Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://blogs.zdnet.com/Apple/?p=305

A Middle East research organization reports that Apple's flagship retail store on 5th Avenue in midtown Manhattan (between 58th and 59th) is offensive to Muslims. The report cites an Islamic Web site urging Muslims to spread the word in hope that "Muslims will be able to stop the project."

The reason? Because the building resembles the Ka'ba in Mecca (pictured below), is called "Apple Mecca," (by whom?), is open 24 hours a day like the Ka'ba, and "contains bars selling alcoholic beverages."

The report appears to have misunderstood the intent of the "Genius Bar" and the "iPod bar." The group which "explores the Middle East through the region's media" only appears to have two valid facts in their complaint - that the Apple store is in the shape of a cube and that it's open 24 hours a day.

Link to comment
Share on other sites

obesicu za jajca ili za sisice sve one pederke i pedere koji su protiv revizije na onom glupom filoloskom forumu ... pa makar me banovali milion puta !

ha ! gori vatra ...sad u meniiiii ! :P

btw..vozila sam danas opel corsu ... ou jea ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

uzO sam svoje fensi cvizhe sad sam preterano brz =o)

ivane, generalna dresura pasa se zasniva na njegovim instinktima zhivotinje koja zhivi u choporu i sposobnoshtju vlasnika da se nametne kao nadredjeni u choporu, kad to ostvarish radi sve sta vlasnik oce, sve drugo su individualni sluchajevi i sf/dizni

sad ja uletim sa: "PA JEL GA JE JEBO!?"

ali necu.

corsa ftw [^]

Link to comment
Share on other sites

Danas izblejao dobar deo dana ono odmarao se dosao u 2 fazu instalacije OS-a. Sutra-prekosutra zavrsavam verovatno.

Sada se spremim da odem na trening. I tu dolazim do paradoksa obicno me mrzi da idem a kada ne odem onda mi krivo. Ne znam kako to da objasnim...

Link to comment
Share on other sites

Danas izblejao dobar deo dana ono odmarao se dosao u 2 fazu instalacije OS-a. Sutra-prekosutra zavrsavam verovatno.

Sada se spremim da odem na trening. I tu dolazim do paradoksa obicno me mrzi da idem a kada ne odem onda mi krivo. Ne znam kako to da objasnim...

instalirash OS 3 dana? :)

Link to comment
Share on other sites

instalirash OS 3 dana? :)

1 DAN: particionisanje hard-a i instalacije i prekompaliranje stage 3 (oko 6-7 kompaliranja) (i sitnice fstab, make.conf konfiguracija kernela i tako).

2 DAN: Kompletno kompaliranje modularnog xorg-a i kde-meta.

3 DAN: Sredjivanje ikonica i sminkanje desktopa kao i kompaliranje ostatka programa koje koristim.

Sta tu ima cudno :)

BTW: Vratio se sa treninga mrtav umoran jedva cekam da zakuntam :)

Link to comment
Share on other sites

1 DAN: particionisanje hard-a i instalacije i prekompaliranje stage 3 (oko 6-7 kompaliranja) (i sitnice fstab, make.conf konfiguracija kernela i tako).

2 DAN: Kompletno kompaliranje modularnog xorg-a i kde-meta.

3 DAN: Sredjivanje ikonica i sminkanje desktopa kao i kompaliranje ostatka programa koje koristim.

Sta tu ima cudno :)

BTW: Vratio se sa treninga mrtav umoran jedva cekam da zakuntam :)

Ti ko da pishesh sistem jbt :)

Link to comment
Share on other sites

1 DAN: particionisanje hard-a i instalacije i prekompaliranje stage 3 (oko 6-7 kompaliranja) (i sitnice fstab, make.conf konfiguracija kernela i tako).

2 DAN: Kompletno kompaliranje modularnog xorg-a i kde-meta.

3 DAN: Sredjivanje ikonica i sminkanje desktopa kao i kompaliranje ostatka programa koje koristim.

Sta tu ima cudno :)

BTW: Vratio se sa treninga mrtav umoran jedva cekam da zakuntam :)

zašto sam preskočio post odmah posle 1 DAN:.... :)) :P

režem gomilu diskova, voodoo god damn you :P

sutra spremanje pred put, aaa, sve sam ostavio za poslednji dan.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 DAN: particionisanje hard-a i instalacije i prekompaliranje stage 3 (oko 6-7 kompaliranja) (i sitnice fstab, make.conf konfiguracija kernela i tako).

2 DAN: Kompletno kompaliranje modularnog xorg-a i kde-meta.

3 DAN: Sredjivanje ikonica i sminkanje desktopa kao i kompaliranje ostatka programa koje koristim.

Sta tu ima cudno :)

BTW: Vratio se sa treninga mrtav umoran jedva cekam da zakuntam :)

zbog svega ovoga windows ce i dalje biti omiljeni OS velike vecine

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

rasturio sam se od učenja!

' date='Oct 12 2006, 14:24' post='879214']

Generalno gledano mnogo je bitnije za sta nekom sluzi kuce. Da se izivljava? Da mu bude prijatelj? Da iskali svoj hir na roditeljima? Da bude ravnopravni clan porodice? Da mu bude roditelj? Da postane zavisan?

Ima tu jos pitanja. U zavisnosti od toga na koje pitanje se dobija odgovor, na osnovu toga se vaspitava i dresira kuce. Sve pre toga nema veze sa zivotinjom, a posle ima a uslovljeno je opet gorepomenutim pitanjima.

ivane, generalna dresura pasa se zasniva na njegovim instinktima zhivotinje koja zhivi u choporu i sposobnoshtju vlasnika da se nametne kao nadredjeni u choporu, kad to ostvarish radi sve sta vlasnik oce, sve drugo su individualni sluchajevi i sf/dizni

jel neko od vas shvatio da ne pričam o psima? ili ste mislili da ne znam šta znači apstraktno?

možda bole jeste..

hteo da se vidim sa cicom

NE PRIJAVLJUJEŠ NIŠTA

zbog svega ovoga windows ce i dalje biti omiljeni OS velike vecine

ma ne mora sve ono da se radi, može linux da se instalira za pola sata, nego je ono stator.. a i ne stavlja linux nego bsd koliko sam skontao.

Link to comment
Share on other sites

bio na ruskom, hteo da se vidim sa cicom ali dobila temperaturu. sad idem kod drugarice na omamljivanje

samo da je veselo

OPA MATORI KATJE PANJETR?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...