Jump to content

300!!!


Recommended Posts

Wulfi> To gledanje zene pre low-kicka je mozda i najgori momenat u filmu (zajedno sa onim dramama u senatu), mada opet - da bi uopste film snimili posto i sam kazes, da je prica relativno kratka, morali su nesto da ubace (ovo se odnosi na taj senat, i one duge scene "dirljivih" pogleda :) ). E sad poznato je da nonstop akcija, posle odredjenog vremena smori, tako da su to zaista morali da preseku sa necim :)

Ok, kapiram sta hoces da kazes - ali na drugu stranu, ovo je najbolje sto holivud moze da prinese... ni sin city nije bas besprekoran bio :)

P.S. z0mg ali Leonidas vice i u stripu! [:D]

http://img265.imageshack.us/img265/4443/300015qt7.jpg

sparta je boldovana!! :)

pa ne dere se

ovo je hladan-ko-shpricer shut sa malo povishenim tonom na "sparta"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj Coll isro si se kao bulja :). Nisam jedan od tih ljudi o kojima si pricao. Realno film mi se nije svideo zato shto mi je bio uzasno dosadan. Nedostatak radnje (osim naravno omg idemo da umremo za grcku dela) i generalno non-stop dranje u filmu me je jezivo smorilo. Daleko od toga da film nije kvalitetno odradjen, kao shto sam vec rekao scene borbe i muzika su odlicne.

Samo mi nije jasno shto su Spartanci predstavljeni kao americki gay marinci? :)

THIIIISSS ISSSSSSS SPPPAARTTAAAAA

Pa cekaj, kako mozes da ocekujes neku dublju radnju od filma koji je snimljen po stripu koji ima cca 15 strana i cija radnja je skoro tacno prenesena (ok, plus-minus dodali su neke stvari, da popune film) :) To je ono sto pricam, ljudi ocekuju od 300 neki mitski zaplet, pun inteligentne radnje. A iz trejlera je odmah bilo jasno, da ce to biti jos jedan juris-ajmo-sad-svi film :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Coll ne ocekujem, nego sam rekao da se meni film zbog toga nije svideo :). Ljudi su se smorili npr or Matrixa dva iz istog razloga, jer su ocekivali svashta a meni je to bio odlican film jer sam ocekivao bash ono shto sam dobio :).

Pa ako izuzmesh americhki, verovatno zato shto to i jesu.

Ovo je apsolutno netacno. Da Spartanci su se jebali izmedju sebe, i definitivno su neki od njih bili homosexualci. Ali nikako nisu mogli da lice na danashnju gay populaciju a cistu sumnjam da su ovako bash danashnje gay prikazani u stripu. Mozda greshim dodushe, nisam citao strip :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Fag!

shta je sledece? "Frendovi"?

KALI GARI BUDI MOJA FRENDICA!!!

Wulfi> To gledanje zene pre low-kicka je mozda i najgori momenat u filmu (zajedno sa onim dramama u senatu), mada opet - da bi uopste film snimili posto i sam kazes, da je prica relativno kratka, morali su nesto da ubace (ovo se odnosi na taj senat, i one duge scene "dirljivih" pogleda :) ). E sad poznato je da nonstop akcija, posle odredjenog vremena smori, tako da su to zaista morali da preseku sa necim :)

Yep, preseci dobru akciju sa loshe osmishljenom dramom i malo sapunjave romanse. :) Onaj deo kad ga Gorgo izbode, pa mu se kao prospu zlatnici... [roflmao] Da, uzecu mito, izdacu svoj narod i drzavu a zatim svuda sa sobom nositi inkriminushuce dokaze o toj izdaji. Massive phail.

Pa cekaj, kako mozes da ocekujes neku dublju radnju od filma koji je snimljen po stripu koji ima cca 15 strana i cija radnja je skoro tacno prenesena (ok, plus-minus dodali su neke stvari, da popune film) :) To je ono sto pricam, ljudi ocekuju od 300 neki mitski zaplet, pun inteligentne radnje.

Ja lichno nisam ochekivao komplikovanu i zaguljenu radnju. Lepota mita i Milerova priche upravo lezi u jednostavnosti. Stavljanje na ultimativnu probu principa na kojima pochiva jedan chovek, njegov narod i drzava. Njihova borba za odbranu svoje domovine. Nepokolebljivost i prkos pred brojchano nadmocnijim neprijateljem. Zamenjeno... za shta? N00BZ, LETS BOMB IRAN PLZ!1!!1 OLOLOL

A iz trejlera je odmah bilo jasno, da ce to biti jos jedan juris-ajmo-sad-svi film :)

Problem je u tome shto je "300" mogao da bude THE juris-ajmo-sad-svi film, a ovako je samo jedan u masi.

Strip je vrhunska lozana (visoke ocene na Rocky III skali :D), a pritom ima odlichnu podlogu, i ni u jednom jedinom trenutku nije zagovnat nepotrebnom lejmershtinom. Za razliku od filma. Kao kad poredish chist heroin sa onim shto eventualno zavrshi na ulici.

