Jump to content

SP u Odbojci, Japan


Lucky

Recommended Posts

ma opusteno,smradovi,jebale ih pauze,sad cemo da zgromimo repku mocnog Kineskog Tajpeja cije su reprezentativke do juce radile shpage i saltoe :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako stojim sad, jer moramo da dobijemo tu sutra?

Urekao si ih Margi :)) Sutra inace protiv Tajvana ('ebo vas Kineski Tajpeh), igramo u 05h po nasem vremenu, a nase moraju da pobede da bi prosle dalje, i to mi se cini da moraju da dobiju sa 3:0, mada nisam siguran.

Ne treba zaboraviti da je Tajvan zavrsio prvi u svojoj grupi, ali i da generalno nisu toliko dobri kao Japan. No videcemo.

Link to comment
Share on other sites

izvini, nemoj da se ljutis ;) kakve veze ima sto je nama prvi poraz u grupi? btw, mozhe biti da sam se zeznuo i da se zapravo ne gledaju setovi nego poen kolicnik, sto zapravo opet dolazi na pricu oko setova. Sve u svemu, Tajvan nema sansu da prodje dalje, pa jedino ako igraju "za cast", a sa druge strane dosta "kalkulaciji" pomazhe mech koje igraju poljakinje, jer ako se ne varam, u odredjenom slucaju i bez pobede sutra bi nase prosle dalje, ali naravno na to ne treba racunati.

Link to comment
Share on other sites

Ja pod "ureknutjem" ;) mislim na ono kada recimo komentator kazhe "Eh kako igraju nashe, pobeda nece biti dovedena u pitanje", ili "Nemaju vise sta ovde da trazhe protivnicke igracice" (pri cemu naravno ne mislim samo na ovaj mec juce, desava im se to cesto).

Link to comment
Share on other sites

koliko sam neshto slushao tokom dana, mislim da nam odgovara bilo koja pobeda poshto trenutno imamo isti br bodova kao i italijanke(svi ostali zaostaju), a u nekim kombinacijama mozemo i da izgubimo, pa da opet idemo dalje, ali sad vidim da si ti to sve vec neshto gore napisao tako da ono....

;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

danas sam prvi put gledao i izgubili smo :) dakle, poshto svakako nemam nameru da sedim do 5 sati za prenos, dobijamo :)

idemo dalje sa svakom pobedom, a kako se gleda poen, a ne set kolichnik, moguce je da ispadnemo uz poraz od 3-2, kao shto je moguce i da prodjemo uz poraz 3-0... sad sam rekao, sve je jasno :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Tako je Bartuc, sve si nam pojasnio. :)

eeenivejz .... DOBILI SMO!

omg kakva utakmica ... prvo mi poveli 1:0, onda tajvan izjednacio pa poveo 2:1, onda u cetvrtom setu gubismo bogami katkad i sa pet poena razlike, ali su se nase konsolidovale i "pregazile" tajvan sa 25:15. No medjutim onda dolazi tie break, Tajvan vodi sa 1:4 no medjutim mi izjednacujemo tamo negde oko 7:7 ili 8:8, prelazimo u vodstvo na 12:10 i na kraju uspesno okoncavamo mec 15:12.

Mislim da je po setovima bilo nesto kao 25/22, 24/26, 18/25, 25/15 i konacno 15/12, ali okacice vec neko preciznije informacije.

Vidi se da su nase bile skroz stegnute znajuci koliko im je vazan mec, i nadam se da ce u polufinalu (koje btw igramo najverovatnije protiv Brazila) uspeti da se "otkoce" jer to je vec mec bez presije, niti su favoriti niti bi im neko zamerio da ispadnu u polufinalu. Ja bih licno vol'o da prodju, ili makar da onda osvoje trece mesto, ali sta da se radi, videcemo.

E sad, ja nemam pojma iskren da budem kad se ovi mecevi igraju, valjda je sutra pauza pa od utorka, ali nacicemo vec taj info negde.

Link to comment
Share on other sites

Jel sam ja to lepo sracunao da je to u 3 po nasem vremenu? Bese japan +8 pritom nemaju dst? Ako je kod njih u 14h?

-8, dakle, u sredu u 6 po nashem... damn.

pokenjam se na ledja organizaciji, stvarno... ako je ovo na sajtu tachno, mech za trece mesto i finale se igraju u 4, odnosno 6:30 (sve u nashem vremenu), da bi se mechevi za razigravanje igrali kasnije... naravno, u kom god mechu da nastupi, japan ima najkansiji termin (10)... neukus.

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

pa ja koliko znam, japan "ne priznaje" dst, sto ce reci da je zimi jedan sat dodatno ispred nas pored onih 8 ili koliko vec. Sve u svemu, nesto sam se ja preracunao, ciljam da je ipak u 05h utakmica, kao sto je bila jutros recimo. A i eto resenja, samo treba naci na onom sajtu kad se igrala danasnja utakmica :))

edit: Ok, u 13h po njihovom je bila danasnja utakmica, tako da je znaci pocetak u 06h, ako je po njihovom u 14h. Hvala cali na pomoci i asistenciji :)

edit2: #%@#% sa vama sto se ubacujete izmedju postova na koje odgovaram :)) slazhem se sa bartucom, i ja sam gledao ovaj raspored, i skroz mi nije jasno da se mecevi igraju tim redosledom. japanci ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...