i kad se muchi nema gadnu facu a kad opusti lice automaCki je u osmehu, naravno pomazhe sto nije grob ko zhastiiin =o))

odoh sad da gleduckam sta radi jelena...

alo gejevi bre ko ima kile vishka?

de su vama mishitji da vidim nekog da udari loptu 150kmph a kamoli ko ana =oP

bozhe, pa bandazhirani su zglobovi jer se na shljaci chesto kliza :) imenjache nube! :D

a inache, ima dosta kila vishka, i hoda kao da su joj nabili bazuku u bulju :) al' odlichno igra tenis :D

Link to comment
Share on other sites

ne znam brate svetche ja kad gledam tenis ne gledam charapice...sve do danas kad je ovaj odluchio da zumira anine....

a naravno da gotivim engleze, pa josh kad nash hvale, milina =o)

evo i ovi sad sve vreme navijaju za jelenu, hejtuju je sto ne igra kako mozhe, ali chini se da se izgubila i da nece uspeti da se vrati u mech...no nema veze, vidi se da joj samo fali da se sabere i da bi pobedila ...ima dana, bice bolje, gg na uspohu do sada, i za 2 dana navijamo za anu

edit

blah, kazhe jelena posle mecha da je zhastin predobra...sumnjam...na momente je jelena pokazivala sta ume...ez aj sed...uzece joj meru vrlo skoro =o)

Link to comment
Share on other sites

iako nisam bio u prilici da gledam po rezultatu bih rekao da je odvalila :)

svaka joj cast stvarno,ja sam mislio da ce jeca vise dogurati na rg ali presao sam se...

jos nole sutra da uzme bar jedan set i zadovoljan sam.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ani svaka čast, odigrala je odlično, doduše, pitam se kako bi to sve izgledalo da je Marija odigrala bar polovično dobro od onoga kako ume. No, još bolje ovako. :)

A za Jelenu, jebi ga, sramota je onako igrati.

Nešto nisam optimista pred žensko finale, ali nisam bio ni pred polufinale, pa je koliko-toliko dobro ispalo. ;) Go, go, Ana. :)

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST PRINCEZICE NASA!!!

ali koja ludnica na poslu, niko ziv nije radio, ono, gosti cekaju na pice a mi se dernjamo ispred tv-a :)))

inace, kao sto neko pomenu, da je marija odigrala samo 20% od onoga sto zna, ne bi se ana tako lako radovala. 5-6 puta sam primetio da najobicniju loptu salje u mrezu, ono sto u 90% slucajeva MORA da bude direktan poen..

jecu ne bi da komentarisem, posto nisam iskreno ni gledao, ali verujem da nije mogla da mrdne od one male napasti... joooj kako me nervira njena pojava, mislim zhstinina..

Link to comment
Share on other sites

Treba biti realan. Jelena jos uvek nije na nivou Zastin. Realno, nije nijedna teniserka trenutno. A da li Jelena ima sanse, ima, samo ako bude igrala najbolje sto moze. Ne znam kako je uticao danasnji mec na Anu, s obzirom da se nije ni preznojila (Sharapova je igrala bas lose od samog pocetka). Ako nista bice odmornija. Vise bih voleo da dobije Ana nego Nole. Svako dobro.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Treba biti realan. Jelena jos uvek nije na nivou Zastin.

Pa sta ga znam. Ja gotivim Zstin, svi to znaju, i omiljena mi je od teniserki koje nisu domace, ali ne znam sad koliko neko nije na necijem nivou ako dva puta ima mech loptu u dva razlicita mecha, ali onda izgubi. Ok, slazem se da je i to demonstracija toga da je protivnik bolji, ali ako nekoga dovedes dva puta pred gubitak, onda si mu ocigledno dobar rival. Ja mislim da jelena ima tu psiholoski problem.

Sto se ane tice, bice mnogo tesko da nesto uradi Zstin, nadam se samo da nece puno da gresi pa joj mozda taj agresivan pristup i donese ponesto, uz dobru servu, ali je ova ipak mnogo dobra.

Zao mi je samo Zimonje sto nije uzeo ni dubl ni mix, bas bezveze, nadao sam se da ce barem jedno od ta dva pokupiti, a izgubio je oba, i bas glupo.

Eto, mogla bi za to biti kompenzacija da sutra prodje Nole, ali je to moguce kapiram samo ako Nadal bude imao stomacne probleme :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...