Jump to content

Heroes


Recommended Posts

Evo za Statora :)

http://www.gearlog.com/2007/02/laptops_for_nbcs_heroes.php

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sta li znaci svera?

U svakom slucaju, prestanite da me napadate, slozio sam se sa Mahom odmah.

Pa jes to za Pitera malo bezveze, ali s obzirom kako su nabucali Sajlera, morali su malo i ovoga, takav je zivot. Mene najvise od svih zanima onaj crnac sto negira tudje moci, uh, ah, kako ce sve da ih bije.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa skoro svakoj zrtvi je mozak ostao ... po meni on mora samo da dodje u dodir sa tim mozgom, e sad sto ne napravi malu rupicu vec sece celu vugla ne znam ... verovatno da bi izgledalo zanimljivije :)

Sta li znaci svera?

U svakom slucaju, prestanite da me napadate, slozio sam se sa Mahom odmah.

Pa jes to za Pitera malo bezveze, ali s obzirom kako su nabucali Sajlera, morali su malo i ovoga, takav je zivot. Mene najvise od svih zanima onaj crnac sto negira tudje moci, uh, ah, kako ce sve da ih bije.

Zar tu moc nema cale od Claire Bennet ? :) Crnja kolko kapiram samo brise pamcenje...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

rofl :) ali ja se neverovatno malo lozim na lapove za jednog geek-a :) Tako da kapiram da je to vise tvoja svera :D

prod'o si ekipu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tjale? Koliko ja znam tjale nema nikakve moci, sve radi crnja ... secas se na kraju krajeva jedne od prvih epizoda kada pandur spoznaje moci pa vidi crnca u kaficu i tada nastane "mute" :)

Opet na drugu stranu, u tom kaficu kolko se ja secam (al moguce da sam se zeznuo) je bio i cale :)

Isto, na primer u jednom epizodi se Clair posece nozem, i duze vremena je bila posecena uopste se nije regenerisala, tako da su joj stavili zavoj ... svo to vrem je bila pored caleta, tek posle ispod zavoja :)

Isto tako kad je Sajler bio zatvoren prvi put, pokusao je da razbije debeli prozor telekinezom, ali nije imao moci ... a u sobi je bio samo cale :) E sad, moguce je da je crnja smrdeo iza coska ...

Crnja vec ima moc, brise pamcenja... bilo bi vise cool da je i cale neki "jebac"

Mada opet, kako je piter leteo kad su obojca bili blizu njega u poslednoj epizodi? :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Isto tako kad je Sajler bio zatvoren prvi put, pokusao je da razbije debeli prozor telekinezom, ali nije imao moci ... a u sobi je bio samo cale :) E sad, moguce je da je crnja smrdeo iza coska ...

Pa dobro, ako cemo tako, zasto je onda Sajler onako lako skenjao tjaleta kada je pobegao iz "sobe" ako vec cale ima mogucnost da im negira motji? Nego tada crnja nije bio tu pa je zato uspelo :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam.

Moram da kazem da sam ja cuo za negiranje moci od Lakija. Prvo sam mislio da on ima suprotne moci od ongo pandura, odnosno da ne cita misli nego te blokira, kao Onana, pa se ti onda malo onesvestis, pa te oni chekiraju, pa te izbrisu. Mada ako je Piter upio njegovu moc, onda moze da je neutralizuje, tako da ne vidim tu neki problem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Moram da kazem da sam ja cuo za negiranje moci od Lakija. Prvo sam mislio da on ima suprotne moci od ongo pandura, odnosno da ne cita misli nego te blokira, kao Onana, pa se ti onda malo onesvestis, pa te oni chekiraju, pa te izbrisu. Mada ako je Piter upio njegovu moc, onda moze da je neutralizuje, tako da ne vidim tu neki problem.

Hm, pa jeste on sa pandurom najvise imao "susreta" pa zaista deluje kao da ima suprotne moci od njega, ali recimo onomad kad je sajler dosao kod tjaleta gajbi moci su mu nestale u trenutku kada su tjale i crnja usli na vrata, na primer. E sad doduse, onda si ti napisao "blokira te" pa sam ja sad malo zbunjen, mozda se nisam dobro odradio, tek mislim da kad je crnja tu ti ne mozes da koristis moci, pa da ostanemo na tome :)

Link to comment
Share on other sites

Ajoj kakva epizoda, malo kopanja po proslosti, spletkarenja i sto je najvaznije otkrivanja tajni [:)]

Kler konacno krenula wolverine style, murkan se pokazao boljim nego sto sam mislio. Jedina zamerka mi je sto se cela epizoda vrti oko te price, ostali heroji se ni ne pojavljuju. Osim hiroa naravno, i to u mladjem izdanju sa game boyem u rukama [:D]

Link to comment
Share on other sites

dobra epizoda, mada su malo zapostavili ostale u ovoj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Formatirali su je :)

Odlicna epizoda, Eric Brate Roberts, iako mu je uloga nikakva, ftw.

Imam problem sa cinjenicom da po planu ide samo jos jedna epizoda. Ispravite me ako gresim, ali kako? Gde? Na koju foru?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

dobra epizoda, mada su malo zapostavili ostale u ovoj

pa to uvek rade. Uvek su samo poneki centralni, druge "zaborave", osim sto je sada bas izrazheno. Mene smorio brat Dzulije Roberts.

btw, oko serija, sta je na kraju bilo, jer stvarno poslednja ili nije? Neki rekose jeste, neki nije, a i meni je cudno da sezona ima samo 18 epizoda ili tako nesto?

Link to comment
Share on other sites

u principu idu epizode u inkrementima od 6

5-6 do kraja novembra se snime, tada dobiju renewal do 12-13, onda najcheshtje ili tu zavrshe sezonu ili ne ide do 18 nego roknu do 22-26 (sto je iz nekog razloga maximum totalni)

e sad mart je contract renewal time, tada se skuva ko ce biti ubiven do kraja sezone a ko ide u sledecu, ako ima sledece sezone

kako je nbc i dalje u programskoj buli mislim da ce ici na renewal serije, makar i po cenu toga da se ne snimi nit pola nit full sezona (mada 17 epizoda je EXTREMNO chudan broj =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...