Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

g. Cedo, a koji su Vasi naredni koraci, sad kad su klerofasisti neopozivo zajahali na vlast, zajedno sa SRS, SPS, SANU, i ostalim silama mraka i haosa?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako poceti sa opisom mog dana kada ima toliko toga da se kaze.

Ali ajde, valjda je logichno poceti od pocetka.

Bude me u 6:30, nedelja je i jedino sto mi prolazi kroz glavu je - ako uvucem glavu ispod jorgana i disem tiho, mozda ce zaboraviti na mene i ostaviti na miru. U roku od 15 minuta, josh mutnih i sanjivih ochiju sedam za volam i palim za grad gde me ceka bus za izlet u istochnu Srbiju preko kevine firme (energoprojekt) na koji idem prvenstveno jer sam se u poslednje vreme pickarao sa kevom mega, pa rekoh bilo bi dobro da napravim gest dobre volje. Dolazim do busa a ispred me ceka velika kutija koja se pushi na hladnom jutarnjem vazduhu jer je puna pita savijacha. Tada pocinju moje slatke muke jer se treba odluciti izmedju pite sa sirom ili sa zeljem. Kako sam zavrshio sa tim, padam u san . U sledecih pet sati pentram se po resavskoj pecini, kupam ispod vodopada (greskom sam skliznuo u jezero), obilazim manastir manasiju pa i njegove restaurirane bedeme, pesacim tri kilometra kroz shumu da bih dosao do nekog ekoloshkog rancha pored reke, gde za manje od 700 dinara hasam grilovanu kalifornijsku prelivena domacim bagremovim medom i pijem crno vino. Vece se zavrshava u nekom motelu Resava gde me ceka meze, vrela govedja corba,odlichan rostilj,bakljava i tuljumba. Dve to ne bi bilo nesto posebno da nije u motelu bio i neki bend koji je svirao klasichnu narodnu muziku za shiroke mase,koje su dotle bile dobrano pijane pa su svi ti diplomirani mashinski inzenjeri, magistri i doktori nauka zaigrali kolo. ali ni to ne bi bilo posebno da medju izletnicima nije bila i neka kcerkica (tipa 87,88 godiste) koja ocigledno vezba folklor a priroda joj je i inache bila veoma, veoma naklonjena - tako da je mala, ne igrala, nego kako joj tabani poskoche a meni ochi hoce da iskoche. ma srpska shakira. samo sam je gledao i pogledom prozdirao i skidao slojeve odece kao listove sa glavice kupusa.

u deset dolazimo u beograd. Moja keva prilichno pripita, inache zena ne pije ali joj je nesto danas kvrcnulo u glavi jer je lomila cashe i skakala na stolice.Smestam kevu u kola, palim motor, radio a ono krece pesma L.A. Woman od Bili Ajdola. Noga na pedalu gasa i eto mene kuci sada.

mega dan. mega mi je prijalo da jedan dan ne moram da se bavim nichim sto ima iole veze sa modernim nachinom zivota ili faksom ili poslom. Mega, mega.

Volim vas sve!!!!

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Umoran sam poslednjih dana. Sa burazerom pripremamo ubrzano radnju za otvaranje, danas slagali robu po policama, izlogu, ovoono, sutra otvaramo. Otishao posle do devojchice i kuci stigao malopre. Ne mogu da gledam. Sutra cu da preskochim fax u najavi.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Umoran sam poslednjih dana. Sa burazerom pripremamo ubrzano radnju za otvaranje, danas slagali robu po policama, izlogu, ovoono, sutra otvaramo. Otishao posle do devojchice i kuci stigao malopre. Ne mogu da gledam. Sutra cu da preskochim fax u najavi.

Kakvu radnju? :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Niste normalni sa ovim politichkim avatarima [roflmao]

Sad sam zavrshio vecheru, bili mi neki gosti ...

Izvalio sam koliko je ajvar gotivna stvar + domaca slaninica ... Eh, Srbijo, medj' shljivama ... Odgledao sam sve epizode Heroes-a... Sad mogu da utonem u carstvo snova.

Link to comment
Share on other sites

Kakvu radnju? :)

poshto grin zivi u selu, nije tesko zakjuchiti da je u pitanju radnja za sitne poljoprivrednike, aka prodavnica djubreta, raznoraznih alatki itd..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stvarno niste normalni...sad cu i ja morati da menjam svoj 3 godine stari i pre 3 dana vaskrsli avatar u nesto tako retardirano...ili pak ne...

nakon x nedelja geostrateshkog dogovaranja konachno sam se nashao stiju i dao mu diskove, za koji dan cu moci sa ostalom decom da avetam o novim epizodama PB, bsg i heroesa =o)

posle toga bio sa drushtvom na karaoke vecheri...ponovo se nisam napio...majkemi =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...