Jump to content

Ustav



Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo nashla sam veceras josh jednu masovnu grobnicu u batajnici!!! Srbija mora da se suochi sa svojom crnom istorijom i u jednom pragmatichnom katarzichnom potezu, posalje Voju i Tomu u Hag i proda Narodni muzej Merkatoru da se tu otvori novi hipermarket

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pih za malo, a bash sam se naoshtrio da se motorchetom vozim oko skupshtine i da vichem "Di su nashi novci" [:D]

Nenene covece,kaze se ''Ciji su nasi novci'' ...bar tako kaze taj poznati pijanista sa tvog avatara [:D]

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jeste, brate, svi su glupi osim tebe i čede :(

ne verujem da sam puno omasio cifru. i koji moj me stavljate u kos sa cedom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ocigledno je da mi bojkotasi imamo 48,5% glasackog tela, jedva cekam sledece izbore!!!

//////////////////////////

BEOGRAD, 29. oktobra 2006. (Beta) - Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je večeras da, prema podacima te partije, ustav nije dobio propisanu većinu jer je na glasanje iza

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao nekolicini poznanika da ce oko 18-19h biti blizu 40% a onda vec u 20 preko 50%, a oni su mi se smejali :) Eto, eto vam sada!!!

A ovo za zvanje, ziva istina, imam nekoliko primera u blizoj okolini gde su onako panicno zvali pripadnike odredjenih stranaka da pitaju da li su bili na glasanju.

Link to comment
Share on other sites

Реално, и да је било манипулације нема везе, јер паметни људи би требали да скапирају да је устав у сваком случају бољи него прошли. Дефинише државу на други начин, као демократску државу, где се истиче приватна, а не државна својина.

Да се сад није изгласао, морало би да прође још 6 месеци пре новог референдума за нови устав, што би дефинитивно било губљење времена...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ima jedan grafit na jednom zgradi u somboru.. pise glasali ste - gladujte

iskreno se nadam da ce nam ovaj ustav doneti vise dobrog nego zla

ali sumnjam, ovim je voja samo ucvrstio svoju poziciju

tj nije on, nego narod. i onda ce da kuka kako mu je lose. sve sto se ovoj zemlji desava je zasluzeno - kakav narod takva drzava

i opet ponavljam - iskreno se nadam da cemo osetiti pozitivne promene ovim ustavom. radujte se sad, sta da bude - videcemo svi

dicimo se nekim evropizmom a sam nacin na koji je referendum organizovan, promovisan i sproveden je sramotan. i sad tim se, nadam se, slazu svi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...