Jump to content

Ustav



Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

хмммм...

заборавио сам значења падежа. можда сте у праву.

kako mozes da ocekujes ozbiljnu raspravu i jos u pare, ako ti u potpisu stoji "volim cedu kao koka kolu, mrtvog i na stolu"

1. To je uzasno primitivno, zeleti mrtvog coveka, koji je uz to tvoj sugradjanin i sunarodnik, ma kako on gadan bio. Tipicno za ostascenog junosu. nhf

2. Obrni okreni rasprava ce se zavrsiti tipicnim Draskolikim (poljubac Drale ;) ) srpsko-junacko-sardukarskim poklicem oko jurisa na KiM.

hihiihihihhiiiii...

Srpska se truba s Kosova čuje

Srpska se truba s Kosova čuje,

Srbina svakog da obraduje.

Trubite braćo, silnije, bolje,

opet je srpsko Kosovo Polje.

Srpski junaci, sunce vam sinu,

osvetiste se vi dušmaninu.

Osvetili ste Cara Lazara,

sve Jugoviće, Bogdana stara.

Ivana, Milana, Miloša lava,

Srpstvo im kliče hvala i slava.

Banović Strahinju, Kraljević Marka,

sve nas je srpska rodila majka.

e, sad moze da se svira kraj!

[:D]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

vi ovaj topik i dalje drzite u zivotu? mislio sam da smo zavrsili sa Srpskom trubom sa Kosova... [:D]

lepo je sto i doticni gospodin ima sta da kaze. pogotovo o sisama Ljiljane Smajlovic. kakav intelekt, background i vaspitanje autora, takav i tekst. a smejali ste se primitivizmu radikala i fuj-Velje-seljaka koji bi da nagna M. Olbrajt uz tarabu. ali, izgleda da mozes da vredjas samo ako si dovoljno kul. ako imas dovoljno DEMOCRACY poena. a kako se dobijaju ti poeni, ni do dana danasnjeg mi nije jasno. valjda od "emanpicovanih" malounika koji ne bi da budu radikali, kad im podilazis visokom promisljanjem o kurcima i sisama i jeftinim uvredama. trziste bato, ponuda politickih opcija za retarde-koji-bi-da-misle-da-mogu-da-imaju-misljenje se diversifikuje, ostra je borba za svaku glavu koja mozak nema... jebemliga...

sve u svemu, zalosno.

edit>

AUTOCENSORED

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nešto ne mislim da je exi pastovao tekst u fazonu OMG OVAJ JE U PRAVU, pre će biti KOJA BUDALA LOL. al to nek vam sam kaže u krajnjoj liniji, ja ga ionako branim samo zato što je skijaš :))

Link to comment
Share on other sites

Realno nije trebao da kazhe ko je autor. Kolko sam ja skapirao exi je rekao "prochitajte ovo" a ne vidite sta ovaj ima da kazhe ...

Text kao text je na mestu, mozda previse izkarikiran za nekoga na koga se odnosi ali jbg.

Nemam pojma nista o autoru i zabole me recite sta u textu nije tachno. Scenario me podseca na starship troopers ... IZADJITE NA REFERENDUM I DOBIJTE STATUT GRADJANINA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nisam glasao zato sto ne prihvatam Srbiju kao republiku, zelim monarhiju...

realno, mrzelo me da se iscimam :D

dobar je ovaj Zola, k'o lebac. [8D]

nego, Mohi, truperu...

STA BI TI FALILO DA MALO UBIJAS BUBE PO SVEMIRU (KOSOVU), DA GRIZES SISE SABORKI U SATORU I DA SE KAO PRAVI HEROJ VRATIS U NUKOVANI BUENOS AIRES (BEOGRAD) SA OPASNOM TETKOM NA RUCI?!?!?!!?

A????!??!!!?!

koji si bre ti zajebant, strasno... [:D]

edit>

p.s.: zapazanja P.L. necu da udostojim komentara.

recimo da smo u Zolinoj monarhiji i da sam ja taj kralj, njega bih uzeo kao dvorsku BUDALU, a onda, kada ispljuje i kralja i vladu i sve prisutne, na opsti smeh svih wannabe duhovitih junosa, naredio strazi: "vodite ovu BUDALU napolje, sad ozbiljni ljudi imaju da vode zemlju." a one koji bi da raspravljaju o BUDALINIM zapazanjima bih momentalno stavio za budaline POMOCNIKE, da zasmejavaju onaj uzi krug ljudi, koji ima vise stila i ukusa i prefinjeniji smisao za humor od onih koje zabavlja BUDALA.

:*

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

takodje, vidim da se na forumu jos glasa!!! koja dobra dusa prati te nepravilnosti? ej, pa prodje cela nedelja skoro od kako je zavrsen Referendum?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...