Jump to content

SP u Odbojci, Japan


Lucky

Recommended Posts

Vidim niko nishta, pa daj da izvestim.

SCG vs Korea 3:1 ... po setovima nesto kao 25:22, 23:25, 25:21 i 25:18, ne mogu sad da jurim tacne rezultate. Sve u svemu, ocekivano tezhi fajt nego sto su bile neke od prethodnih ekipa, prvenstveno zbog brzih poteza i uopste dobrog kretanja, al' sto imaju i par "servera", pa ono je bolesno. Sve u svemu, sutra protiv Kanade, pa da se lagano zavrsava taj deo takmicenja po grupama.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Setih se taman da nisam postovao za Kanadjane, al' eto Atomica da "priskoci u nevolji" ;) Sve u svemu, "pali" su i kanadjani sto je bilo za ocekivano, ali cemo videti sad kako ce nadalje ici. Ne bi smelo da bude iznenadjenja sa portorikom i argentinom, ali onda dolazi japan sa svojim pauzama posle drugog seta i uvek neugodni poljaci (iako smo ih dobijali vec par puta). Bice zanimljivo.

Naravno, s obzirom da smo u grupi sa japancima treba ocekivati da, osim u susretu sa njima, nasa repka igra u onim fantasticnim terminima u 10 ujutru po njihovom vremenu a 03 po nasem i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam danas, covece, taj Puerto je pruzhio ok otpor. Jos je i u drugom setu bilo nesto zeznuto, par poena prednosti, pa nasi "dodali gas". Mislim da bi morali da se malo uozbilje ako misle da sve odrade kako treba. Ipak im sutra dolazi Argentina, a onda Japan i Poljska.

Link to comment
Share on other sites

Prvi set je bio nesto nezgodniji, ali ga je nasa reprezentacija na kraju dobila na razliku, sa 28:26. Drugi set je bio znatno opusteniji, 25:16, i zatim treci set, uz odredjene oscilacije, nasi ipak dobijaju 25:21.

Sutra ostaje glavni mech, mech protiv Poljske, koji ce odluciti o tome ko ce biti prvi a ko ce biti drugi, sto opet znaci ko ce ici na Brazil a ko ce ici na Bugarsku. Postoje manje kalkulacije po kojima bi dalje mogle proci i Italija i jos poneka ekipa, ali je to prilicno neverovatno.

Polufinale je znaci obezbedjeno obema reprezentacijama, samo je pitanje ko ce biti prvi u grupi!

Cestitke!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako su nasi uspeli toliko da se smore nakon sto su izgubili prvi set, na razliku, nista specijalno. Doduse, jesu imali dve mech lopte u tom setu a uspeli su da ga izgube. Posle toga nikako da se sastave. Nasi komenatori kenjaju "ma spremaju se za polufinale", ali ne znam sto bi se tako nezdravo spremali, pa valjda im je bolje da idu na bugarsku a ne na brazilce.

Sve u svemu, sa poljskom uvek tesko, ali smo ih poslednjih par puta dobili, osim evo sada, tako da cemo videti kako ce to biti sa Brazilom prekosutra valjda.

Link to comment
Share on other sites

poraz od brazila, bugare dobijamo i opet treci, videcete.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Daj bre,kapitulirali su kod 14-10,imali su ih ladno u celom mecu,samo bolje u bloku da su skakali.Brazil nije ni blizu one ekipe koja je bila proslih godina,istopili su se u drugom setu cim smo ih malo pritisli...blah

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ali kako ih je usralo par puta kada je bash bilo vazno. Pa ja ne verujem onom se lopta od glave odbija u polje posle bloka, a ovog drugog pogadja lopta u nogu posle nasheg bloka, padanje lopte na liniju itd.

Dobri su + ih ukenjalo par puta. Protiv toga se ne moze :(.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...