Jump to content

300!!!


Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

birali su fizichki veoma spremne glumce, a onda su im 4 merseca lupili boot camp sa personalnim trenerima i nutricionistima samo definiciju da im grunu...

also to mi je josh jedan od funny momenata u filmu kada se vidi da butler naprezhe mishitje i pokusava da glumi odjedared...ne ide mu bash =o))

Link to comment
Share on other sites

Ma, dobar je film za zajebavanje ali realno je losh. Kao shto neko rece, perfektan primer kako je teshko snimiti neshto shto je prakticno "slam dunk" :)

p.s.

Matrix ima 3 delaaaaaaaaaaa!

p.p.s.

Nemojte me banovati cika Kole :(

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sve kritichar do kritichara...smuchili ste mi se... Jel vi kontate da je to "film"? i da je na reziseru da uradi shta hoce od bilo chega???

Gledali ste kako se snimao film? jel chovek sam lepo rekao da je ubacivao neke nove elemente radnji i akcije ali da je vecina uradjena po tom famoznom stripu...a josh kada sam video da ce oni talibani da prave neku svoju verziju po "istorijskim chinjenicama"...alo bre...neka se ne pale ni oni ni vi...sve je to shou biznis i nisam ochekivao da ce biti po istorijskim chinjenicama jer sam "gledao" "Iza scene" i saznao sam u glavnom o chemu se zapravo radi(samo sam zeleo da saznam da li je po knjizi i nekom "chinjenichnom stanju" uradjen ili po stripu kao shto je kruzila pricha)...nisam zeleo previshe da ulazim u sitnice i detalje jer bi se osecao mnogo glupo(kao vecina vas)...I nisam se pokajao...film mi je dobar i uvek cu da ga pogledam kada mi nestane nekog duha i borbe za neke ideoloshke stvari...

mnogo ste me svi vi "hejteri" razocharali,znam da vas bash briga ali uvek cete da trazite mane u svakom filmu nego shto ce te realno uzivati i posmatrati kao normalan gledalac...uvek cete biti krastavci u tegli!!!

Molim vas..budite realni a ne kvazi hejteri!!!

Nego...ona scena mi je bila tolko dirljiva kada je onaj "bard" vratio ogrlicu kraljici( neznam ko je napisao da suze u ovom filmu nisu bile potrebne...brate...ne bi bio tolko iskren film da nema svega po malo...) i pegla neka melodija koja podseca na zajdi zajdi...znachi da rak j#b# orla u s#s# koga ta scena nije malo smekshala posle svog onog krljanja(shto znachi da ipak nije sushta krljachina i suoparno prosipanje krvi kao shto je po nekim stvarima trebalo da bude tako)!!!

Iole iskrena osoba ce realno reci da film makar nije losh(da uzmem sve vashe te kvazi mane koje su bespotrebne jer ponavljam to je faking film,umetnost,sloboda izrazavanja!!!)...barem poshtujte malo tudj trud i tudj rad kao shto bi vi zeleli da vashe neko poshtuje i ceni...

No hard feelings...

PS:Zakljuchaj temu bilo ko plsssss...samo da ne gledam vishe ovu tugu!!!

Edited by Planetar

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

auuu...muka i tuga 16 dana niko ne postuje i ti nisi VISHE mogao da gledash ovaj topic?

baking powder?

uglavnom, ovaj simpatichni izliv hejta koji nije na mestu, pogotovo ne sa ovolikom distancom od svih drugih postova je toliko smeshan da ti ga necu uzeti za zlo...i naravno da necu da lockujem topic, mozda za 2 nedleje neko pogleda film i odluchi da se upusti u verbalni obrachun sa tobom =o)

Link to comment
Share on other sites

Pa taj rad...josh mi obrishe post...zbogom kvazi intelektualci!!!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam toleranciju prema takvima, stvarno je katastrofalan.

Sta je covek rekao? Da se ne sme hejtovatI film jer se njemu svideo? Auuuu.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...