Jump to content

Best Game Ever:)5 najboljih


qwert00

Recommended Posts

e sad ne znam da li je bilo, ali ljudi koje su vam najbolje ever i forever igre? ne mora da bude RPG..ali igra bez bar elementa RPG nije ni igra:)

a sad me na ovo naveo voodoo-om post o Bloodlines... sjajna igra po meni,mnogo toga dobrog, istina relativno malo kratka...ali stvarno dobra,misticna i zanimljiva...

ajde da skratim,evo moja lista,valjda nisam nista zaboravio:

1. Fallout 2 ( a i kec donekle)

2. Arcanum

3. Vampire:Bloodlines

4. Baldur Gate serial

EDIT:

5.Suffering (umalo da zaboravim na ovo:)

//zao mi je Heroji,ali sudbina vam da ispadnete sa top 5

//ex-5. Heroes of Might & Magic ( a i obicni RPG Might&Magic)

uh uh..nema mesta za system shock 2 na listi.....lista nije bas apsolutna,sem pozicije jedan na listi:) mozda sam nesto i zaboravio..godine godine pa se zaboravlja...

"During the war..." [|)]

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry shto nije top 5, ali eto, ove su mi na odredjen nachin drage igre, pa nisam mogao da izdrzim da se ogranichim na samo 5 :)

Plus, ovo nije redosled, posto svaka ima svoje zashto itd...

1. Fallout 1 i 2

2. Perihilion (ScFi horor RPG sa Amige)

3. Deuteros i predhodnik Millennium 2.2 (matore strategije u svemiru sa Amige)

4. Kings Bounty i posle Heroes serijal i Might and Magic oni prvi RPG delovi

5. Ambermoon (isto sa Amige, RPG, bila na chini mi se 7 disketa)

6. Exodus 3010 (nadam se da sam pogodio godinu :P , space simulacija i strategija u svemiru, Amiga)

7. Lands Of Lore i Comanchi 1 (zbog njih rane 94te preshao sa Amige na PC)

8. Vampires: Masquarade (volim vampire, a ovaj mi je imao finu prichu)

9. Gods! (Amiga, platforma ali.... eh ti dani)

10. Master of Orion 2

11. System Shock 1 (prva igra koja je trazila kao Pentiuma...1 sad vec pokojni prijatelj :( i ja nabudzili da normalno radi na 386)

12. Cannon Fodder 1 i 2 (imba igrica sa Amige)

13. Johny Reb 2 i Theatar Europe (ako me pamcenje dobro sluzi, prve strategije koje sam igrao u zivotu, na Spectrumu Zx 128k)

14. Sudden Strike 1 (prva strategija i igra koju sam intezivno igrao online)

15. Strike Force (mod za UT, slichan CSu, davno beshe)

16. Warcraft 1 i 2

17. Civilization (josh od prvog dela je stvarno stvarno extra igra, ko voli takve, jel'te)

18. Homeworld (svi delovi)

19. Wings (tada jeziva simulacija aviona , WW1)

20. History Line (ustvari ceo Blue Byteov serijal poteznih strategija, Battle Isle itd, ali eto, HL mi je bio najdrazi)

21. Dune 1 i 2 (prvi deo imao RPG elemenata)

22. Megalomania

Ima ih josh, ali necu da gnjavim vishe od ovog do sad :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

ajme brue...dobro je da nisam stavio "napisite sve igre koje ste igrali":))

a i nije bila bas ideja da bude samo 5 naj RPG..nego bas 5 naj Igara po licnom nahodjenju...skroz sam zaboravio na bloodlines dok nisam video voodooov post...

a sad se setih suffering ili kako se vec pise...veoma mi se svidela,jest da je klasican FPS,ali brate jeziiiivooo dobar,bar u prvoj polovini igre..

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1.Resident Evil (1. Deo je jedini zasluzio ovo mesto , svi ostali su "prerasli u neke shoot-em-up")

2.Silent Hill 1 (prva igra koja mi se toliko "urezala u mozak" da sam cele nedelje imao NOcne more od nje

3.God of War (PS2)

4.World Of Warcraft

5.NWN

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Silent Hill 1

Resident Evil 3

Diablo II LoD

Europa Universalis 2

Warcraft 3

Need for speed Porsche

ovo je random order, ne mogu reci da jednu volim vise od druge

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

No particular order :)

Thief serijal

MY MAN!!!!!! :-)

Dakle, takodje no particular order

Thief serijal

TES III Morowind

Vampire Bloodlines

Warcraft3

NFS Porsche Unleashed

I ima jedna extra potezna, Lords of Magic Special edition, zbog koje sam se svojevremno i uclanio na ovaj foum, u nadi da ce je neko imati... Apparently, proradio je torrent file od doticne igre, i sad je skidam u skoli, na oko 5/6 kB/s... Cenim da ce biti moja tamo negde u januaru/februaru weeee!!!!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Eh kad se setim tog vremena ... Prva multiplayer igra koju sam ikada odigrao protiv LJUDSKOG protivnika... 56k vs 56k ... Terran vs Zerg.

Lik mi je infestovao komandni centar :( Bejah nub, ostah nub, al' SC mi u srcu ostade ;)

-edit-

Bubble Bobble !!!!

OMG

Ja i burazer smo peglali to do iznemoglosti. Eh, kad se setim, plache mi se :(

(Ako nisam omashio igru, mozhe da se igra u 2 igracha, mali dinosaurusi su u glavnim ulogama ? Secam se kroz maglu, podsetite me plz :( )

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Kad je nekom World Of Warcraft u top 5 najboljih igara SVIH vremena treba da se upuca u vugla.

daj brate nemoj biti smesan :) jedini razlog sto je ostatak sveta ne igra je zbog straha da ce se navuci :)

btw milanche, aj na crtu? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

1. StarCraft

Ispod bi doshle desetine igra za koje necu da greshim dushu da stavljam na odredjena mesta

WoW nije igra ... wow je nacin zivota , on se uzdigao na mnogo vishe od same igre , utiche na stvaran zivot i na mnoge druge igre / deshavanja na internetu koji su standardno vam domashaja jedne igre , chat komunikacija sa drugima itd ... to je mmorgp i ne treba da se nalazi ovde ... iz tog razloga ni ne treba da bude na listi stekao sam utisak da se ovde govori o obichnim igrama .

StarCraft je ubedljivo najbolji za mene .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kad je nekom World Of Warcraft u top 5 najboljih igara SVIH vremena treba da se upuca u vugla.

pa ajde nemoj da si tako Radikalan(budi malo Demokrata [:D] )

salim se,premda se donekle slazem,a donekle ne..dobra MMO i losa RPG ..hm,po meni to nije za top 5, premda za top 50(ili eventualno top 20)verovatno da,ali da ne idemo na temu wow-a vec postoji deo foruma samo za to:)

starcraft? verovatno top 50 takodje,za licni top 5 nikako

meni je tu nesto zanimljivi,niko da stavi CS na top 5? [:D]

EDIT: strah celog sveta da ce navuci?:)procice jos dosta vode niz Moravu dok se ne pojavi pravi MMORPG, koji ce doci na poziciju jedan..hm ja sam igrao oko 3 meseca,i sem privremenog navlacenja(nista vise od Fallout ,Bloodline i sl) nista..to ti je ipak licni dozivljaj,koji je posebno jak ako je to nekom prva online igra..

Najvise me smarala instance iste pa iste, i upoznavanja istih do najsitnijih detalja...lici kao da radis neki posao a ne da igras igricu..top 20 da,ali veoma daleko od top 5...

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...