Jump to content

300!!!


Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boze ne pamtim topic gde sam se vise smejao svega mi...Vrh su slike rofl!

Generalno sam i ja stekao dojam da se tip dere vise nego sto bi trebalo...

A smesno mi jer sam gledao film sa jednom devojkom koja je bila u fazonu "JAOO STO JE GOTIVAN KAKAV GLAS IMA WOOW AL JE SUPER STO OVAKO VICE"...oO]

AHAHAHAH VIDI GA SMAJLI HAHAHAH

300smileythisisspara.gif

ROFL gde ga nadje :DDDDDD

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da ovde vecini ljudi ako se nesto svidi, to odma mora da bude kultni momenat filmske industrije, a ako nije onda je to odma veliko sranje.

300 je holivudski produkt i od pocetka je tako pravljen, prema tome ne kapiram kako neko moze tu da prica o situaciji u americi i o feminizmu (points at vulfi) ... realno, ko da za to nekog zabole :)

Strip je realno OK prenesen na platno, mogli su mnogo ALI mnogo vise da zaseru prama tome, film je uspeo i samo potvrdio ono sto sam i ocekivao iz trjlera (koji je ruku na srce, kao sto rece Hajli pokazao 90% filma).

Ako ste vi ocekivali petologiju u politickoj situaciji u staroj grckoj i o tome da se zene bese za sise ako ne operu muzu dobro noge onda gl... go download yourself "ROME" :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Rome je za 300 majka.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jao jao jedva cekam film

Jedini problem je sto ce za mene leonida uvek biti debeli kralj koji je dupetom zaglavio termopilski klanac i zgnjofa jabuku dok ga strele bodu u dupe.

Ko zna o cemu pricam, zna, ko ne zna, jebiga :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

300 je holivudski produkt i od pocetka je tako pravljen,

Strip po kome je film pravljen nije holivudski projekat. Ja ne mogu da gledam ovaj film a da nemam u vidu strip, kao shto svojevremeno nisam mogao da gledam LotR filmove (koji nevidjeno smrde) nezavisno od knjiga.

prema tome ne kapiram kako neko moze tu da prica o situaciji u americi i o feminizmu (points at vulfi) ... realno, ko da za to nekog zabole :)

Pa brate minli, upravo je u tome poenta! [:)] Boli me penis za to shto Dubya i ekipa imaju problema da ubede deo javnosti da je rat u Iraku/Afganistanu bio neophodan i da je neizbezno i da se sada zarati sa Iranom. A ne moz' ni da zamislish koliko me zabole za titranje ega zenskog dela publike pridavanjem na znachaju jednom marginalnom (zenskom) liku.

Ok ako tebi to ne smeta... ali moje je mishljenje da te dve gore navedene mane nisu "nevini posmatrachi" koji se mogu lako ignorisati, vec veoma aktivni uchesnici u krivljenju, odnosno razvodnjavanju kako osnovne poente stripa, tako i celokupnog mita.

Npr. shta je efektivnije? Strip Leonida koji mrtav 'ladan hmpf-this-is-sparta-you-insolent-biatch gura persijskog izaslanika u rupu ili film moram-prvo-da-pitam-zenu Leonida koji urla k'o manijak?

Gari*, dzaba ti vikanje kad si se kastrirao u prethodnom kadru...

* Yay, uspeo sam da iskoristim termin "gari"! Prvi put evah! [:D]

Strip je realno OK prenesen na platno, mogli su mnogo ALI mnogo vise da zaseru prama tome, film je uspeo i samo potvrdio ono sto sam i ocekivao iz trjlera (koji je ruku na srce, kao sto rece Hajli pokazao 90% filma).

Collololdore bre? [:)] Treba da im budem zahvalan shto nisu totalno zakenjali stvar kao sa vecinom dosadashnjih stripskih ekranizacija? Zato shto su samo delimichno uspeli u "muchnom" zadatku prenoshenja jedne kratke i jednostavne priche u drugachiji format? Give 'em a friggin' medal, then! [:)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ako se oporavio od uchestvovanja u tomb raideru 2 zasto se ne bi od ovoga? nije on c.lambert da sad pochne da glumi u svakoj retardiranoj stvari gde se pojavljuju machevi =o))

E! Njega ne diraj! Jes cuo!

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Wulfi> To gledanje zene pre low-kicka je mozda i najgori momenat u filmu (zajedno sa onim dramama u senatu), mada opet - da bi uopste film snimili posto i sam kazes, da je prica relativno kratka, morali su nesto da ubace (ovo se odnosi na taj senat, i one duge scene "dirljivih" pogleda :) ). E sad poznato je da nonstop akcija, posle odredjenog vremena smori, tako da su to zaista morali da preseku sa necim :)

Ok, kapiram sta hoces da kazes - ali na drugu stranu, ovo je najbolje sto holivud moze da prinese... ni sin city nije bas besprekoran bio :)

P.S. z0mg ali Leonidas vice i u stripu! [:D]

http://img265.imageshack.us/img265/4443/300015qt7.jpg

sparta je boldovana!! :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Odlichan je film. Strip nisam citao da se ogradim odmah, ali ne vidim sta se primate na to sto se Leonida dere, pa on je jebeni vojskovodja. Nema on megafon, mora 300 ljudi da ga chuje:)

Edit: I politichari se deru na mitinzima, stvarno istorijski mislite da se kralj Sparte nije drao? [8D]

Edited by Troublemaker

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

daleko od toga da je film neko remek delao, ali isto tako nije ni neko sranje, mzoda ste jednostavno previshe ochekivali od fililma. moze se pogledati, ako nishta barem se tih 2 sata nisam smorio.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Joj Coll isro si se kao bulja :). Nisam jedan od tih ljudi o kojima si pricao. Realno film mi se nije svideo zato shto mi je bio uzasno dosadan. Nedostatak radnje (osim naravno omg idemo da umremo za grcku dela) i generalno non-stop dranje u filmu me je jezivo smorilo. Daleko od toga da film nije kvalitetno odradjen, kao shto sam vec rekao scene borbe i muzika su odlicne.

Samo mi nije jasno shto su Spartanci predstavljeni kao americki gay marinci? :)

THIIIISSS ISSSSSSS SPPPAARTTAAAAA

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...