Jump to content

Ustav



Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haahahahhahaha... Mučenik, ni ne shvata koliko mu je jadna stranka, još to i mediji da shvate pa da počnu da ga tretiraju kako i zaslužuje... kao Nikolu Šećeroskog... Dobro da je skupio i tih 1000... [smajli2][roflmao][smajli2]

20.000 posmatrača LDP-a

Čedomir Jovanović najavio da će njegova stranka zajedno s koalicionim partnerima obezbediti 20.000 posmatrača za referendum o ustavu.

Link na originalnu vest

13. oktobar 2006. | 23:01 | Izvor: B92

LDP: Velike nepravilnosti

Predsednik Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je da je bilo velikih nepravilnosti na biračkim mestima. On je rekao da uzorak sa 1.000 biračkih mesta pokazuje da je bilo dosta nepravilnosti, poput sugerisanja glasačima kako da glasaju.

Link na originalnu vest

Danas | 17:00 | Izvor: B92

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

I?

jeste bili da vam lupe dangu?

Ja sam se bio naoštrio da udarim dangu jednom od ovi 20.000 [smajli3] posmatračkih čedista što stoje ispred, ali ne nađoh ni jednog... [:D]

Šalim se, samo sam hteo malko da podjebavam urbane pubertetlije zaljubljene u čedu... Znači ipak, bez udaranja, njih je već Bog udario... [:D]

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Jer kada je na RURu, koji je leglo soroševizma i parishiltonizma,

da, upravo je tako.

nisam isao da glasam, icicu sutra. Jos veceras kad sam krenuo napolje, bilo otvoreno glasacko mesto, ali mi se nesto nije dalo, bio vec mrak. Ja volim to ujutru lepo ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogresno si me razumeo nigde nisam napisao da zarko zelim da referendum ne uspe. Cak sta vise (Znam znam nepravilno je ali volim frazu) cenim da je kod nas ustav mrtvo slovo na papiru tako da nece biti bas neke razlike. U svakom slucaju nikakave da bi ja kao gradjajin to mogao da primetim.

U ostalom ti s napisao da ce izaci 65-75% ljudi. Jedva cekam sutra vece da ti se smejem u lice :)

Pa znaš šta, ja nemam svoju agenciju za istraživanje javnog mnjenja, a sam to teško da mogu da odradim, zar ne? Tako da ja baratam sa gotovim podacima koji mi dođu pod ruku. Prema tome, zaista ne vidim, što bi tvoje "smejanje u lice" trebalo da me potrese?

Više od 2/3 ljudi koje lično poznajem i za koje znam da će sigurno glasati (a među njima su čak i neki penzioneri) će to uraditi sutra. Istini za volju, sa ovim današnjim podatkom o izlaznosti bih smanjio tu procenu, ali i dalje mislim da će biti preko 60%.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Lepo si reko nemas pojma koliko ce ljudi da izadje

Gde sam rekao da nemam pojma? Intezivno i iz prve ruke pratim razna istaživanja, tj. pratio sam, i ni jedno nije pokazivalo donju granicu ispod 57%, ali je to istraživanje rađeno na najmanjem uzorku i sa nekim metodološkim manjkavostima, pa sam kao relevantija prihvatio neka druga, jedno je govorilo da će izaći 76% ljudi, drugo 68%, itd... Zato sam dao raspon od 65 - 75.

Ja samo kažem da radim na osnovu tuđih podataka, pa svaki eventulani promašaj, ne vidm zašto bih primio lično, i poražavajuće?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Pogresno si me razumeo nigde nisam napisao da zarko zelim da referendum ne uspe. Cak sta vise (Znam znam nepravilno je ali volim frazu) cenim da je kod nas ustav mrtvo slovo na papiru tako da nece biti bas neke razlike. U svakom slucaju nikakave da bi ja kao gradjajin to mogao da primetim.

U ostalom ti s napisao da ce izaci 65-75% ljudi. Jedva cekam sutra vece da ti se smejem u lice :)

Pa zapravo, ovi iz unije su samo stisli nashu vladu, mogli bi mi josh 100 godina sa starim ustavom. :)

Ustav ce se izglasati, makar izasla 2 lika na referendum.

A nasa vlada se poprilicno usrala, sobzirom da su skupili pare za referendum kako su znali i umeli. (vestacko padanje evra, masivno vrsenje inspekcije po firmama, gde ti inspektor kaze: "ja moram da ti naplatim kaznu, makar ti imao sve knjige pod konac", cik nemoj da platis, netje ti izlaziti iz lokala sledecih godinu dana. :D)

I naravno poskupljenje osnovnih sredstava za zivot, kao sto su nikotin i kofein.

Elem, jel ovaj novi ustav ima nesto korisnije od ogranicenja ljudi da radjaju decu u odnosu na njihovu neto zaradu i mogutjnost nasih vojnika da sluze vojsku na egzoticnijim mestima, kao sto su irak, libia, itd? :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Evo ustav sve trchi da se izglasa...Do jedan je izlaznost bila oko 30%,a proshlo je vec dan i po.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ololo na pinku boj na kosovu i ispod defiluje izadjimo na referendum za dobro srbije

to se ne sme

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@dule: 5k? nije bas toliko... izmedju 2500 - 3500... koliko ja znam... plus ako te izvozaju da cuvas kutije, a to se naravno ne placa dodatno... :)))

nego ja se javljam da se nadovezem na pricu o kosovskom boju... a u ulozi bajazita LECIC!!! ja sam se danas smejao vise nego u proteklih mesec dana...

- i ja sam brat... jakubov brat... znaci da sam i ja najveca svetinja... ( ds - ldp, braca po materini :) )

- mora da si izgubio mnogo krvi pa ti se muti... pogledaj dobro oko sebe... da li su ovo ruke i glave pobednika... bla bla bla... visnji zivot... (duel ceda - kostunica izmedju dva dana referenduma i ocajne izlaznosti)

- naredi akindzijama (ili vec tako nekako) da vicu i halacu... zasto ih placam... (a u ulozi malopre navedenih korac, batic, st. protic... )

- ako su turcinu ruke krvave do lakata, poturici moraju biti do ramena... (biserko, vuco)

i tako... imao sam do jaja tripove... mrzi me bas sve da pisem...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...