Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf kako sam davno igrao bilijar, shto se mozhe i primetiti jelte :)

Nego kruko, shta ti je tema diplomskog?

razvoj i primena informacionih sistema u regionu. znaci primena u poslovanju, vladi, obrazovanju, itd. sveobuhvatno.

ustao u pola 9 da igram defcon [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

was ist defcon?

ja usto u 8 da igram farcry.... govno od igre.. ili je beta ili su rusi samo obradili nivoe i jeli da prostite govna... nema pomaka nikakvog u igrici, samo novo ostrvo i stara koljazha.. pa ko voli nek izvoli...

elem, ssdd.... nisht posebno, sinotj izblejao na pljeski sa ortakinjom, i to fina... na vidikovcu... onda gajbi odgledao SMITH seriju pilot epizodu sa Ray CAR Liotom i mogu retji da je BSHHHH :))

danas bleja u fullu..

odo da blejim olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

brate, da je meni toliko teshko kao tebi, pa ja bih se ubio.

pa to je samo zato sto nisi jak kao ja. [;)][:D]

samo me ti hejtuj i dalje i ima da ti grickalicom za nokte promenim religiju.

Bicesh "kosher" do kraja zivota.

hanuka bejbe... [;)]

jk, drasko, samo ti hejtuj. znam ja da ti mene ritopekujesh.

style over subsistence (overiti signu) je najveci kompliment koji sam ikad mogao da ti dam, blesane...

profesionalno si deformisan, hatecasteru. there is more to this life than hate.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moguce da ste dozhiveli nesporazum na substance/subsistance liniji...ili chovek od choveka nastrojenog poput tebe nije ocekivao tako velikodushan kompliment =o)))

ja odvalio 11.5 sati spavanja...imao jedan od onih mega-snova koji izblenduju skoro sva mesta i sve ljude iz vashe proslosti u takav hiperbizarni amalgam da je chudno da se nisam probudio ranije...zlo i naopako...

Link to comment
Share on other sites

nije mi radio rur jedno 2 dana. Lale menja server ako boga znas :) ono sada bio na treningu 2 sata vratio se sa prebijenim prstima ovi nisu normalni zamahuju onim bokenima ko da sam im oca ubio :) jedva cekam da prodju svi ispiti i da pocnu "predavanja" :)

Link to comment
Share on other sites

pa to je samo zato sto nisi jak kao ja. [;)][:D]

style over subsistence (overiti signu) je najveci kompliment koji sam ikad mogao da ti dam, blesane...

profesionalno si deformisan, hatecasteru. there is more to this life than hate.

:*

ako je tebi to kompliment, onda ok. danas mi je svejedno jer je lep dan, lepo sam spavao. osmeh mi je na licu, keva donela slatko grozdje,crnu tamjaniku, iz sela, za rucak musaka. Igram Oblivion. Gde cesh bolje za poslednji dan pred pocetak nove godine na faksu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sunce! to bre...

a onda se setim da ne mogu da igram basket i da moram da pisem rad o Napoleonu smraci mi se pred ocima.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uf, prolazi polako nedelja iz pakla..

prvo rođendan, pa cimovi oko kola, svako veče neki izlasci, ništa pametno nisam uradio.. danas sam zacrtao sebi teretanu i učenje, bez večernje bleje, videćemo.

no palo je jedno jako fino veče ove nedelje :)

slao sam jednoj devojčici (hihi) cveće, nadam se da ga je dobila.

ivane hval ana cvecu :) lepo shto si se setio rodjendana, ali si poranio malo :) pashce neko chashcavanje...javice ti iva...ljubim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...