P.S. z0mg ali Leonidas vice i u stripu!

http://img265.imageshack.us/img265/4443/300015qt7.jpg

sparta je boldovana!! :)

ALI NEMA CAPS LOCK I UZVICHNIKE I KECHEVE NA KRAJU!!1!1 :D

Ok, kapiram sta hoces da kazes - ali na drugu stranu, ovo je najbolje sto holivud moze da prinese... ni sin city nije bas besprekoran bio :)

Uporedi ga sa ovim. kthx bye!!1!1 :D

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su se smorili npr or Matrixa dva iz istog razloga, jer su ocekivali svashta a meni je to bio odlican film jer sam ocekivao bash ono shto sam dobio :).

ova rechenica ti je logichki pogreshna. ako si gledao matrix 2x onda to tako reci posto ovakva konstrukcija koju si upotrebio implicira da postoji nesto sto se zove "matrix dva" a svi znamo da matrix nema nastavke zato please koriguj stavove ili bar njihovu prezentaciju. thnx

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam film ... posle svih komentara ovde , film mi se svideo ... Nije nista posebno dobar i sada da se velica do nebesa kao remek delo , ima svojim mana , ali sam se zabavio vishe nego sto sam ocekivao ( mala su mi ocekivanja bila jelte ) .

Da strip je bolji ali tako je bilo i sa sin cityijem itd . Film je film strip je strip itd .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo sad odgledah. Sve u svemu, nije toliko losh...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Bogamu odavno nisam odgledao ovako dobar i jak film. A jos ima i scena gde leonida zgnjofa jabuku :) Pa moze li bolje.

Savet za sve post-adolescentske kriticare : opustite se nekad i prepustite magiji, nema potrebe da se sve analizira i drobi kako trt-mrt-ja-super-obrazovan.

Mislim sigorno je da persijanci nisu imali u svojim redovima abominationa, undead trolla, nindzu i slicno, ali ljudi, pustite nekad djecarca u sebi da uziva.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ok, nakon sto sam odgledao film necu vishe da branim nista u istom =o)

ima smeshnih, glupih i retardiranih stvari, ali ima i predivnih delova

lichno mi je zhao sto su dinamichni delovi sasecheni sporim i nepotrebnim filerima, ali ono...ja sam dobio ono po sta sam otishao, film nije dobar koliko je mogao da bude, ali nikako nije losh

Link to comment
Share on other sites

dobar bre film, sta se tripujete, fantazijsko nabadanje klanje, ubijanje... to sam i ocekivao od filma a ne neki art pozeraj sto se mogli i zakljuciti iz price (snimljen po stripu koji nije verno preneo ono sto se zaista dogodilo pre xxxx godina :) holivud je to.... steta sto nije bilo posle one poslednje bitke

a i kul su uradili spartanske mrcine... fajt je mega :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minuta super fajta oblozeno sa sat ipo drkave i smorne price i blebetanja. naravno, trolovi, ogre, golumi i orkovi su tu. ma i gospodar prstenova se desio bre, u drevnoj americi. dobro za pogledati jednom i nikad vise.

e da, i zene sa veoma malim sisama i nadrazenim bradavicama. koje se briju i cupaju obrve. jedino su scene borbe vredne gledanja. i to ne sve.

edit: kako sam se smejao kad je Kserks stavio ruke na ramena od Leonide i sapnuo mu na uvce: it's not the whip they are afraid of. gay ikona.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Savet za sve post-adolescentske kriticare : opustite se nekad i prepustite magiji, nema potrebe da se sve analizira i drobi kako trt-mrt-ja-super-obrazovan.

Savet za sve pre-adolescentske fanboijeve (i one koji se tako osecaju): to shto ste vi otishli po svoju dozu krvi, karanja, urlanja i busanja u grudi i dobili to shto ste ochekivali ne mora obavezno da znachi da svi ostali "Frank Miller's 300" kapiraju na taj nachin.

Mislim sigorno je da persijanci nisu imali u svojim redovima abominationa, undead trolla, nindzu i slicno, ali ljudi, pustite nekad djecarca u sebi da uziva.

Djecharac u meni ne uziva dok par oportunista zlostavlja neshto shto on smatra malim umetnichkim delom. I tu su fantazijski elementi koje si naveo najmanji problem.

Ponavljam da ne smatram je film apsolutno losh. Chisto da se ogradim, poshto vidim da sam upao u ulogu bjesnog pljuvacha. Samo zelim da istaknem da je film OK ne zato shto su oni neshto dobro uradili, vec zato shto nisu uradili dovoljno losheg da bi totalno procerdali kapital koji potiche od stripa.

I josh jednom, ko nece da chita, a ima 200 kinti sa kojima ne zna shta bi - preporuchujem mu da pogleda film.

I zashto onaj drkadzija maddoxx josh nishta nije izbacio na ovu temu? Meta je tako jebeno laka... [:)]

Doolio i shoosh - [jupi]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

film je za ukljuchiti mute i fastforwardovati na fajtove

i to je to

dijalozi su debilni, a fabula lol. ne kazhem da treba da bude neshto dubokoumno ili omg genijalno nego se vidi 1. da su ubacivali scene jer eto tako (ono kad se leonida keca sa njegovom zhenom je potrebno filmu - zashto?) 2. da od priche u kojoj nema prostora da se pravi neshto duboko oni su pokushali da postignu neshto duboko

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

mislim dijalozi u holiduvu... helllouuuuu

ja mislim da scene borbi mnogo nadjachavaju sve ostale scene koje su smorne i dajem prelaznu osmicu filmu :P

mislim da je ovo jedan od tupavih filmova koje bih mogao da gledam vise puta ala 13. ratnik 5. element i tako to :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...