Jump to content

Heroes


Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebem im mater bas.... Ko bre normalan da ceka mesec dana.

Sise.

Nista, odavde samo moze rasplet, ne mogu vise da zavijaju.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra je epizoda, Peter vs Syler moze da bude bas dobar fajt, a i morali bi tako nesto da naprave jer ljudi to sad ocekuju, samo bi smorili sve da bude neka jadna fora. Ako nije 5-ominutni fajt nista nisu postigli.

btw, simpaticna ova sto glumi mistik, mada je malo "jacha" ;) Mozda nije kao Rebeka, al' je mladja ako nista drugo :)

Malo me smorio indijac doduse, standardna glupa fora, ah ti si mnogo mocan negativac, sad cu ja da te kao mucim i to ... ne znam, to me oduvek smaralo u filmovima. To, i ono kada negativac otkrije sve planove pozitivcu i onda ovaj dobri baja pobegne i na osnovu toga uspe da mu osujeti sve.

Link to comment
Share on other sites

Neka, ja cu!

Urose reto, ova epizoda je bila tako dobra samo zato sto je sledeca za mesec ipo dana. Taman da svi umremo.

A ti sto ne citas ovaj topik sa paznjom, ima da te prebijem kada ti dodjem u Prag. Pre nove epizode.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

A 'di je ona sto chatuje na MSNu bez kompa? :) Tj. ona "domaca"? Pitao sam drugare ali niko nema nikakav odgovor? :)

Ona je realno najgori momenat u seriji... Njena moc je velikog kapaciteta, ali su je predstavili kao mobilni MSN klient sto je smejurija :))

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...