Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

podrzavam Dakija u celoj prichi skroz...vi koji hejtujete Mikija mozete da mu posisate kobas zajedno sa onim dosadnjakovicima iz kuce...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laki ti evidentno nisi skapirao propozicije, serija treba da traje 100 dana, to je 14 nedelja...a njih je 12 u kuci =o), a ako se dobro secam na kraju ih je 4-5 u kuci i glasa se ZA 1...pa ako svaki vikend glasaju za jednoga da izadje onda bi svi vec bili napolju pre zavrshetka serije =o) a onda su tu i random odustajanja ljudi koji puknu...uglavnom svaki strani bb koji sam makar letimichno pratio nikad nisam video nikoga da je vracen nazad....

Link to comment
Share on other sites

Ma pazi, moguce je da nisam skapirao propozicije, jer o BBu znam samo da su ljudi u kutji i nemaju kontakt sa svetom, i imaju jednu sobu gde solo kenjaju. Tako da je ovo sto ja pricam nesto sto ja mislim da ce se desiti, a to ne znaci da ce se mozda zaista tako i dogoditi. Sve u svemu, svi znamo kako je prosao Circus Fantastic :>

Link to comment
Share on other sites

jel gledao neko malo pre enu u sexi donjem vešu ? :D

dajte neke slike ili klipove riba kad su golišave, to me jedino zanima.

nisam siguran da je neko postovao ove slike, ali evo ih !!!

Guzaaa

Guza (blaza verzija) lololololol

----------------------------

u medjuvremenu sam nashao onaj klip u kome Miki pricha kako je sprco 28 godina blabla...

DOWNLOAD !!!

Edited by PainLorD
Link to comment
Share on other sites

Kako da ne.Pchelar sa extremnim smislom za humor,slusa Ninu Simon,Kurosavini filmovi, vrhunsko poznavanje opste kulture, Haruki Murakami citati, koji se naglo smori kad mu je popularnost porasla.

Ako je stvarno takav kakvim se predstavlja imace moje najdublje postovanje, za sada mislim da je ubacen da bi se podigla glednost, da se emisija priblizi prosecnom gledaocu koji ima potrebu da se identifikuje sa nekim od likova (sprc'o sam 28 god), samo sto producenti nisu dobro odradili svoj posao.

Neslazem se sa tobom u opste, i mislim da to sto si gore napisao nema ni malo istine.

Pa vidi i on sam da mu nije mesto tamo medju folerima, i "glupanderima" !

Sad sam odgledao oproshtaj, ne da je legenda nego 3 puta toliko [:D]

chovek je skroz prirodan nema shta, MIKI LEGENDA !!!

@voodoo_ probaj na www.ludidokumenti.com

Edited by PainLorD
Link to comment
Share on other sites

Neko je na dc-u postovao pa vam prosledjujem... : )

http://www.miroslav-djuricic.info/

Sta je sa vama ljudi?

Pre bih rekao da je budala onaj ko pokusava da ubedi nekoga da prekine da gleda, nego onaj ko to gleda.

Ako vam se ne svidja, to je vasa stvar.

Nisam gledao od pocetka, vec kad su izbacili neku curu. I to nisam imao vremena da gledam stalno, pa mi sad dodje nekako "zao". Mislim da je Miki ok lik, ima dobrih izvala.

Ostali su dosadni. Nema vise gledanja, bar za mene.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...