Jump to content

Eurobasket 2007


Bartuc

Recommended Posts

Meni je nekako drago kad ih gledam,a oni bre onako skacu sa klupe,raduju se,nerviraju se,ulazu sebe u tu reprezentaciju...

a ne kao proslih 2-3 godine kada ih je boleo kurac,i sto je rekao Obradovic "moram da pravim petorku na terenu po onome ko sa kim prica"...

@Formica mislis li na Stojakovica?

taj nam ne treba nikad vise u zivotu !!!Ako ti jednom odbijes reprezentaciju,nisi NIKAD VISE dostojan nje...

Ne znam jedino sta se desava sa Rakocevicem?Jel on povredjen,ili je odbio poziv,ili...?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ne forsiraju igraci gurovica nego je trener napravi oigru oko njega

prvo chovek je mator ne moze celu tekmu da igra, ali opet protiv rusa je bio na nivou, a i sta da radi chovek bace mu u coshak loptu rusi ga udvoje a ostatak ekipe gleda u njega i STOJI da vide sta ce da uradi... to je sve maldost i neuigranost... bice bollje..,.. ovo je rez u reprezentaciji, jedini iskusniji koji su hteli da igraju su jaric i gurovic i nema dalje...

steta sto izgubismo, zaista sam se skenjao, zasluzili su pobedu :(((

rakochevicu pati od hronichnog umora jer nije pauzirao ne znam koliko 6-7 godina i da mu je neophodan odmor... iskreno sreca nasa sto je tako....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da samo mi(i Hrvati) imamo stav: 'ako ne igrash za reprezentaciju, najveca si picka na celom svetu...' Treba to da bude sa manje pritiska i rezultati i odziv bi bio bolji, siguran sam. Par igraca opravdano ne igra ove godine zbog povreda, par iz nekih glupih razloga(prvenstveno Perovic koji bi nam puno znacio), nekoliko Mokinom odlukom, a ,ponavljam, Vujanic je morao da igra i trebao je Moka da mu izadje u susret i saceka ga par dana, jer je decko morao da primi inekciju u koleno koja je deo terapije(tacno u periodu pocetka priprema) Da je Milos igrao u zavrsnici protiv Grka, drugacije bi bilo. Pa zamislite njega, umesto Vuka i koliko bi sa njim bili opasniji... + shto je po meni, poslednji pravi predstavnik stare shkole :) ... kako god, to nam je shto nam je...najveci problem su bili MEDJULJUDSKI ODNOSI I JEBENA SUJETA. Chini mi se da se bar to popravilo kod ovih klinaca i deluju mi mnogo vishe kao prava ekipa u odnosu na poslednje 4 godine.

Ako igramo(a verovatno hocemo) protiv Hrvata. bice OGROMAN pritisak na Gurovicu(kapiten, tetovaza...), tako da je pravo vreme da neko od mladih kurajbera istupi i skine taj teret sa njegovih ledja.

Link to comment
Share on other sites

kolko si smorio sa Vukom, jebote bog. Pa juche je odigrao skroz ok, ukrao jednu loptu, jedino shto je napravio 2 lichne (onu trecu ne priznajem, jer nije bila)

Da su nas sudije pokrale jesu, ali stoji i da smo neuigrani i mladi. Sve mi je jedno koji je rezultat, vazno je da se momci bore i trude

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vuk je se do sada bolje pokazao od tepica to je sigurno

kako god bilo, bore se, ne svadjaju se, ovo je z anjih velika shkola... bice to dobra ekipa ako naprave kontinuitet u zajednickom igranju bez svadje i sujete... ali sujete nema zato sto su jos mladi i neafirmisani... sta ce biti za par godina je pitanje... nije mi jasno zasto aleksandrov ne igra vise, cini mi se da je u ok fazonu, napaljen i drzak a nije da ne zna... ok je erceg ali ako ga ne ide zasto ga ne menjati...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nista strasno

Ta tri govnara su nam uzela pobedu! Pi...tine najveće, j...m im mater! Doći ću im gore, j...ću im mamu zbog ovoga! Misle da su neki k...c, Italijan, Rumun i ovaj treći, j...ću im mamicu svima! Boli me k...c ko su i šta su!

