Jump to content

Ustav



Recommended Posts

jasta!!!

Onamo, 'namo

Onamo, 'namo, za brda ona,

govore da je razoren dvor.

Mojega Cara, onamo vele,

bio je negda junacki zbor.

Onamo, 'namo, da vidju Prizren,

kako je moje, doma cu doc.

Starina mila tamo me zove,

tu moram jednom oruzan proc.

Onamo, 'namo, za brda ona,

Milosev kazu prebiva grob.

Onamo pokoj dobicu dusi,

kad Srbin vise ne bude rob.

edit>

i ako vidim onog Jevrema Brkovica, dovrsicu ono sto oni nekoc nisu!

lol

[:D]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustav je izglasan cisto da bi mogli da budu novi izbori , posto stranke dugo nisu trosili preteranu kolicinu drzavnog budzeta.

Vecina delova ustava su izglasani i usvojeni da bi odgovarali poslanicima koji se bave nekim "dodatnim" ""LEGALNIM"" poslovima kako bi profitirali...

I bice na tonu "privremenih zakona" kao sto je bilo zabrana kupovine starijih automobila od 3 (ili 6 zaboravio sam ) godina , zato sto je predsednik jedne stranke postao jedan od najjacih auto uvoznika??? (Naravno polovnih automobila koji nisu stariji od 3 godine) :S

Ustav = Blagoslov da kradu i uzivaju zahvaljujuci ljudima koji su glasali da ih pljackaju!!!

ZIVELA MAZOHISTICKA SRBIJA ( I TO SA NOVIM USTAVOM!!!111oneone)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ustav je izglasan cisto da bi mogli da budu novi izbori , posto stranke dugo nisu trosili preteranu kolicinu drzavnog budzeta.

Vecina delova ustava su izglasani i usvojeni da bi odgovarali poslanicima koji se bave nekim "dodatnim" ""LEGALNIM"" poslovima kako bi profitirali...

I bice na tonu "privremenih zakona" kao sto je bilo zabrana kupovine starijih automobila od 3 (ili 6 zaboravio sam ) godina , zato sto je predsednik jedne stranke postao jedan od najjacih auto uvoznika??? (Naravno polovnih automobila koji nisu stariji od 3 godine) :S

Ustav = Blagoslov da kradu i uzivaju zahvaljujuci ljudima koji su glasali da ih pljackaju!!!

ZIVELA MAZOHISTICKA SRBIJA ( I TO SA NOVIM USTAVOM!!!111oneone)

word

ali cemo uci u evropu :)))) (smeh)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

E brate, mohican, stvarno me više mrzi da te puštam da praviš vola od mene. Izigravaš mi glupog Tošu, plus tvoje totalno nepoznavanje domaćeg pravnog sistema, a kamoli stranih. Ne mogu da ti objašnjavam ni šta je pending trial, ni krivični postupak, ni šta su različiti stavovi zakona... Pametnom je i ovo do sada bilo dosta, ti se praviš glup za ono što razumeš, a ostalom nemaš blage veze pa lupaš... I smara me ta taktika od 300 različitih pitanja u jednom postu.

Dalju raspravu nastavaljam samo ako su pare u igri, i a ako prilčamo o jednoj konkretnoj stvari po izboru...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Мохи се разуме у право, историју, државу, нацију, глобалне економске и правне ситуације и све то зна а књигу о праву није видео ни преко разгледнице.

Дивим му се како све зна а у ствари нема појма не разуме основне ствари, ја не видим што уопште неко њему и даље објашњава нешто кад човек не жели да призна себи да није у праву а то раде углавном они људи који су превише уверени у себе и мисле да су попили сву памет света, закључак Мохи је права србенда која све зна и у све се разуме.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ubismo se objašnjavajući da u ustavu zapravo nema

<genitiv>tipicnim Draskolikim (poljubac Drale ;) ) srpsko-junacko-sardukarskim poklicem oko jurisa na KiM."</genitiv>

ali ne vredi :(

inače, moram da se složim sa komentarom klinčeve signe.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni rekao da toga u ustavu ima (jer ga nisam ni pazljivo procitao, niti sam izasao na glasanje, pa se zato nisam ni ukljucivao u raspravu). Samo kazem kako ce se zavrsiti rasprava.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

realno nije ni sardaukar nego fremen jer je bezhanijska kosa pre dina nego salusa sekundus...a i imamo kjoota koji polako tezhi oblichju bogo-cara ;oP

on a side note kada istichete pravopisne grshke umesto da nekome rashchlanjujete logiku to deluje lenjo sa vashe strane...

Link to comment
Share on other sites

kako mozes da ocekujes ozbiljnu raspravu i jos u pare, ako ti u potpisu stoji "volim cedu kao koka kolu, mrtvog i na stolu"

Tvoj novi avatar, i pogrešan citat moje signe me podseti na jednu rečenicu kojom bih mogao da zamenim koka kola potpis: "Staljin vas je ubijao, ali vas nije ubijao dovoljno!" [:D]

Je l' bi to bilo prihvatljivije?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Lol ajde da napravimo kjootu antigravitaciono odelo i nalakiramo nokte na nogama.

pa dobro bre igore to sto se ti i kjoot reciprochno pedikirate u svoje slobodno vreme ne znachi da to morash da iznosish u javnosti...ovde ima dece... pa josh gikovi...ocesh da im zgadish zhivot totalno?

Link to comment
Share on other sites

to sto se ti i kjoot reciprochno pedikirate u svoje slobodno vreme

Mnje, i vreme je bilo da umre topik... Bolje i to nego da stvarno završavamo sa nekim pokličima...

Navalite ljudi na lešinu, da nabijemo broj postova...

Uzgred, zajebavao sam se ono za A. Popovića, za slučaj da je neko shvatio za ozbiljno... [:D]

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Vidi zabole mene winky da ja -tacno- kvotujem tvoju (u principu bilo ciju) signaturu.

Recimo pogledaj sad ovako, ajde da me ne bi boleo winnie, da te kvotujem :"

Tvoj novi avatar, i pogre

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vidi zabole mene winky da ja -tacno- kvotujem tvoju (u principu bilo ciju) signaturu.

Recimo pogledaj sad ovako, ajde da me ne bi boleo winnie, da te kvotujem :"

Tvoj novi avatar, i pogrešan citat moje signe me podseti na jednu rečenicu kojom bih mogao da zamenim koka kola potpis"

Ok sto te je moj avatar asocirao na Cvorovica, ali kakve veze imaju on i moje, netacno kvotovanje tvoje signature?

Ili je ego povelik?

Mislim, nemoj pogresno da me razumes, uopste se ovde ne upustam u politicke rasprave, samo mi je smesan tvoj super-sam-ja stav. kako onda i razmisljas da se raspravljas sa nekim, ako iskljucis makar i najmanju mogucnost da je on u pravu.

Ja bih se raspravljao, al kao sto rekoh, diskvalifikovan sam za isto jer nisam citao ustav.

Ček polako prikane, gde si ti života ti registrovao moj ego? Zar nemaš Batu Stojkovića u avataru (uzgred, skroz mi je super taj tvoj avatar)? Zar on nije glumio Iliju Čvorovića? Je l' si pominjao mrtve političke nepriajtelje... Je l' nemoguće da sam dobio tu asocijaciju? Gde si pronašao moj ego, reci mi molim te?

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...