Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

zašto, ali zašto postoji hemija kao predmet u školi :((( navodno sve je logično i povezano a kod 99.9% učenika ništa nije tako...bem ti naše

meni ta hemija oduvek bila logicna. Mozda nije pri samom pocetku, al' kad ti se odjednom "otvori", posle sve ide kao po loju :)

e da, sanjao sam sinoc da je igi pobio neke ljude zgazivshi ih autobusom, a onda smo cile i ja organizovali prevoz tela u srbiju...

pazi, igi generalno deluje kao takav "materijal" ;))

Ustao jutros rano opet, nije mi se spavalo, odgledao odbojku (nase dobile), i sad cekiram forum, pa cu vesti, pa neke tekstove da pisem.

Sinoc bio do grada, pre toga do redakcije, najeli se torte, odradili malo pos'o neki, fino bilo. Samo da nije ovoliko hladno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hemija? Hemija je lak predmet, bar ovo sto se uci po gimnazijama. Meni je to bilo zanimljivo u pocetku, a onda kada sam video da tu posle odredjenog vremena nema nicega, rekoh sebi, koga zabole za hemiju.

Ne mogu da gresim dusu, kod mene u odeljenju bilo je slucajeva potpuno izblokiranih mozgova (to sam kasnije shvatio, prvo sam mislio da su retardi) koji nisu kapirali nista, ali to je sve zbog profesorke, koja je u stvari bila sasvim ok.

Zato nikada ne treba verovati pricama koje kruze po skolama i fakultetima o profesorima jer su u 100% slucajeva prepumpane, a u 99% slucajeva nemaju dodirnih tacaka sa realnoscu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

lepo živi ovaj stija

pokušavam da se izorganizujem ali mi nešto ne ide, videću.. zapravo mi se ništa ne radi danas, a i imam sutra ispit iz engleskog, pa moram da "učim", lol

Link to comment
Share on other sites

Trip od sinoc - bio u nekom izlasku i sad dolazimo do kola i skapiram da mi je zadnja tablica zakacena za zadnji brisac?!??? Pored nje su zakaceni i prednji brisaci... Elem, nista kolima drugo nije bilo, ali koja je fora da mi to skinu i onda ostave na kolima? Mislim, nije da se bunim, meni je bolje sto su mi ostali brisaci i tablica, ali koja je tu logika?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

lol neki od nas su bili prisutni kada je sniman taj FILM iz kog su shotovi kjoota u SK...vidite da ima bananu u ruci....mnogo zlo...bitje uskoro public verzija =o))

opet 2 filma u SK, sad neko pisanije... mozda malo bsg i pb...to su mi jedine 2 serije sa kojima kasakam za vecinom foruma, kad sustignem ima da lete konstruktivni hejtovi ;oP

Link to comment
Share on other sites

dace bog da polozis, pa da te ne vidjamo na forumu 3 dana [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kutji, i nesto se osecam bezveze. Skuvao sam chaj da mi pomogne, nadam se da ce uspeti. Sve nesto imam utisak da ce poceti da me boli grlo, a to nije dobro :) Stoga cu morati malo da se bacim na kakve medikamente, da probam da to sprecim :)

Link to comment
Share on other sites

ja završavao neke posliće u bigzu, pa bio na kafi, pa video sinemanija drugare ispred sava centra, hteo čak da se privalim ali nisu imali kartu viška.. nešto sam smoren ceo dan, jebi ga.

Stigoh kutji, i nesto se osecam bezveze. Skuvao sam chaj da mi pomogne, nadam se da ce uspeti. Sve nesto imam utisak da ce poceti da me boli grlo, a to nije dobro :) Stoga cu morati malo da se bacim na kakve medikamente, da probam da to sprecim :)

OMG NISI VALJDA ZARAZAN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...