Na konstataciju da su se dobro "šibali" sa Grcima, Miličić je rekao:

- Šta se šibali, pi...tine sudijske, j...u ih usta, onaj Italijan, ako ima ćerku, i nju ću da ka..m! Borimo se tu k'o lavovi, a oni nas pokradoše! Bre, idem sad na infuziju koliko sam crk'o - rekao je Miličić, i otišao.

http://slobodanmi.users.sbb.co.yu/milicic.mp3

Link to comment
Share on other sites

s'obzirom da sam chitao mokine izjave pre pochetka prvesntva, prijatno sam iznenadjen u ove dve tekme.

on je josh pre par nedelja izjavljivao da tim nema nikakve taktike ili uigrane napade, da se dizhe ruka samo da pokazhe bilo shta, da zbuni protivnika. kao ide se na mladost, drskost, kreativnost i tako dalje...

to je ok, kad se kazhe pre starta da tje biti tako, i stvarno je tako kad sad gledamo. jbga, kreativnost je udarila o breg ledeni, ali makar mi se chini da se trude a to mi je kul :]

i cenim da pucamo od hrvata. uopshte mi ovo prvenstvo deluje kao neko kosmichko svodjenje nashih rachuna, katarza posle koje pochinje nova era nashe kosharke :D

Link to comment
Share on other sites

i cenim da pucamo od hrvata. uopshte mi ovo prvenstvo deluje kao neko kosmichko svodjenje nashih rachuna, katarza posle koje pochinje nova era nashe kosharke :D
[roflmao]

Svođenje računa je bilo u areni protiv kineza :))

Ja sam skakao i drao se na onu gurovićevu trojku, vikao sam "Bog čuva budale!" i smejao se ko lud... posle sam ostao nekako bez teksta kad smo pukli onako glupo.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam rekao da je Vuk odigrao lose nego da bi Vujanic u zavrsnici umesto njega mnogo vishe doprineo. A ako je tebi dobra igra 2 poena za solidnu minutazu jbg.

10 min, 2 poena (nije shutirao osim tog ulaza, 1/1), 2 skoka i jedna ukradena jesu dobar uchinak za to vreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da samo mi(i Hrvati) imamo stav: 'ako ne igrash za reprezentaciju, najveca si picka na celom svetu...' Treba to da bude sa manje pritiska i rezultati i odziv bi bio bolji, siguran sam. Par igraca opravdano ne igra ove godine zbog povreda, par iz nekih glupih razloga(prvenstveno Perovic koji bi nam puno znacio), nekoliko Mokinom odlukom, a ,ponavljam, Vujanic je morao da igra i trebao je Moka da mu izadje u susret i saceka ga par dana, jer je decko morao da primi inekciju u koleno koja je deo terapije(tacno u periodu pocetka priprema) Da je Milos igrao u zavrsnici protiv Grka, drugacije bi bilo. Pa zamislite njega, umesto Vuka i koliko bi sa njim bili opasniji... + shto je po meni, poslednji pravi predstavnik stare shkole :) ... kako god, to nam je shto nam je...najveci problem su bili MEDJULJUDSKI ODNOSI I JEBENA SUJETA. Chini mi se da se bar to popravilo kod ovih klinaca i deluju mi mnogo vishe kao prava ekipa u odnosu na poslednje 4 godine.

Ako igramo(a verovatno hocemo) protiv Hrvata. bice OGROMAN pritisak na Gurovicu(kapiten, tetovaza...), tako da je pravo vreme da neko od mladih kurajbera istupi i skine taj teret sa njegovih ledja.

ma daj brate :D koji crni perovic :D jebes centra od 2 17 koji ima prosek blokadi po tekmi 0.1 centar koji ide na drugi obruc ?!? centar koji ne zakucava kad je ispod kosa i centra koji nema snage da izgura ni jednog od ovih sto igraju sada na prvenstvu :D znacio bi nam krle ili miloje ali on ne :D

