Jump to content

Carbage


dovlagsi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

AMAN LJUDI, pogledajte vi te branike bre!!?

A kombinacija crveno-crno je samo nesto sitno unutra, osim ako ne racunate to sto su stop-svetla crvena? :)

kanda se ne razumemo, pa i bolje je sto ima manje crvenog, znaci da ima vise crnog!:) ko sto rece laki...sto se mene tice, slobodno mogu i stop svetla u crno i felne i stakla i farovi i...i....i.....

koje branike? ovo napred je odvratno, nazad mi izgleda normalno, a sa strane isto normalno. ne znam, kad bih video uzivo mozda bih drugacije pricao, ali nije da sam nesto bacio peglu. mislim brate, imamo auto sa grabuljama za spojler na topicu, a ti pricas o ruznim branicima:)

edit:

e, nesto bas mislim kako ne kontam tvoju opasku za crveno-crno uopste:) mislim, sta ti znaci 'nesto sitno unutra', sve se plasim da ti imas neke multikolorne zahvate spolja na svom autu:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

edit:

e, nesto bas mislim kako ne kontam tvoju opasku za crveno-crno uopste:) mislim, sta ti znaci 'nesto sitno unutra', sve se plasim da ti imas neke multikolorne zahvate spolja na svom autu:)

au bre dule, jebo ga patak, opaska za crveno-crno je bila na konto price kako se tebi i Lakiju dojmi crveno-crna kombinacija na ovom meklarenu, gde sam ja samo naznacio da je ta kombinacija diskretna i uglavnom se odnosi na prisutne crvene detalje unutra. Sto znaci da ja nemam multikolorne zahvate na mojim kolima spolja. :S :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...