Jump to content

Izbori 07


Parlamentarni izbori  

111 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati na parlamentarnim izborima?

    • DSS
      10
    • G17+
      8
    • SRS
      17
    • LDP, GSS i ekipa
      9
    • DS
      31
    • Neki drugi
      2
    • Necu glasati
      13
    • Ne znam jos uvek..
      3
    • Isaracu listic / dopisati svoje ime
      18


Recommended Posts

Vaderov koncept je prost i jasan.

Jedini sistem koji postoji je Sila.

ahahahaha [roflmao]

ne znam koji mi je kurac ali ne mogu da prestanem da se smejem ;))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovali ili ne kutrs uopste nije namesten za izbore

namesten je on mnogo pre i to zato da potpomazhe likove na vlasti ili one za koje ovi sa vlasti rade - uvoznike.

jer u srbiji ako imash malo kesha onda nadjesh da budesh zastupnik za nekoga i uvozish sretnom narodu da kupuje i ugradjujesh se u cenu

ovaj kurs unistava bilok oga ko proizvodi i ne daj bozhe izvozi jer je njihov rad obrzvreden za dobrih 25% ili koliko li je vec realni kurs? =o) i onda se ljudi zhale sto nam je slaba proizvodnja a gushe proizvodjache vec preko 8 meseci =o))

Napokon glas razuma :)

Link to comment
Share on other sites

Vader bad guy? Jao, jao, koje elementarno nepoznavanje. Vader je jedini koji vlada i mracnom i svetlom stranom sile, zato on i jeste savrseni predstavnik i nosilac liste jer je spoznao sebe.

On nije dobar kandidat iz prostog razloga sto ga obezbedjenje nece pustiti u zgradu parlamenta jer ne mozhe da prodje metal detektore.

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi, prvo da bi Darth usao negde on koristi Force Persuade, ako ne moze da prodje lepom reci.

Drugo, sto je mnogo bitnije, Vader ce sluziti narodu samo u prvih nekoliko dana dok se ne vaspostavi sistem Sile, a posle toga njegova funkcija je iskljucivo guruovska.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Cekajte ljudi, prvo da bi Darth usao negde on koristi Force Persuade, ako ne moze da prodje lepom reci.

Drugo, sto je mnogo bitnije, Vader ce sluziti narodu samo u prvih nekoliko dana dok se ne vaspostavi sistem Sile, a posle toga njegova funkcija je iskljucivo guruovska.

Ubedice chuvara pored detektora da to shto pishti je zapravo dobro?!

I have a bad feelin' about this.

Link to comment
Share on other sites

zapravo druzhe bolkonski jedini pravi baja iz smejurije os SW univerzuma je ljigavko Luke Skywalker jerbo nakon rezurektovanja emperora on je preshao na tamnu stranu pa se ponovo svoevoljno vratio...a onda preveo i maru na pravi put pa je i ozhenio...naravno onda se chubaka samoubio od muke sto su svi oko njega postali toliko gej.... =oP

Link to comment
Share on other sites

lol zasto imam osecaj da ce ovaj topic nagurati jedno 5 ljada replies...

od nas zavisi..

edit: od nas zavisnika..

rof rof roflmao covece!!!

Edited by Sex Machine

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

imam ja para u organizaciji i mogao bih da sprovedem takvu akciju, al ne zelim jer necu bojkotovati izbore, da je ustav bila bi druga prica :)))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...