Jump to content

(Srpski) Tenis


leisure

Recommended Posts

Brate, a mozda je novak trazio medikal tajm aute zato sto je imao zdravstveni problem a ne zato sto mu nije islo ?

btw, svaka mu chast.

kad se zalio na ledja i oci, reano je folirao [:D] (opet ponavljam da mu ne zameram, svi malo foliraju), ali oni problemi sa disanjem (npr. finale umaga 2006) su stvarno postojali, hvala bogu operacija je prosla ok pa sad igra zdrav i prav - samo da tako i ostane narednih par godina i eru federera ce zameniti era djokovica [king]

jao jedva cekam 6 sati, bice loodilo od meca

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nema govora o foot fault-u ovde,i trebali su da sklone linijskog sudiju ako je Canas trazio to al ajde...idemo dalje,go Nole!:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Nema govora o foot fault-u ovde,i trebali su da sklone linijskog sudiju ako je Canas trazio to al ajde...idemo dalje,go Nole!:)

ne razumem, kako da sklone ako on trazhi? pa kako bi to onda bilo, ja trazhim da menjam sudije citavog mecha. Ja ne samo da mu ne bih promenio sudiju, nego bih mu dao ukor pred iskljucenje sto je rekao "shit" jedno pet puta u razgovoru sa sudijom.

Link to comment
Share on other sites

@saint : boli me (: ja verujem da mu je trebala med. pomoc cim ju je trazio.

@mech: nisam gledao skoro ovako dobar tenis, svaka im chast... onaj foot fall, no comment, neko sudiji bacio blind. Koji potezi.. brate... ovaj gem sada traje jedno pola sata, lol. Hahaha evo bash pricha voditelj o onoj reklami kad (ne znam koji) teniseri igraju tenis, ostare, a poen se ne zavrsava.

VAMOS NOLE.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa ne vidim sto je neki problem promeniti linijskog sudiju kad napravi tako kardinalnu gresku,nije da je viknula aut kad ne treba ili sl nego je dosudila nepostojeci foot fault u prvom setu finala mastersa Canasu koji u zivotu (bar tako on kaze) nije napravio takvu gresku...a za taj razgovor sa sudijom se slazem u potpunosti,za to je trebalo da ga kazni.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Canasu koji u zivotu (bar tako on kaze) nije napravio takvu gresku

ahaha, kad bi se verovalo sportistima na terenu, turniri bi bili jako dosadni :)) No ok, slozhili smo se delimicno :)

@ mech - canjas napravio duplu servis gresku tako da je djole uzeo brejk, i sada servira za sampionat omg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...