:D

sto se tice vuka ?:D cekaj zameras mu sto nema kreativnosti : D pa on nije tu da bi dao 2000 poena on je tu da igra odbranu sto i radi i sto se mene tice on igra sasvim solidno

i sta pricate da gurke nije igrao dobili bi 20 poena razlike ma jes oni su svi skoncentrisani na njemu i milicicu jer jaric nije neki 1 na 1 igrac ko ce drugi da daje poene?:D erceg koji se usro : Dne zameram mu secam se i peja kad je dosao prvi put raspadao se :D alexandrov je previse mrsav da bi igrao 4ku i to je to :D teodosic je sto kaze moka previse lezeran :D kao da se igra ne znam ni ja sta :D on je i najbolji od ovih mladih :D tepic nema pojma :D nista nije pokazao :D

idemo dalje :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

uopshte mi ovo prvenstvo deluje kao neko kosmichko svodjenje nashih rachuna, katarza posle koje pochinje nova era nashe kosharke :D

i ja sam u sličnom fazonu, s tim što ne kapiram samo ovo prvenstvo tako, nego celu ovu generaciju. sada stasavaju igrači koji su devedesetih počinjali da igraju basket iz pogrešnih razloga, psihologije koje bi možda prošle (tj. odigrale tri dobre sezone u zvezdi ili partizanu i prodale se za nekoliko miliona strancima, te na kraju završile u trećoj španskoj ligi) u fudbalu ali ni u čemu "plemenitijem" nemaju šta da traže.

pokazaćemo im svima kada sale đorđević bude selektor klincima koji sada imaju 8-9 dina.

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da pobedis sa onakvim sutom.

Neko je ovde rekao da je Erceg vanserijski igrac. Drugarica sa faxa mu je riba - o bogo, koji je to retard od decka. Ne moze on biti ni "i" od igraca kada na dve tekme sutira slobodna 25%!!?

Ja bih sve bi isao na Milicica. Apsolutno sve. Jebi ga, on je trenutno najbolje sto imamo, krenuce ga u jednom trenutku. Nemamo dobrog ofanzivnog igraca, sem Gurovica i njega. To se videlo juce - odbrana FENOMENALNA, nazalost, napada nigde. Super je sto se sada igra sa Izraelom, dobro ce nam doci dalje uigravanje, pa cemo lakse u drugom delu. Mislim da ipak mozemo da pobedimo dva teska protivnika.

Ali, ipak, sut mora da bude bolji. Aj nek jednom nas krene da kenja barem.. :)

Inace, sudije su sudile podjednako lose, i za jedne i za druge.

edit:

"Košarkaška reprezentacije Srbije igraće kompletna u odlučujućoj utakmici za plasman u drugu fazu Evropskog prvenstva u Španiji. Tročlana komisija FIBA saslušala je u sredu Darka Miličića povodom njegovih optužbi i neprimerenog rečnika posle utakmice Srbija - Grčka na račun sudija, i odlučila je da kazni Miličića najvećom mogućom novčanom kaznom od 10 hiljada evra.

Centru Srbije pretila je i kazna od jednog do tri meča suspenzije. Rok za žalbu na kaznu je sedam dana, a depozit mora da se uplati odmah. Iako su neki izvori bliski FIBA tvrdili da će Miličić sigurno biti kažnjen makar i uslovnom kaznom neigranja, prvi (i jedini) centar košarkaške reprezentacije Srbije na ovom takmičenju predvodiće naš tim i na poslednjem meču u Granadi i nadamo se u Madridu.

Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Dragan Kapičić rekao je novinarima u Granadi da je zadovoljan što Miličić nije suspendovan. Kapičić je dodao da će Savez naknadno doneti odluku o tome da li će se žaliti na kaznu. Glavni sponzor KSS-a, vlasnik kompanije "Si&Si" Vojin Djordjević, bio je u blizini kada je Kapičić to izgovorio, pa je dodao da će sa zadovoljstvom platiti kaznu za Miličića.

Srbija sa Izraelom igra od 18h, a pobednik tog meča nastaviće borbu za plaman na Evrobasketu i mestu koje vodi na Olimpijske igre u Pekingu."

:)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...