Jump to content

Supreme Commander


junacina

Recommended Posts

Jel video neko ovaj RTS ? za sada kruzi multiplayer beta.

Malo pozadine, ova igra je nezvanican nastavak legendarnog Total Annihilation-a( isti covek je game designer)

U principu igra mnogo podseca na TA, sa opet jako mnogo poboljsanja. Sve u svemu kada se pojavi kupujem original :)

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Uh ovu igru chekam boga oca dugo, s' obzirom kako su je najavili i sta ce sve da ima u njoj, + screenshot-ovi koje sam video... mljac...

Gde moze ta multiplayer beta da se nadje i kad izlazi full ?

Ja kupujem original :) ovo je greota igrati kao pirat, jos kada uzmes u obzir da ce biti servis tipa Galactic wars ekvivalent iz TA, bice ovo milina za igranje :) Bedak mi se samo sto su sybroni puni armora, dok su UEF i Aeon-i sa stitovima , pa ih je mnogo teze dobiti na T3 lvl-u. Tako da sam malko u bedaku :) sta da radim kada sam bio zakleti CORE igrac :)

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A oni koji imaju pirate da se ne javljaju? :)

LOL!!! Ma ne mogu da se bakcem sa piratskim. Draz ove igre ce da bude na netu i sukog mali milion jedinica sa Galactic wars modom (pa ovo ce da bude bruka).

Kao i WOW u svoje vreme (ali je ovo vec druga prica), SC ce biti moja zanimacija na duge staze, posto je WOW vec otisao u proslost. [:)]

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Ja sam veliki ljubitelj Total Anajalejshna, i zbog toga i ja ocekujem da ovo bude sjajna igra. Ipak treba sacekati da je se dokopamo i ocenimo, a oko igranja na netu, ko bi ga znao, mada ce sigurno napraviti neku piratsku verziju, nema tu puno nauke, koja moze da se igra na "alternativnim" serverima :)

Link to comment
Share on other sites

Odigrah ove 2 misije iz demoa i mogu da kazem da sam zadovoljan shto se igrivosti tiche. Kao shto sam i ochekivao, igra ima onaj prepoznatljivi shmek koji sam voleo u TA. Commander kada se nabudzi przhi sve zivo mada ne moze sam sve da rokne (mora da bude malo balansa u igri). Svidja mi se i kako je odradjeno zumiranje karte - veoma pregledno kada imash mali milion jedinica. Jedino shto me ubedachilo je zahtevnost igre, ali to cu vec nekako reshiti ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...