Jump to content

Ustav



Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mogu se kladim da 80% njih sto su glasali za zaista misle da ce ovim ustavom spasiti kosovo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

SRECAN SAM I ZBOG VAS KOJI NISTE SRECNI, JER ZNAM DA CE I VAMA DA BUDE DOBRO!!!

ZIVELA SRBIJA!!!

[:D]

Majku im...

lol

ma jok, ROFL MAO!!!

Eto nadam se da ih nije zabolela ruka od zaukrozivanja listica :)

I da ovo je realno 53% mislim ne zelim sada da komentarisem neke sto su ziveli u ublacima i prognozirali 75% :) hohoohohohhoo :)

Statore, ne mesam ti se u Linux, nemoj ni da se mesas u ono sto ne razumes.

:*

Ustav bi se doneo i da je izashlo 5 % biracha... Ovo je chista kradja, no dobro...

e moj ti, kako samo nisi u pravu...

ajde josh sam i ochekivao ovako malu izlaznost, al da bude tako tesno (51.4%) to mi stvarno nije jasno. mislim jasniji su mi ovi koji nisu izashli nego ovi shto su izashli zaokruzhili ne.

ja sam ocekivao oko 60%, ali, 'ajde.

mogu se kladim da 80% njih sto su glasali za zaista misle da ce ovim ustavom spasiti kosovo

mislim i vise od toga.

svi pricate nesto, svi iznosite neka misljenja ('ajde da ih nazovemo misljenjima, a ne nadripromisljajucem indukovanom blejanju), a uopste ne razmisljate sta bi bilo da je Ustavni referendum propao.

[jupi]

[jupi]

[jupi]

[jupi]

[jupi]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Da li ste gledali, onu bruku na B92, i konačno primenjen Čedin fakultet.

Neka dva snimka sa 2 biračka mesta, kao o krađi... Na prvom se ne vidi ništa, niti ikako može da se bude sigurno gde je i šta snimljeno, a na drugom boljem, dolazi neka baba, i daje ličnu kartu da glasa, kad ono već upisana i potpisana, i sad ona tu diže frku (kao da bi neko ko je zaista ZA ustav to radio) kako kako to može, tra la la, onda kao nailazi devojka koja je pre 15 minuta glasala na njeno ime bez lične karte, jer je kukala i smarala biračku komisiju, znaaaaaači, kako je to samo izrežiranooo... strašnoo

Imam iskrenu želju da povredim nekog LDPovca, ne zajebavam se ni malo....

Čak i da je sve to istina, to ništa ne dokazuje, jer nije bilo ni jednih izbora i referenduma bez nekih nepravilnosti, a oni su, bravo bravo, snimili jednu, i to smišljeno indukovano i izrežirano!!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Realno, ko je sve bio protiv, ovaj ustav je imao male shanse da ne uspe... da su Avatari cjutali izlaznost bi bila oko 40% jer ne kapiram da bi iko izasao na glasanje usled one kampanje koju su sprovela tri praseta, ako nista sami su sebi skinuli koji procenat onim spotovima [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Jednog divnog jesenjeg dana, dok je kisica padala po zutom liscu kao prstici mog marka po zlatnim dukatima, srbija je izglasala nesto divno.

Sedela sam u malom dvoristu ispred svoje skromne kucice u pozarevcu, sarala svojim skromnim lakovanim cipelicama po dvoristu, i mastala o boljem i lepsem svetu za sve nas.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...