Jump to content

Heroes


Recommended Posts

edit2: ja lichno mislim da mac ima moc, ali ne sam po sebi, vec omogucuje nosiocu da postigne bistrinu uma. tj. da nije neophodan Hiru za teleport, ali da mu daje +5 bonus na uspeh :)

Ipak mach nosi misteriozni znak, a verovatno je Hirov cale sa razlogom prichao Hiru tu prichu

bole, objashnjenje za sajlera i kurare je da je mohi stavio preslab protok, i kada je sajler povratio minimum moci, zavrnuo je skroz i chekao da se izbaci narkotik iz sistema pa da zahefta mohija za plafon

(pu jebem ti seriju. kupio bih original da vidim kako mrtav mohi visi zakucan za plafon [:D] )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da nece roknuti New York - previshe stvari se izmenilo u odnosu na to shto bi trebalo da bude. Syler sada nema vishe nishta zbog chega bi mogao da se zaustavi u svom pohodu (osim naravno misli da moze da eksplodira), Piter ce morati da nauchi da upravlja radijacijom, a kapiram da ce klinka da igra vaznu ulogu ubuduce.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, jedina Sajlerova misija je da pobije sve heroje i postane poslednji heroj. I sad, sve bi to bilo u redu, da nije rekao ono sto je rekao kevi. Ovako, njegovo ubijanje heroja je poptuno besmisleno, on je obican serijski ubica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema nista vise od toga da se on iznenadio sto je mac polomljen posto u buducnosti nije. Svidja mi se, polako dolaze do finala ove pricice. Sad samo da vidimo da li ce da razvuku sve na jos jednu epizodu ili ce da pukne NY na kraju pa odatle da rade radnju.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovi kako krenuli sa 22-om ladno ima da zavrse celi story arc do 24-e. Samo nek mi neko objasni kroz 24h sata kad vecina vas odgleda ko je tacno Hirov cale? Jel on onaj na koga mislim ili sam nesto pobrkao ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

khm...

samo 23 epizode ima 1. sezona heroja...

zato i mislim da ce da naprave ruzhnu stvar i ostavi klifhenger 5 sec pre potencijalne explozije =o(

a realno ne trebaju, dovoljno su dobri da ce i dalje imati gledaoce ako zavrshe ovu prichu...

hirov cale je hirov cale, as played by george takei =o) (jel i vas smori kad u spici vidite ime imba guest starra?)

nema josh dovoljno podataka o njemu sem da je nekotj bio u dilu sa lindermanom i kako se stvari trenutno predstavljaju da vishe nije u tom dilu...

mozda i on ima neku motj tj mozda ne kao ostali superheroji nego eto tako nesto =o) ....posto sad i linder i keva prichaju nathanu da je cale imao moci a iz stripa sa zna da nema....ili za sada taje sta je imao...no kada ga je linder izlechio u vijetnamu matori petreli nije imao moci...mozda linder lechenjem infuzuje ljude mocima...if yes bice interesantno videti patreelijevu izlechenu zhenu dal ce nesto da dobije ondaK kao i nejtanova 2 sina...

sve u svemu super epizoda koja fino dizhe tenziju pred finale sezone, chak su 2 lika ukmekali defintivno i dvojica koja su na dobrom putu da ne dochekaju sledecu sezonu (muga i linder)...

i super momenat kad skapirash da je ova sto tera ljude da vide ono sto ona oce (koji beshe njen callsign =o) smaraju me likovi bez istog =o))) zapravo neka debela i ruzhna koja je razvila tu motj da sakrije svoj izgled =o))

i kao sto videsmo mach nije popravljen i hiro ga ne treba, ako poseche sajlera sad uradice to onim machem sto je ando apio iz radnje =o)

bilo bi cool da je hiro usporio vreme oko sebe i caleta da izgleda da trenira nedeljama ili mesecima a ne 2 sata =o)

Link to comment
Share on other sites

Skapirao sam da mi nedostaje lik ala Batman. Mora da postoji neki takav cisto zbog dinamike, inace ovako samo gledamo X-Mene u povoju.

Lepo su uradili scenu kada Sajler ownuje truck. Sto se Hiroa tice, on jednostavno brzo uci, sto je indirektno u vezi sa vremenom (kao cetvrtom dimenzijom). Morace Piter sto pre da postane baja, a ne da se sisavi taman kad je izasao na pravi put. Naravno raduje Hirova transformacija koja je pocela velikom brzinom. I tako, lepa epizoda, sve je dobro odradjno, sada se samo ceka kraj.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

samo da u sledecoj epizodi bude nesto oko eksplozije i sl, da ne cekamo sledecu sezonu ko idioti, a da ne znam dal ce NY u vazduh ili ne :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovi uveliko najavljuju spinoff Heroesa, koji sam zaboravio kako se zove, nesto tipa Heroes: the beginnig, ali nije tako. U svakom slucaju s obzirom da najavljuju spinoff ne znaci da original nece nastaviti, sto opet moze da znaci ce sledeca epizoda da se zavrsi sa velikim klifhengerom.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kul mi je epizoda, iako je onako mozda malo sporija, ipak ima sta da se odgleda. I deluje onako kulmivativno (zanimljiva rec) tako da se tripujem da nece skenjati narednu epizodu, tj. finale. Nego, jel ce finale da bude ono dve cuke ili samo jednu, jel zna neko (mrzi me da trazim sad, ali sve mislim da su rekli da ce biti dva sata).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...