Jump to content

Heroes


Recommended Posts

Neka, ja cu!

Urose reto, ova epizoda je bila tako dobra samo zato sto je sledeca za mesec ipo dana. Taman da svi umremo.

A ti sto ne citas ovaj topik sa paznjom, ima da te prebijem kada ti dodjem u Prag. Pre nove epizode.

Ma daj, sta je ovo, tek 19ta epizoda, kad bi u sledecoj roknuli sajlera mgli bi slobodno da zavrse sezonu. Kapiram ja da ce se malo pokoskati, ovaj los pokusa da ga zamrzne, ovaj drugi zaustavi vreme, dza bu, i opet ce naci neki nacin da se rastave i ostave teh ultimejt betl za kraj sezone.

Uveta, nista se ne brini, Nikola udara ko sisica.

Svestan sam toga, a imacu i prednost domaceg terena [:D]

Ona je realno najgori momenat u seriji... Njena moc je velikog kapaciteta, ali su je predstavili kao mobilni MSN klient sto je smejurija :))

Ako nisi citao propratne "graficke novele" uvati slobodno, tamo je njena persona znacno zapazenija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad mi maha dao jos jednu ideju za teoriju zavere. Koje su sanse da Ando radi za Herovog caleta tj. organizaciju kojoj najverovatnije pripada ili cak rukovodi i Linderman ? Koje spletke, ko spanska serija jbt. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

To sa Andom koji je ustvari "onaj koji upucuje Hira gde treba" je interesantna ideja. Tipa, od malena su ga isprogramirali da bu bude guidance ili tako nesto. I onda ga Hiro rokne.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

yay josh 3 nedelje i 2 dana =o)

elem, kako od pre dve nedelje vishe nisam na drozama i imam vremena stigao sam poslednjih 7 epizoda da pogledam...mnogo ubavo =o)

znachi odlichnih momenata je bilo, najvrh naravno mali hiro sa gejmbojem i patrelli keva

iako je 18ta epizoda od sredine gradjena kao multi level klifhenger, lihcno mislim da niko od ovih sto su u zhivotnoj opasnosti nece poginuti u 19oj

random thoughts *blinking SPOILER reklama*

onaj krov sa golubarnicima je zaista neko nexus mesto kad se na njemu deshava mnogo svasta nesto....ochekujem da richard roundtree ili bar njegova tjera vaskrsne =o)

riba koja glumi firewoman je sto u stalnoj sto u recuring postavi jedno 5-6 serija u poslednjih par godina...znaci od boston publica do nip/tucka...zaista il nema sretje il radi vishe od sema l. dzheksona =o)

sto vishe gledam ovog sajlera to mi vishe lik lichi na our very own Shatora ;o)

i za kraj, lemme see a show of hands, who thinks hiro = kensei?

\o.

=o))

Link to comment
Share on other sites

Paaaaa,ne.

Hiro nikako ne moze da bude kensei, jedino moze da mu prezentuje mac u celoj toj prici. I meni je padalo na pamet, nije da nije ali kensei je najverovatnije nasao mac koji je Hiro ostavio/izgubio na nekom od njegovih skokova.

Nego, sto se tice njegove moci, ima neverovatan jo-jo efekat. Ako treba da zaustavi vreme to nije problem, ali sami skokovi tj. teleportacija ga baca napred nazad ko na lastisu da je. Evo sad skocio je posle eksplozije, sto je dosledno tome jer je vec vreme proslo u stvarnosti od prvog skoka kad se eksplozija tek dogodila.

Od klifhangera koji me najvise kopkaju je fight, naravno, i Linderman o cijoj ulozi tek treba da saznamo. Da li je on u istoj korporaciji kao i Klerin cale, da li ima moci kao i ostali etc.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

da da, hirova motj josh nije objashnjena tj ima no kad se prvi put javi piteru sa sve machem i bradicom (istom ko sto je ima kensei) kazhe "i'm risking a rift by just being here" tj ima neki nezheljeni nekontorolisani efekat to njegovo putovanje kroz vreme...a za kenseja...pa...videcemo...bice josh sezona...no ja mislim da ce u "realnom" timelineu da opet nekako izgubi mach i da se sluchajno baci u japan 15xx godine =o))

zhivi bili =o)

Link to comment
Share on other sites

my 2 cents

new york mora biti unisten, to je 99% sigurno.

zasto?

pa u epizodi kad se hiro vraca da spase onu devojku blablabla on skonta da proslost ne moze da promeni, medjutim zbog specificne moci hira da ide vamo tamo kroz vreme, za njega prakticno ne postoji buducnost dok ne nauci da kontrolise moci jer je moguce da skoci u tu istu buducnost pa da to za njega bude proslost ako kontate sta hocu da kazem.

druga stvar, hiro je u vozu kad se teleportovao izgledao jebeno zajebano zar ne i imao je odlican akcenat, sto ne moze da stekne za par nedelja koje su ostale do eksplozije u nju jorku, a i sem toga rekao je "save the cheerleader save the world", koliko ja vidim tu ne pise nigde "save the cheerleader save new york".

i jos jedna stvar u tom vozu je rekao jos nesto interesantno "you always said that you ware confused when it all started"(vise manje ne pamtim tacne reci), sto znaci da je sama prica daleko veca od same njuroske katastrofe.

e da jos nesto vezano za to save the cheerleader save the world sitnicu.

ok ako u alternativnoj verziji iz koje je dosao hiro chirlidersica nije spasena da li to znaci da je u toj alternativnoj verziji svet fuckedup, ako opet jeste spasena, KAKO? mislim da nije bilo mr. sundjera sajler bi lepo vecerao mozak od chirlidersice.

ako opet ona nije tada spasena kako hiro(kensai iz buducnosti) zna da bi spasavanjem nje bio ceo svet spasen?

sad sam se israo najstrasnije sa celom spikom

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

tesko da je "gradic u teksasu" = "save the world"

a uostalom ako razmislimo malo da nije kler radioaktivni ne bi ni postao berzerk, jer je on ispizdeo zbog toga sto ga je onaj lagao, da ga on nije lagao onda bi mu lagano mogli dati injekciju, a onaj ga je lagao zbog toga sto je znao da se kler moze izleciti.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Cudno, imao sam utisak da je radioaktivni izpizdeo zato sto je popio metak od bate Julije Robertove ;). Oni su ga vec smirili zato sto su lagali da je Kler mrtva, taman su mu davali onu fasciklu sa "dokazima" kad je bata usao i pucao u njega sto je dovelo do pretty-pretty-lights.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...